24-25.09.2005 czyli kolejne już warszawskie DTP

Dział ogłoszeń o odbywających się imprezach związanych z komunikacja miejską.
Podi

Post autor: Podi »

Może nie w temacie ,ale cóż...
Dzisiaj otworzono w ratuszu wystawę poświęconą km w Poznaniu,a na rynku stanął wagon konny-relacja z niej(o ile uda mi sie na nią dotrzeć) jutro :)

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

Ja się najprawdopodobniej wybiorę na DTP. Zeszłoroczna impreza była według mnie udana (poza dniem kolejowym gdzie było pokazane niewiele) i mam nadzieję że ta też taka będzie (i że pokażą SU18 i M180).

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

56247 pisze:Na Twoim miejscu, nie spodziewałbym się także na tegorocznych DTP rewelacji.
Spoko. Dla mnie DTP samo w sobie to rewelacja. Warto być.... ;)

MW

Post autor: MW »

56247 pisze:Na Twoim miejscu, nie spodziewałbym się także na tegorocznych DTP rewelacji.
a co może Warszawa ma wyczarować nowe zabytki? Jakie są Twoje pomysły na DTP?
Z resztą można krytykować - o ile to jest rozsądna krytyka, a nie krytykowanie dla samego krytykowania, co nic mądrego do dyskusji nie wprowadza. Bo najłatwiej usiąść z założonymi rękoma i mówić, że coś jest be, bo jest be :-/ gratuluję!

J-31 - nie, nie będę w obsłudze STP, co nie oznacza, że nie pojawię się tam

56247

Post autor: 56247 »

Zabytków nie potrzeba "wyczarowywać",wszak jeżdżą codziennie liniowo :lol: :lol: :lol: :lol:
Duża w tym zasługa współorganizatora "DTP Party"- czyli T.W.


P.S: Nie "krytykuję dla samego krytykowania"-forma i organizacja DTP już się przeżyła.
Jak napisałem parę postów wcześniej: ta "impreza" połyka własny ogon.Kręci się w kółko,niczego nowego nie odkrywając i nie wnosząc.W zeszłym roku jedynymi "nowościami" i próbami "odświeżania" imprezy były stoiska z gadżetami,chór Surma oraz oddany z "pompą"(taką prawie jak za Gierka)- autobus San.Szkoda żeście jeszcze nie "pomalowali trawy na zielono",to byłoby już zupełnie jak w PRL-u.
Abstrachując dla mnie zeszłoroczne DTP na R-13 zapachniało po troszku "Cepeliadą" i "Dniami Trybuny Ludu". :lol: :lol:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ok. I właśnie dlatego warto przyjść i zobaczyć tegoroczny DTP ... :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ok. Oto program na dzień 24 września...

http://tramwaje-warszawskie.pol.pl/index2.html

Damhan

Post autor: Damhan »

Ciekawe czemu w Gdańsku czegoś takiego nie zorganizują.

Podi

Post autor: Podi »

Damhan pisze:Ciekawe czemu w Gdańsku czegoś takiego nie zorganizują.
Bo nie ma stosownego klubu?
Bo nie ma chętnych?
A może władze MZK nie są to tego przychylne?
No i w pobliżu Gdańska nie ma zadnych fabryk autobusów?

To tylko kilka możliwości...

Damhan

Post autor: Damhan »

Podi pisze:Bo nie ma stosownego klubu?
Bo nie ma chętnych?
A może władze MZK nie są to tego przychylne?
No i w pobliżu Gdańska nie ma zadnych fabryk autobusów?

To tylko kilka możliwości...
HAha. Nie ma chętnych. No to dopiero. Sam znam z internetu kilkunastu MKM-ów, a zapewne na taką imprezę przyszłoby też dużo zwykłych ludzi by po prostu obejrzeć.

A w pobliżu Warszawy to jest fabryka autobusów? Zresztą co to ma do rzeczy? Chodziło mi o dzień otwarty Zajezdni np. Wrzeszcz i Hallera. A i Nowym Portem bym nie pogardził.

A z MZK to do Gorzowa, albo Szczecina. Ale władze rzeczywiście nie są do tego przychylne i to jest właśnie jedyny powód nie zorganizowania takiej imprezy.

A i klub także nie jest potzrzebny. Wszak np. po coś remontowali nowe tramwaje historyczne.

Podi

Post autor: Podi »

Damhan pisze:A w pobliżu Warszawy to jest fabryka autobusów? Zresztą co to ma do rzeczy?
W Poznaniu często solaris albo Man pomaga Mpk w organizacji jakiejś Imprezy.
A Warszawa? Tam to wszystkich ciągnię,ją trzeba liczyć odzielnie od innych miast polski(w końcu nie ma to jak stolica,nie? )
Damhan pisze: HAha. Nie ma chętnych. No to dopiero. Sam znam z internetu kilkunastu MKM-ów, a zapewne na taką imprezę przyszłoby też dużo zwykłych ludzi by po prostu obejrzeć
Fakt,to ja zawarłem błąd-chętni zawsze są,nawet na paradę śmieciarek,tylko trzeba podjąc takie kroki,by to się udało,np. u władz miasta(a co one sądzą o imprezach z km to <b>niewiem</b>).

Damhan

Post autor: Damhan »

Podi pisze: Fakt,to ja zawarłem błąd-chętni zawsze są,nawet na paradę śmieciarek,tylko trzeba podjąc takie kroki,by to się udało,np. u władz miasta(a co one sądzą o imprezach z km to <b>niewiem</b>).
Wszytskie imprezy KM są robione nieoficjalnie i tak trochę na boku. Zresztą jest ich strasznie mało. I to mnie właśnie denerwuje. Inne miasta potrafią takie coś zorganizować (nawet Cz-wa), a Gdańsk jakoś nie. :(

Podi

Post autor: Podi »

Damhan pisze:A i klub także nie jest potzrzebny. Wszak np. po coś remontowali nowe tramwaje historyczne.
No wiesz,w Toruniu też nie ma klubu i wyremontowali "zabytkowy tramwaj" :P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Damhan pisze:Ciekawe czemu w Gdańsku czegoś takiego nie zorganizują.
Nie przejmuj się. W Warszawie takich imprez też nie jest za dużo.

Tylko DTP, o którym głośno.

I jest to jedyna impreza komunikacyjna w Warszawie i do tego ogólno otwarta. Oczywiście są jeszcze linie turystyczne, ale to zupełnie co innego...

Tak więc w sumie w Warszawie, też nie ma za dużo takich imprez.... ;)

56247

Post autor: 56247 »

Warszawskie linie turystyczne,jak na przykład tramwajowa lini "T",służą głównie tzw:"miłośnikom" który okupują wtedy cały wagon.I urządzają sobie "bardzo inteligentne" dyskusje.Do tego samego służyła im nocna linia tramwajowa 640.Linię tę na szczęście zawieszono.
Ostatnio zmieniony 2005-09-20, 12:20 przez 56247, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

56247 pisze:Warszawskie linie turystyczne,jak na przykład tramwajowa lini "T",służą głównie tzw:"miłośnikom' który okupują wtedy cały wagon.I urządzają sobie 'bardzo inteligentne" dyskusje.Do tego samego służyła im nocna linia tramwajowa 640.Linię tę na szczęście zawieszono.
Nie przesadzajmy. Moje co prawda rzadkie, ale jednak wizyty na linii T, były raczej przyjemne. Tramwaje nie były zapełnione wyłącznie MKM-ami, ale też zwykłymi ludźmi... ;)

A wracając do tematu, warto przyjść na DTP. Może być ciekawie...

A oprócz imprezy na Woronicza, będzie też możliwość zwiedzenia Stacji Techniczno Postojowej WM na Kabatach... ;)

Hubert

Post autor: Hubert »

Ostatnio gadałem z Hubertem i gadał że postara się przyjechać koło 12.00 na woronicza.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Hubert pisze:Ostatnio gadałem z Hubertem i gadał że postara się przyjechać koło 12.00 na woronicza.
Sorki, tzn. z którym Hubertem Gadałeś ? :mruga:

voy

Post autor: voy »

Ee tam atmosfera w zabytkowym tramwaju na T jest przyjemna.

Damhan

Post autor: Damhan »

Zależy pewnie o której godzinie. ;) Zresztą mogę prosić o jakieś dokładniejsze informacje o tej linii: jaką ma trasę, jakie jeżdżą wagony i w jakim czasie jeżdzi?

Zablokowany

Wróć do „Imprezy”