24-25.09.2005 czyli kolejne już warszawskie DTP

Dział ogłoszeń o odbywających się imprezach związanych z komunikacja miejską.
56247

24-25.09.2005 czyli kolejne już warszawskie DTP

Post autor: 56247 »

Jak donoszą ulotki informacyjne ZTMu,pod koniec września odbędą się DTP 2005.Po raz kolejny (aż do znudzenia...) będzie eksplotowana i "pokazywana" gawiedzi Zajezdnia "WOLA" dla chętnych otwarte będą też inne zajezdnie: Z.E.A R-7 "WORONICZA" oraz Z.E.T "PRAGA".
ZAPEWNE "atrakcje" jak w latach ubiegłych,czyli szwędanie się w kółko Ogórkiem po zajezdni oraz "zaliczanie" myjki.Szczegółów jeszcze nie ma,będą na ulotkach w dniach pozniejszych...
Ostatnio zmieniony 2005-08-31, 09:25 przez 56247, łącznie zmieniany 1 raz.

Damhan

Post autor: Damhan »

56247 pisze:Jak donoszą ulotki informacyjne ZTMu,pod koniec września odbędą się DTP 2005.Po raz kolejny (aż do znudzenia...) będzie eksplotowana i "pokazywana" gawiedzi Zajezdnia "WOLA" dla chętnych otwarte będą też inne zajezdnie: Z.E.A R-7 "WORONICZA" oraz Z.E.T "PRAGA".
ZAPEWNE "atrakcje" jak w latach ubiegłych,czyli szwędanie się w kółko Ogórkiem po zajezdni oraz "zaliczanie" myjki.Szczegółów jeszcze nie ma,będą na ulotkach w dniach pozniejszych...
To fajnie. Szkoda, że w Gdańsku nigdy nie ma czegoś takiego. Szkoda też że nie mogę być wtedy w Warszawie. :(

Grzesiek

Post autor: Grzesiek »

Ja bardzo lubię DTP, zapewne będę na każdej zajezdni, choć na Woli byłem rok temu. Na pewno będe na Woronicza (moja ulubiona zajezdnia oddalona o 6 przystanków od mojego domu) i Pradze (nigdy tam nie byłem). Na pewno pofocę i wrzucę na serwka. Szkoda tylko, że impreza pokrywa się z targami TRANSEXPO w Kielcach, bo też bym odwiedził odwiedzając znajomych.

DAB

Post autor: DAB »

Dni Transportu Publicznego. Czemu w GOPie 5 razy w roku nie może byc takiej imprezy !?! Ja do Warszawy na 101% nie pojadę :(

Podi

Post autor: Podi »

U nas też nie ma czegoś takiego jak DTP,tylko jakieś drzwi otwrte w zajezdni w katarzynki.

Marecki

Post autor: Marecki »

DTP, DTP... aaa, coś sobie przypominam...
Mogli by zrobić na jakiejś innej zajezdni niż woronicza, była dwa lata temu, a stalowa jest od niej o niebo lepsza :/
Na Woli było w zeszłym roku, ale wtedy był też otwarty zakład torowo budowlany cośtam-gdzieśtam. A autobusy najchętniej na Ostrobramskiej :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A ja się wybieram. Obowiązkowo. Na poprzednich imprezach nie byłem - studia, zajęcia, etc. Tak więc teraz odrabiam zaległości w tym temacie. ;)

Gdyby któryś z kolegów z Polski chciał się wybrać to w razie co mogę pomóc na terenie Warszawy....

Robson

Post autor: Robson »

Ja byłem w tamtym roku ale w tym sie nie wybieram bo nie bede znów Woli zwiedzał.

Damhan

Post autor: Damhan »

No widzicie, a u nas nic nigdy nie ma.
Panewniczaninie co to było WPK i nocna podróż bez spalin?

56247

Post autor: 56247 »

Moim skromnym zdaniem,idea DTP "pożera własny ogon".Który rok pod rząd można oglądać te same tramwaje na tej samej zajezdni,lub jezdzić po raz enty Ogórkiem po terenie zakładu?!
Ta formuła,jak dla mnie się już przeżyła.To co było dobre dwa lata temu,nie będzie dobre w roku A.D 2005.Dla przypomnienia,dwa lata temu we wrześniu 2003,również organizowano D.T.P na terenie Z.E.A "WORONICZA i sąsiadującego z nim Z.E.T "MOKOTÓW".Do głównych atrakcji wtedy należało,szwendanie się ludu po hali OC,oraz jeżdżenie Ogórkiem po zajezdni.
W zeszłym roku,na R-13 "STALOWA",formułę tą powielono,dodając jeszcze "przejażdżki" Midi MANem przez myjkę,plus zaspokajanie ludu poprzez sprzedaż czapeczek,koszulek i długopisów z logo MZA.Jak dla mnie to instytucja pod nazwą KMKM,już się mota i "połyka swoj ogon",bo nie ma chyba pomysłów na kolejne edycje DTP.Powiela się stare i robi się to z przyzwyczajenia bądz dla wygody.

Ale cóż..."miłośnikom" każdy kit się wciśnie.Byle mieli w czym posiedzieć, oraz co "sfocić".
Widać z tego że ta "imprez' nie ma już wyższych aspiracji i takowych zapewne mieć nie będzie.
Ostatnio zmieniony 2005-09-01, 21:12 przez 56247, łącznie zmieniany 1 raz.

Damhan

Post autor: Damhan »

56247 pisze:Moim skromnym zdaniem,idea DTP "pożera własny ogon".Który rok pod rząd można oglądać te same tramwaje na tej samej zajezdni,lub jezdzić po raz enty Ogórkiem po terenie zakładu?!
Ta formuła,jak dla mnie się już przeżyła.To co było dobre dwa lata temu,nie będzie dobre w roku A.D 2005.Dla przypomnienia,dwa lata temu we wrześniu 2003,również organizowano D.T.P na terenie Z.E.A "WORONICZA i sąsiadującego z nim Z.E.T "MOKOTÓW".Do głównych atrakcji wtedy należało,szwendanie się ludu po hali OC,ora jeżdżenie Ogórkiem po zajezdni.
W zeszłym roku,na R-13 "STALOWA",formułę tą powielono,dodając jeszcze "przejażdżki" Midi MANem przez myjkę,plus zaspokajanie ludu poprzez sprzedaż czapeczek,koszulek i długopisów z logo MZA.Jak dla mnie to instytucja pod nazwą KMKM,już się mota i "połyka swoj ogon",bo nie ma chyba pomysłów na kolejne edycje DTP.Powiela się stare i robi się to z przyzwyczajenia bądz dla wygody.

A czemu nie? Raczej co roku w zajezdniach jest coś innego np. inne reklamy, albo zupełnie inne pojazdy, czy inny sprzęt. A dla prawdziwego MKm-a to nigdy się nie znudzi.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Spoko....

56247 nie płacz, tylko - prośba - umyj #4774 :mruga: . Nie chcałbym go sfocić brudnego.... :lol:

Dziwny

Post autor: Dziwny »

janzel pisze:A dla prawdziwego MKm-a to nigdy się nie znudzi.
Ale ta impreza podobno nie jest skierowana do MKMów tylko głównie zwykłych ludzi korzystających z komunikacji zbiorowej.

Damhan

Post autor: Damhan »

Dziwny pisze:Ale ta impreza podobno nie jest skierowana do MKMów tylko głównie zwykłych ludzi korzystających z komunikacji zbiorowej.
Ciekawe co to interesuje zwykłych ludzi. A może chcą zarazić ich swoją pasją. ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Dziwny pisze:
janzel pisze:A dla prawdziwego MKm-a to nigdy się nie znudzi.
Ale ta impreza podobno nie jest skierowana do MKMów tylko głównie zwykłych ludzi korzystających z komunikacji zbiorowej.
Tak od zawsze była to impreza ogólno otwarta. A stale wysoka liczba gości świadczy o tym, że KM jest interesująca dla każdego nie tylko dla MKM-ów... :)

MW

Post autor: MW »

Robson pisze:Ja byłem w tamtym roku ale w tym sie nie wybieram bo nie bede znów Woli zwiedzał.
nie, w tym roku zwiedzać można zajezdnie: Woronicza, Mokotów, Praga no i standardowo STP Kabaty.

56247 - cóż Warszawa nie ma nieograniczonej ilości zajezdni, z resztą KMKM posiada nowy wóż (berliet), nie wiem, czy będzie pokazany, ale najlepiej wszystko skrytykować - nie ma obowiązku uczestniczenia.

Robson

Post autor: Robson »

MW pisze:w tym roku zwiedzać można zajezdnie: Woronicza, Mokotów, Praga no i standardowo STP Kabaty.
Hmm może sie wybiore bo to kusząca propozycja :]

56247

Post autor: 56247 »

J-31 pisze:Spoko....

56247 nie płacz, tylko - prośba - umyj #4774 :mruga: . Nie chcałbym go sfocić brudnego.... :lol:
Ja go nie myje,mój Drogi Watsonie.To robi "myjka"... :lol: ;) :D

[ Dodano: 2005-09-01, 22:15 ]
MW pisze:
Robson pisze:Ja byłem w tamtym roku ale w tym sie nie wybieram bo nie bede znów Woli zwiedzał.
nie, w tym roku zwiedzać można zajezdnie: Woronicza, Mokotów, Praga no i standardowo STP Kabaty.

56247 - cóż Warszawa nie ma nieograniczonej ilości zajezdni, z resztą KMKM posiada nowy wóż (berliet), nie wiem, czy będzie pokazany, ale najlepiej wszystko skrytykować - nie ma obowiązku uczestniczenia.
Ano nie ma takowego obowiązku.Ja tam i tak być nie zamierzam.Mam ciekawsze zajęcia.
Ponieważ jesteśmy w wolnym i demokratycznym kraju można "wszystko skrytykować"...czyż nie?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Zamiast krytykować, lepiej się wybrać. Myślę, że będzie ciekawie.... :)

[ Dodano: 2005-09-02, 13:18 ]
A propo. MW gdzie będziesz w czasie DTP ? Na STP ? ;)

56247

Post autor: 56247 »

Na Twoim miejscu, nie spodziewałbym się także na tegorocznych DTP rewelacji.

Zablokowany

Wróć do „Imprezy”