[Gdańsk] Przetargi ZKM

Zamówienia publiczne realizowane przez organizatorów transportu publicznego i przewoźników.
bolko

[Gdańsk] Przetargi ZKM

Post autor: bolko »

Witam wszystkich tego forum jest to mój pierwszy post i może być coś nie tak więc z góry przepraszam.
ZKM Gdańsk ogłosił przetarg a tu krótki opis "Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 sztuk używanych autobusów niskopodłogowych 12-metrowych. Data pierwszej rejestracji nie wcześniej niż 1998 rok. Przebieg do 550 000 km. Autobus musi być wyposażony w silnik wysokoprężny umiejscowiony z tyłu pod podłogą "leżący" spełniajacy normę czystości spalin Euro 2 o mocy od 200 kM do 215 kM, wyposażony w układ automatycanego uzupełniania oleju w silniku. Autobusy polakierowane na zewnątrz w barwach Zakładu Komunikacji Miejskiej w Gdańsku Sp. z o.o.".
Przetarg z dnia 09.02.2007r.Nr.2007/S 28-034163.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

bolko pisze:Witam wszystkich tego forum jest to mój pierwszy post i może być coś nie tak więc z góry przepraszam.
W sumie to wszystko jest OK.
Przetarg — widać, że ustawiony.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

plocmaster pisze:Przetarg — widać, że ustawiony.
Ale co Ty... :chytry: Przecież po Europie porusza się mnóstwo (a co dopiero skromne 10) LF-ów pomalowanych w gdańskie barwy :retard:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

u2w pisze:Przecież po Europie porusza się mnóstwo (a co dopiero skromne 10) LF-ów pomalowanych w gdańskie barwy :retard:
A słyszałeś o czymś takim jak przemalowywanie autobusów? :chytry:

bystrzak2000

Post autor: bystrzak2000 »

Poza tym o autobusy wyprodukowane po 1998 r. już nie jest tak łatwo, ale ta podejrzanie niska moc silnika musi na coś konkretnego wskazywać. No chyba, że to jakaś nowa jednostka, te "kM" ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Witamy bolko na forum. :P

I od razu zajmę się jasnowidztwem... :mruga: ... zaraz tylko fusy od herbaty mi się odpowiednio ustawią w kubku... :retard: .... Ok. To ja już widzę. ZKM Gdańsk kupuje kolejne używane MB O405N2 :devil:

bystrzak2000

Post autor: bystrzak2000 »

J-31 pisze:I od razu zajmę się jasnowidztwem... :mruga: ... zaraz tylko fusy od herbaty mi się odpowiednio ustawią w kubku... :retard: .... Ok. To ja już widzę. ZKM Gdańsk kupuje kolejne używane MB O405N2 :devil:
Czyżby z Freiburga :?: ;) Malowanie nawet podobne ;) Tylko, że ono mają ich tylko 9 sztuk...
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/d ... Vorweb.jpg

bolko

Post autor: bolko »

Ktoś może wie czy dotarły już do Gdańska trzy Mercedesy O405 N z roztrzygniętego prztargu z przed kilku dni http://przetargi.pldg.pl/eproc/np-notice.do~1628844

Aviator

Post autor: Aviator »

Cieszę się z kolejnego przetargu bo już nie mogę patrzeć na te Ikarusy. A te autobusy <b>napewno</b> zmniejszą ich liczbe na ulicach. Szkoda tylko ,że nie jest to przetarg na przegubowce bo takich Ikarusów jest najwięcej. Mam nadzieje, że jeszcze w tym roku jakieś nowsze przegubowe sprzęty do nas trafią :)

bolko

Post autor: bolko »


Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

bystrzak2000 pisze:Czyżby z Freiburga :?: ;) Malowanie nawet podobne Tylko, że ono mają ich tylko 9 sztuk... ;)
No proszę, to ZKM Gdańsk ma prawie gotowe autobusy. Nic tylko brać. A brakującą resztę... sie przelakieruje :retard:

NeoMan

Post autor: NeoMan »

ZKM Gdańsk ogłasza przetarg na dostawę 5 sztuk używanych autobusów niskopodłogowych 12-metrowych. Wszystko tak jak w poprzednim przetargu.

http://www.zkm.pl/visualsys/indexht.php?index=520

Bardzo się cieszę tylko szkoda że bez klimatyzacji, ale przecież nie można mieć wszystkiego. Klimatyzacja będzie na pewno w przetargu na 55 nowych autobusów. Przetarg jeszcze w tym roku i ma być 35 przegubów i 20 standardowych. :cool:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ciekawy jestem, czy ZKM znów kupi MB 405N2, czy może jednak tym razem sięgną po używane Citaro (jednego już mają) ;)

bolko

Przetarg na nowe autobusy ZKM Gdańsk.

Post autor: bolko »

Fajnie ten nowy rok się zaczął. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów miejskich: - 15 sztuk autobusów jednoczłonowych - 30 sztuk autobusów przegubowych - dwóch urządzeń do dystrybucji roztworu mocznika w przypadku autobusów z silnikiem wymagającym stosowania roztworu mocznika.

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

bolko pisze:dwóch urządzeń do dystrybucji roztworu mocznika w przypadku autobusów z silnikiem wymagającym stosowania roztworu mocznika.
Znaczy się przygotowują się do zakupu pojazdów z silnikami EUROIV z silnikami wymagającymi AdBlue.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

bolko pisze:dwóch urządzeń do dystrybucji roztworu mocznika w przypadku autobusów z silnikiem wymagającym stosowania roztworu mocznika.
Też pomyśleliście o tym, co ja?

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

plocmaster pisze:Też pomyśleliście o tym, co ja?
Nie wiem co Ty pomyślałeś, ale ja myślę, że znowu będzie starcie MAN versus Solaris.

bolko

Post autor: bolko »

A może Scania ?

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

bolko pisze:A może Scania ?
ZTCP Scania nie wymaga dolewania AdBlue. Ale mogę się mylić

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

MAN chyba też nie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przetargi”