[Sanok] Komunikacja miejska

Organizatorzy transportu miejskiego, przewoźnicy komunikacji miejskiej, wykazy taboru.
marekJG

[Sanok] Komunikacja miejska

Post autor: marekJG »

Niedawno przebywałem w Sanoku i niestety miałem okazję zobaczyć jak działa miejska komunikacja. Przede wszystkim częstotliwość jazdy jest porażająca, poza tym zaobserwowałem, że po mieście porusza się zbyt wiele linii, ktore z kolei jeszcze mają jakieś warianty i to dodatkowo powoduje niatrakcyjność rozkladów. Przyjechałem do domu, z nudow wziąłem mapę Sanoka i opracowałem swoj projekt mini rewolucji komunikacyjnej w tym mieście. Oto moje propozycje przebiegu linii, jeśli ktoś z sanoka odwiedza forum to mam nadzieję sie wypowie

LINIE AUTOBUSOWE
1 OKULICKIEGO, Dw.PKP Dąbrówka, Krakowska, Dmowskiego, Staszica, Mickiewicza, Zamkowa, Rynek, Grzegorza, Kościuszki, Sienkiewicza, 800 lecia, Konarskiego, Jezierskiego, Stawiska, Warzywna, Kenara, JEROZOLIMA

2 BIAŁA GÓRA, Białogorska, Traugutta, ¯wirki i W., Zamkowa, Rynek, Kościuszki ( zp Słowackiego, Mickiewicza ) Konopnickiej, Tysiąclecia, Mokra, Piastowska, DW. PKP D¡BROWKA

3 BIAŁA GORA, Traugutta, JP II, Dmowskiego, Słowackiego, Daszyńskiego, ( p. Jagiellońska, Kościuszki, Matejki ) Lipińskiego (p Beksińskiego, Dworcowa, Kolejowa) Stróżowska, STRÓ¯E WIELKIE

4 JP II/ SPGK, Dmowskiego, Staszica, Mickiewicza, Sienkiewicza, Daszyńskiego ( zp Jagiellońska) Lipinskiego, Beksińskiego, Dw. PKP/ PKS ( zp Lwowska, Kolejowa ), Przemyska, BYKOWCE

5 DW. PKP D¡BROWKA, Krakowska, Kościuszki, Jagiellońksa, Lipińskiego,
( zp Beksińskiego, Dw. PKP/ PKS , Kolejowa ) ZAGÓRZ

6 JP II/ SPGK, Sadowa, Traugutta, ¯wirki i W., Zamkowa, Rynek, Sienkiewicza, Daszyńskiego ( zp Jagiellońska) Lipinksiego, Dw. PKP/ PKS, ( zp Dworcowa, Kolejowa ), Kluski, OKRZEI

7 JP II/ SPGK, Sadowa, Kiczury, Dmowskiego, ¯wirki i Wig, Mickiewicza, Kościuszki, Jagiellońska ( zp Podgórze, Kr. Bony, Staszica, Dmowskiego )
Lipińskiego, Dw. PKP/ PKS, ROBOTNICZA

8 CHROBREGO, Przemyska, Lwowska, Kolejowa, Jagiellońska, Mickiewicza
( zp sienkiewicza, Dmowskiego ) Dmowskiego, Rymanowska, KONOPNICKIEJ CMENTARZ

9 JP II/ SP 7, Sadowa, Gorazdowskiego, SPGK, Traugutta, Młynarska ( zp Białogorska) Mickiewicza, Sienkiewicza, 800 lecia, Konarskiego, Jagiellońska, Podgorze, ALEJE WP ( zp Kr. Bony, Lwowska, Kolejowa )

10 PRZEMYSKA, Kr. Bony ( zp Mickiewicza, Kościuszki) Kr. Bony, Podgórze, Daszyńskiego, Słowackiego, Rymanowska, Krakowska, DW. PKP D¡BRÓWKA ( kursy do ZABŁOTCE )

Czekam na opinie ;)

Złożyć wniosek o dofinansowanie z UE i zakupić w ramach tego projektu 10 Jelczy Salusów i 5 Libero ( przepraszam za sugestię producenta ale to w końcu moj projekt ) ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizatorzy i przewoźnicy”