MKS Dębica

Organizatorzy transportu miejskiego, przewoźnicy komunikacji miejskiej, wykazy taboru.
Awatar użytkownika
Matlik
Posty: 612
Rejestracja: 2008-01-23, 23:02
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Post autor: Matlik »

Dębiczanin pisze:Może MKS kupi jeszcze jedną Kapenę.
Ale raczej 120M. :)
Moje źródła donoszą, że jednak Neoplany mogą się pojawić.

Dębiczanin

Post autor: Dębiczanin »

Matlik pisze:
Dębiczanin pisze:Może MKS kupi jeszcze jedną Kapenę.
Ale raczej 120M. :)
Moje źródła donoszą, że jednak Neoplany mogą się pojawić.
Neoplanem do Pilzna ?
Wolałbym Mercedesem :)

Bartek

Post autor: Bartek »

Niee! Zabierać Kapene z M i do nas Neośki i Merce puszczać :P

Dębiczanin

Post autor: Dębiczanin »

Merce i Neośki to chyba za duże wozy na taką małą frekwencje. :]

PrzemoC

Post autor: PrzemoC »

Ogólnie najlepiej by było gdyby jakiegoś jelcza puścili. Gdyby dali neoplana lub merca musiałbym jakimś dziadem do szkoły dojezdżać

Euro2222

Post autor: Euro2222 »

Co do Pilzna MKS...hmmm mimo iż wole MKSem jazdę to i tak do Pilzna linia raczej nie będzie opłacalna... PKS i Monis kursują średnio co 15 min więc MKS jak wypadnie z kilkoma kursami to furory nie zrobi... i ciekawe którędy pojadą jeśli taka linia powstanie ( ja w to jakoś nie mogę uwierzyć) czy główną krajową 4 czy po prostu przedłużą linie 5 z Chotowej co według mnie było by lepszym rozwiązaniem ponieważ 4 remontują i gdzie nie gdzie brakuje przystanków oraz mocna konkurencja....pozdro

Bartek

Post autor: Bartek »

O matko, ale się tu dębiczan namnożyło :) I dobrze :)

Awatar użytkownika
Matlik
Posty: 612
Rejestracja: 2008-01-23, 23:02
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Post autor: Matlik »

@Euro Takim tokiem rozumowania, busiarzy w ogóle by nie było, bo przecież był PKS. Ważne że się coś dzieję. Tak wogle jest jeszcze jeden wariant trasy- przez Gumniska, ale nie wiem, jak tam z drogą bo tam tylko raz u znajomych byłem

@PrzemoC a promocja linii :retard:

Euro2222

Post autor: Euro2222 »

Przez Gumniska? to trochę nie ten kierunek... jest możliwość dojechania ale jest owiele dłużej i co najgorsze są górki dosyć poważne a jak wiemy nasze MKSy są zasilane gazem przez co tracą trochę mocy i z pewnością miały by problemy techniczne i ekonomiczne... swego czasu testowano linie nr 16 do Stasiówki - też spore wzniesienie i po 2 tygodniach zawieszono kursy bo autobusy bardzo dużo spalały...

siekierowy

Post autor: siekierowy »

To dopiero jest myślenie. Tam gdzie są górki nie jeździmy bo nasze autobusy są słabe i dużo palą. To u mnie w ¯ywcu przy takiej polityce musieliby połowę linii wyciąć :)

Michał

Post autor: Michał »

Wiesz... nie wiem jak jest z gazowcami, ale jeśli jest tak jak mówi Euro2222 to naprawdę może być kłopot. W ¯ywcu nie ma autobusów na gaz, więc nie ma podobnych problemów.

Awatar użytkownika
Maciek007
Posty: 414
Rejestracja: 2009-01-31, 20:24
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Maciek007 »

Szkoda żę w Dębicy nie istnieje taka linia jak Koło (linia nr zero) objeżdżała by całą Dębice powinna być zalożona a nie jakaś linia do Pilzna jak będzie kilka osób nią jeździć to max i ile będzie miała kursów przypuszczam żę dwa rano jak ludzie jadą do szkół,pracy i po południu jak z niej wracają.Kiedyś tam słyszałem żę chyba będzie to linia między: Dębica-Pilzno Pilzno-Dębica-Pustków. Przynajmniej tak przypuszczam żę ruszy coś takiego i raczej będą na niej jeździć Jelcze 120M bo po co będą niszczyć Neoplany czy Mercedesy po takich drogach jakie są w powiecie.

Euro2222

Post autor: Euro2222 »

"siekierowy" nie wiem jak jest u was ale nasze maszyny są na prawdę słabe (no z wyjątkiem tych nowych nabytków) kto nie wieży to zapraszam na linie nr 3 ul. Wielopolska tam jelcz pod górkę ledwo na 1 się wdrapuje a był nawet kiedyś taki przypadek ze autobusem jechało sporo ludzi do pobliskiego cmentarza i po prostu staną pod górką - dopiero gdy podróżni wysiedl to zdołał ruszyć ! a po drugie nasi kierowcy nie jestem pewien ale chyba każdy z linii podmiejskich prowadzi działalność więc oszczędza paliwo bo jak mnie spali to on więcej zarobi a efektem tego są wlokące sie autobusy- goście 4 wbijają przy 30km/h!!!

Awatar użytkownika
Maciek007
Posty: 414
Rejestracja: 2009-01-31, 20:24
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Maciek007 »

Kolega Euro2222 ma racja raz jechałem takim autobusem we wszystkich świętych to z przystanku przy dworcu nie mógł ruszyć tyle osób się napakowało w autobusie. A tak przy okazji niech kolega Euro2222 odpowie mi na moje pw.

Bartek

Post autor: Bartek »

Euro2222 pisze:goście 4 wbijają przy 30km/h!!!
Ano, potwierdzam, jazda autobusem w Dębicy jeżeli komuś się spiesz nie należy do przyjemnych, nerwicy się można nabawić :mruga:
Euro2222 pisze:Wielopolska tam jelcz pod górkę ledwo na 1 się wdrapuje
Silniki LPG w tych jelczach są strasznie słabe, diesle albo CNG od Tedoma spokojnie dały by radę.

PrzemoC

Post autor: PrzemoC »

Niestety macie racje. Autobus wyjeżdża spod Zuriu . Wjedża na małą górkę i zwalnia niemal do zera.Jechałem wtedy Jelczem 120M/2. Jeśli komuś się śpieszy polecam merce i neoplany. Jednak autobusów się nie wybiera...

siekierowy

Post autor: siekierowy »

To po co było przerabiać autobusy na gaz jak teraz są słabe. Założę się że oszczędności z tego nie ma żadnych.

oloslawusus123

Post autor: oloslawusus123 »

Euro2222 pisze:goście 4 wbijają przy 30km/h!!!
Ale to jest chyba normalna praktyka, u nas w Zduni też tak robią w Jelczach i Ogórkach ;)

Bartek

Post autor: Bartek »

siekierowy pisze:To po co było przerabiać autobusy na gaz jak teraz są słabe
120M na LPG były fabryczne.

Awatar użytkownika
Matlik
Posty: 612
Rejestracja: 2008-01-23, 23:02
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Post autor: Matlik »

pr110 pisze:
Euro2222 pisze:goście 4 wbijają przy 30km/h!!!
Ano, potwierdzam, jazda autobusem w Dębicy jeżeli komuś się spiesz nie należy do przyjemnych, nerwicy się można nabawić :mruga:
Szczególnie jak wsiada 20 moherów i kupuje zerówki, a po przystanku okazuje się, że to nie ta linia którą chciały jechać :confused:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizatorzy i przewoźnicy”