PKS Szczecinek

Organizatorzy transportu miejskiego, przewoźnicy komunikacji miejskiej, wykazy taboru.
Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

PKS Szczecinek

Post autor: Gadzie »

Jak wszyscy pewnie wiedzą, PKS Szczecinek to niezwykle prężnie rozwijający się ostatnio przewoźnik. Nie ustają przy wprowadzaniu nowości, najpierw kupili nowiutkie Lion's Coach na międzynarodową karierę. Teraz natomiast wprowadzili rewolucyjną nowość - pozycjonowanie za pomocą telefonu komórkowego... kierowcy :D

Na facebooku PKSu czytamy:
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem podróżnych naszym kursem relacji Koszalin - Krynica Zdrój, od dziś oferujemy możliwość uzyskania aktualnych informacji o jego realizacji. Linię telefoniczą obsługiwać będą kierowcy, którzy danego dnia będą wykonywać ten kurs, w ten sposób mogąc Państwu odpowiedzieć na pytanie o aktualnym obłożeniu pojazdu, ew. opóźnieniu oraz udzielając wielu innych cennych informacji.

Kontakt: 508 291 404.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z nowej linii informacyjnej!
Jak oceniacie ten pomysł? Rozumiem, że kurs ten jest obsługiwany przez podwójne obsady - wtedy to ma rację bytu. ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No, ja mam nadzieję, że obsada jest podwójna, bo nie wyobrażam sobie by kierowca autobusu - w czasie prowadzenia pojazdu - odbierał telefony i co chwila odpowiadał na jakieś pytania. To jest wręcz niezgodne z zasadami ruchu drogowego, o bezpieczeństwie już nie wspominając ;)

Awatar użytkownika
Wojtek-MKM
Posty: 574
Rejestracja: 2010-08-06, 13:41
Lokalizacja: Kraków Czyżyny

Post autor: Wojtek-MKM »

J-31 pisze:No, ja mam nadzieję, że obsada jest podwójna, bo nie wyobrażam sobie by kierowca autobusu - w czasie prowadzenia pojazdu - odbierał telefony i co chwila odpowiadał na jakieś pytania. To jest wręcz niezgodne z zasadami ruchu drogowego, o bezpieczeństwie już nie wspominając
Zapraszam do Link Busa na jazdę z szefem :retard:

Awatar użytkownika
Matlik
Posty: 612
Rejestracja: 2008-01-23, 23:02
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Post autor: Matlik »

Tak, trasa ma prawie 15 godzin wiec podwójna obsada :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizatorzy i przewoźnicy”