Ampex Bytom

Organizatorzy transportu miejskiego, przewoźnicy komunikacji miejskiej, wykazy taboru.
b¯USG@

Ampex Bytom

Post autor: b¯USG@ »

Zauważyłem , że z autobusów Ampexu poznikały reklamy Renault, które były na nich od kąt tylko pamiętam. Wie ktoś może dlaczego.Przecież Ampex za pieniądze z reklam zawdzięcza wygląd swoich autobusów. A może pojawią się nowe , lepsze reklamy ;)
Ostatnio zmieniony 2006-05-04, 20:56 przez b¯USG@, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

b¯USG@ pisze:.Przecież Ampex za pieniądze z reklam zawdzięcza wygląd swoich autobusów. A może pojawią się nowe , lepsze reklamy
Nie znam się wprawdzie, ale wg mnie to świeży napływ kasy z nowych reklam, które wkrótce się pojawią.

Filip_2691

Re: Ampex Bytom

Post autor: Filip_2691 »

b¯USG@ pisze:Zauważyłem , że z autobusów Ampexu poznikały reklamy Renault, które były na nich od kąt tylko pamiętam. Wie ktoś może dlaczego.Przecież Ampex za pieniądze z reklam zawdzięcza wygląd swoich autobusów. A może pojawią się nowe , lepsze reklamy ;)
Pewnie skończyła im się jakaś umowa i ściągli te rekalmy Renault z Ampexowych wozów. Teraz SY 16759 dostał "Diagnocar". Jak zwykle codziennie ten wóz staje pod moimi oknami :)

b¯USG@

Re: Ampex Bytom

Post autor: b¯USG@ »

Filip_2691 pisze:
b¯USG@ pisze:Zauważyłem , że z autobusów Ampexu poznikały reklamy Renault, które były na nich od kąt tylko pamiętam. Wie ktoś może dlaczego.Przecież Ampex za pieniądze z reklam zawdzięcza wygląd swoich autobusów. A może pojawią się nowe , lepsze reklamy ;)
Pewnie skończyła im się jakaś umowa i ściągli te rekalmy Renault z Ampexowych wozów. Teraz SY 16759 dostał "Diagnocar". Jak zwykle codziennie ten wóz staje pod moimi oknami :)
A to całopojazdowa reklama Diagnocaru :?: :)

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Nie cało pojazdowa. Jest tak samo zrobiona jak ŚP. reklama Renault :)

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Reklamy "Diagnocaru" są lepsze niż "Renaultu". Przy okazji odmalowano i wymienono z tyłu zderzak w SY 16759 :)

b¯USG@

Post autor: b¯USG@ »

dzis widziałem coś z daleka , chyba KBE 639B :) ... na moje oko reklama Renault była lepsza , ta żle kontastuje z kolorami ampexowych autobusów (pomimo tego ze ampexowe busy są żółte , a reklama granatowa :/ )

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

KBE 639B jeździ na razie cały żółty :). Jeszcze mu nie dali reklamy "Diagnocaru" :)

b¯USG@

Post autor: b¯USG@ »

No to musiał to być SY 16759 :]

NEO_DAB

Post autor: NEO_DAB »

galeria/details.php?image_id=1066 A co sądzicie o tm autobusie marzeń wszystkich pasażerów...?? :mruga:
Ostatnio zmieniony 2006-05-07, 22:57 przez NEO_DAB, łącznie zmieniany 1 raz.

ppln

Post autor: ppln »

Esencja nowoczesności - równe kwadratowe okna, tył od Salusa i piękne diodowe wyświetlacze ;)

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

NEO_DAB pisze:galeria/details.php?image_id=1066 A co sądzicie o tm autobusie marzeń wszystkich pasażerów...?? :mruga:
Ten autobus był odstawiony dlaetgo tak wygląda ;) Są ślady po zimie z tyłu na tym Migu :)
Ostatnio zmieniony 2006-05-08, 17:44 przez Filip_2691, łącznie zmieniany 1 raz.

b¯USG@

Post autor: b¯USG@ »

KBE 639B tez juz ma reklame Diagnocaru :) te reklamy są z podkładem :) :]

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

KBM 848B też dostał reklamę "Diagnocaru". :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

NEO_DAB pisze:galeria/details.php?image_id=1066 A co sądzicie o tm autobusie marzeń wszystkich pasażerów...?? :mruga:
Ja mam cichą nadzieję, że to "marzenie wszystkich pasażerów" nie jest obowiązkującym, w Bytomu, standardem ? :retard:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

I znów odkopuję nieco przestarzały już temat, ale mam informację dotyczącą taboru Ampexu. Otóż bytomski (a właściwie świętochłowicki) Ampex sprawił sobie kolejny używany autobus. Jak nie trudno się domyślić jest to kolejny Jelcz M11 :D. Autobus ten wcześniej jeździł w MZK Wejherowo z nr. taborowym 018. Na zajezdnię Delty przybył dnia 7-mego listopada i od tego czasu w stanie nienaruszonym nie wyjechał z zajezdni. Nr. rejestracyjny tego Jelcza to GAW 2978 i jeszcze nie otrzymał nr. taborowego :).

rzelfix

Post autor: rzelfix »

Ke?! :shocked:
1. Nie świętochłowicki Ampex, a bytomski!
2. Nie Ampex, a Delta!
3. Delta Bytom, która zajezdnię ma w Świętochłowicach pod kierownictwem Andrzeja Mastalerza.
4. Autobus jeździ dzisiaj na 227.
5. Lepiej, żeby koledzy z GOPu pisali o tym, co w GOPie piszczy.

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

A ile firma posiada, jelczy m11.

rzelfix

Post autor: rzelfix »

Ciężko mi powiedzieć. Wozy są nieponumerowane, a poza tym niektóre wiele się od siebie nie różnią prócz rejestracji.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Dominik pisze:A ile firma posiada, jelczy m11.
Delta Bytom posiada obecnie 12 Jelczy M11. Są to:
-KXW 9818 (ex. PKM Jastrzębie-Zdrój 268)
-GAW 2978 (ex. MZK Wejherowo 018)
-KXB 8091
-SY 16402 (ex. PKM Jastrzębie-Zdrój 240, exex. PKM Jastrzębie-Zdrój 2675, exexex. WPK Katowice 2675)
-02
-3
-09
-13 (ex. PKM Jastrzębie-Zdrój 266)
-16
-17 (ex. PKM Jastrzębie-Zdrój 237, exex. WPK Katowice 2672)
-18 (ex. PKM Jastrzębie-Zdrój 231, exex. PKM Jastrzębie-Zdrój 2302, exexex. WPK Katowice 2302)
-20 (ex. PKM Jastrzębie-Zdrój 243, exex. PKM Jastrzębie-Zdrój 2678, exexex. WPK Katowice 2678) :).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizatorzy i przewoźnicy”