[Rybnik] Zarząd Transportu Zbiorowego

Organizatorzy transportu miejskiego, przewoźnicy komunikacji miejskiej, wykazy taboru.
Awatar użytkownika
oolek15
Posty: 747
Rejestracja: 2008-03-13, 13:02
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: [Rybnik] Zarząd Transportu Zbiorowego

Post autor: oolek15 »

A się dałem wpakować. Żadnego specjalnego cennika ni ma, tylko ZTZ pochwalił się swoimi zwykłymi cenami w newsie. Wybaczcie, ale ja żyję w strefie działania jastrzębskiego MZK gdzie np. wspomniane 131 nie było w żaden sposób reklamowane. Nic, że tańsze od busiarza, MZK jak zawsze "zapomniało" o marketingu. W efekcie przez pierwszych kilka tygodni ludzie kasowali bilety w cenie tych z E-3 (dwa razy drożej, kilka minut krócej).

Awatar użytkownika
oolek15
Posty: 747
Rejestracja: 2008-03-13, 13:02
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: [Rybnik] Zarząd Transportu Zbiorowego

Post autor: oolek15 »

W Rybniku pojawi się możliwość płacenia za bilet zwykłą zbliżeniową kartą płatniczą. Rozpoczęcie wdrożenia - do końca roku.

Awatar użytkownika
oolek15
Posty: 747
Rejestracja: 2008-03-13, 13:02
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: [Rybnik] Zarząd Transportu Zbiorowego

Post autor: oolek15 »

Na liniach szkolnych już pojawił się Mikrusowy Sprinter City 77 (#10 O ile dobrze pamiętam), jakiś Citelis i Autosan. Tymczasem na liniach ogólnodostępnych z knypków możemy zobaczyć Soliny, Vera i jakiś ziemniakowóz na 25.

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Re: [Rybnik] Zarząd Transportu Zbiorowego

Post autor: Marcin N »

http://infobus.pl/rybnik-zastepuje-jelc ... 09113.html
Tymczasem u sąsiadów w Rybniku bez zmian, wciąż idą w czeską markę.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Rybnik] Zarząd Transportu Zbiorowego

Post autor: J-31 »

W sumie te SOR-y są bardzo przyjemne w podróżowaniu. Miałem okazję nimi trochę pojeździć zarówno w wersji spalinowej (w Pradze) jak i w wersji elektrycznej (w Bratysławie) i naprawdę większych uwag co do nich nie miałem. Także, to może być całkiem niezły zakup ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizatorzy i przewoźnicy”