Bova Lexio

Inne marki autobusów, dotychczas nieskategoryzowane.
Awatar użytkownika
Wojtek-MKM
Posty: 574
Rejestracja: 2010-08-06, 13:41
Lokalizacja: Kraków Czyżyny

Bova Lexio

Post autor: Wojtek-MKM »

Czy ma ktoś informacje, gdzie tego typu pojazdy są/były eksploatowane? Może ktoś jechał i podzieli się wrażeniami? Ja wiem tylko że 2 egzemplarze były na którymś TransExpo, a potem były gdzieś testowane. Ktoś wie coś więcej?

Jeszcze podrzucam takie coś: http://otomoto.pl/bova-lexio-T2793932.html
Może jakiś PKS się zainteresuje :mruga:

Awatar użytkownika
Formuła1
Posty: 178
Rejestracja: 2008-03-09, 13:29
Lokalizacja: "A moje miasto to Białystok, a moje życie to Białystok..."

Post autor: Formuła1 »

NefAZ na licencji klepie coś takiego i sprzedają to m. in. do Baszkirii.

Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

Post autor: Gadzie »

Dość duże zaskoczenie, jak dla mnie :mruga: Dwa autobusy VLD Lexio trafią do Polski:
infobus.pl pisze:Dwa autobusy VDL Lexio LLD127 zakupiła u nas firma Aro-Trans Prezes Arkadiusz Wywiał z Bełchatowa, która w tym roku wygrała wiele przetargów na przewozy pracownicze w ramach PGE. Zgodnie z tym co wcześniej powiedziałem o zmianie podejścia w kwestii zakupu autobusów miejskich to samo dotyczy się pojazdów międzymiastowych. Właściciel firmy skalkulował cenę, porównał zużycie paliwa oraz koszty serwisowania, a także prognozowaną cenę odsprzedaży autobusu do nas i ostatecznie podjął najsłuszniejszą decyzję o zakupie. Lexio idealnie wkomponowało się w jego działalność, która polega na realizacji przewozów pracowniczych w dzień powszedni i organizowanie wyjazdów turystycznych w weekendy. Lexio idealnie spełnia te zadania. Dodatkowo dzięki wydłużeniu autobusu do 12,75-metra może on pomieścić ponad 80 pasażerów, w tym oferując 59 miejsc siedzących i miejsca stojące.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Zaskoczenie polega raczej na tym, że jeszcze ten autobus oferują.

Awatar użytkownika
Wojtek-MKM
Posty: 574
Rejestracja: 2010-08-06, 13:41
Lokalizacja: Kraków Czyżyny

Post autor: Wojtek-MKM »

Formuła 1 pisze:NefAZ na licencji klepie coś takiego i sprzedają to m. in. do Baszkirii.
http://phototrans.pl/14,588266,0,VDL___ ... 55_02.html
Tu jest fotka ruskiej Lexio.

Awatar użytkownika
Formuła1
Posty: 178
Rejestracja: 2008-03-09, 13:29
Lokalizacja: "A moje miasto to Białystok, a moje życie to Białystok..."

Post autor: Formuła1 »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne marki”