[Cieszyn] Przetargi

Zamówienia publiczne realizowane przez organizatorów transportu publicznego i przewoźników.
marekJG

Post autor: marekJG »

MAN w ogóle ma głęboko większość polskich przetargów, więc czymś dziwnym by było, gdyby się tu zgłosili.
Właśnie mnie to dziwi. Takie małe zamówienia to też pieniądze a oni nawet nie próbują wystartować.

Daniel

Post autor: Daniel »

Jeśli mają sporo zamówień zza Odry na których da się zarobić zdecydowanie lepiej niż na produktach przeznaczony na rodzimy rynek to ja się wcale nie dziwię.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »


Awatar użytkownika
Michalbc
Posty: 884
Rejestracja: 2008-12-20, 23:31
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Michalbc »

B. ładny wóz :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Fajny, a czy on jest klimatyzowany, czy zdecydowano się tylko na odsuwane szyby ? ;)

Awatar użytkownika
Michalbc
Posty: 884
Rejestracja: 2008-12-20, 23:31
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Michalbc »

Chyba widać na podsufitce klimę :>

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Michalbc pisze:Chyba widać na podsufitce klimę :>
Dzięki. Faktycznie jest. Jeszcze nie analizowałem tego zdjęcia, tylko tak ogólnie rzuciłem na niego oko ;)

Awatar użytkownika
Michalbc
Posty: 884
Rejestracja: 2008-12-20, 23:31
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Michalbc »

NMZC :)

Jedno mnie zastanawia, jak klima, to co co okna otwierane? :retard:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Michalbc pisze:Jedno mnie zastanawia, jak klima, to co co okna otwierane? :retard:
To chyba jest jakiś polski standard. Zwróć uwagę na warszawskie autobusy z klimą, czy choćby na krakowskie najnowsze zakupy autobusów. Wszędzie to samo: tj. klima + duże odsuwane okna ;)

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

J-31 pisze:
Michalbc pisze:Jedno mnie zastanawia, jak klima, to co co okna otwierane? :retard:
To chyba jest jakiś polski standard. Zwróć uwagę na warszawskie autobusy z klimą, czy choćby na krakowskie najnowsze zakupy autobusów. Wszędzie to samo: tj. klima + duże odsuwane okna ;)
Ale czy to źle ? W razie awarii klimatyzacji sytuacje będą ratować te okna- jak dla mnie bardzo dobre połączenie, a sami wiecie, że zanim naprawią klimatyzację to musi to trochę potrwać bo wóz z powodu takiej "błahostki" nie będzie stał na zajezdni.

O polskim standardzie to raczej myślałbym o uchylanych szybach + brak klimy ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Shadow238 pisze:O polskim standardzie to raczej myślałbym o uchylanych szybach + brak klimy ;)
To prawda. I są wciąż przewoźnicy, którzy nadal kupują nie klimatyzowane autobusy z uchylnymi oknami (przykład pierwszy z brzegu, to KM Płock sp. z o.o., a szczególnie ich najnowsze Solarisy :mruga: ). ;)

Nieco jednak wracając do tematu - i tego SU10 dla Cieszyna - autobus 10 metrowy jest na tyle krótki, że te odsuwane okna w zupełności wystarczyłyby. ;)

W Warszawie mamy SU10 ("Mobilis") - one nie są klimatyzowane (po za A352) i te odsuwane okna doskonale się sprawdzają nawet w największe upały. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przetargi”