Euro Bus Diamond

Inne marki autobusów, dotychczas nieskategoryzowane.
Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Euro Bus Diamond

Post autor: Marcin_558 »


kubex
Posty: 143
Rejestracja: 2014-07-10, 19:29
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Euro Bus Diamond

Post autor: kubex »

Ciekawe. Zastanawiam się jak będzie stać z jakością.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Euro Bus Diamond

Post autor: J-31 »

Produkowane w Rumunii samochody Dacia nie należą do najgorszych - a taką miały renomę w czasach PRL. Tak więc sporo się u nich zmieniło. Myślę, że z Euro Busem może być podobnie. Pytanie tylko jak z unifikacją części, względnie kosztami serwisu ;)

BB1993
Posty: 59
Rejestracja: 2009-07-11, 20:13
Lokalizacja: Zgierz

Re: Euro Bus Diamond

Post autor: BB1993 »

Myślę, że mogą zbić kapitał na rynku lokalnym, tym bardziej, że na pewno rumuńscy przewoźnicy dostają dofinansowania z UE na tabor autobusowy. Poza tym w Polsce, w GOP też mogą się pojawić, szczególnie w prywatnych firmach,

Piotr

Re: Euro Bus Diamond

Post autor: Piotr »

Czy one nie są robione na podwoziu MAN`a?

Awatar użytkownika
Lionsek!
Posty: 53
Rejestracja: 2011-08-07, 21:44
Lokalizacja: Gdañsk

Re: Euro Bus Diamond

Post autor: Lionsek! »

J-31 pisze:Produkowane w Rumunii samochody Dacia nie należą do najgorszych - a taką miały renomę w czasach PRL. Tak więc sporo się u nich zmieniło. Myślę, że z Euro Busem może być podobnie. Pytanie tylko jak z unifikacją części, względnie kosztami serwisu ;)
Porównanie z Dacią jest kompletnie nietrafione. Odkąd Renault posiada wszystkie udziały to uważanie jej jako rumuńskiej marki jest niesłuszne, ponieważ technologia oraz rozwiązania pochodzą z poprzednich "renówek". ;) Wracając do tematu samego autobusu to ciekawe jaki będzie stosowany układ napędowy, bo od jakiegoś czasu Azjaci starają się być bardzo europejscy (patrz BYD czy KingLong).

kubex
Posty: 143
Rejestracja: 2014-07-10, 19:29
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Euro Bus Diamond

Post autor: kubex »

Odkopałeś trochę :P .
Lionsek! pisze:bo od jakiegoś czasu Azjaci starają się być bardzo europejscy (patrz BYD czy KingLong).
Przecież to jest Rumunia. Na południu Europy. Nie w Azji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne marki”