Wystawa Komunikacji Miejskiej w Gdańsku

Dział ogłoszeń o odbywających się imprezach związanych z komunikacja miejską.
Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Radzę Ci być tam przed południem. Byłem dziś i ledwo co udało mi się sfocić Solbusa - o 15:10 pojechał sobie. Pół godziny później czmychnął Vero :/

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Rozumiem a oprócz, taboru co można zobaczyć, bardzo będe wdzięczny za odpowiedz.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

ZTCP oprócz taboru można także obejrzec wystawę nt.komunikacji miejskiej,umieszczoną w Sanie z KMKM Warszawa.

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

W Sanie to są dwie plansze (jedna na temata "ogórka", druga o taborze KMKM) i tyle. Wystawa producentów i organizatorów jest w hali nr 4 (naprzeciw bramy głównej) ale nic specjalnego :(

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

A tak w ogóle czy MAN ma jakieś swoje stanowisko na tych targach? słyszałem,że podobno MAN wizytuje Gdańsk i będzie miał swoje stanowisko na targach,gdzie będą rozdawac m.in. gadżety firmowe,ale nie wiem,czy to prawda.
Ostatnio zmieniony 2006-05-27, 15:08 przez Adrian_, łącznie zmieniany 1 raz.

Damhan

Post autor: Damhan »

Man ma stanowisko. Siedzi tam kilka starszych panów, którzy popijają drinki przy stoliku i jedzą ciasto z logiem Mana. Poza tym leży tylko parę folderów i nic więcej. Jak dla mnie to najciekawsza była Konka.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Heh,jak zwykle przy tego typu targach wystawcy siedza i pierdzą w stołki.Czy MAN prezentuje na targach jakieś autobusy,czy tylko jest tam ich stanowisko?

Damhan

Post autor: Damhan »

Srebrny Man Lion's City #3000- zdjęcie autorstwa u2w (którego zresztą wczoraj widziałem jak robił te zdjęcia) jest w albumie. :)

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

#3000? to któreś z przedsiębiorstw na pomorzu testuje tego Mana,czy po prostu numerek został mu z ostatnich testów?

kombino

Post autor: kombino »

A ja tam byłem-pałą od trollino się pobawiłem (myślałem że łatwiej chodzą) i zawiedziony w sumie wróciłem :/

Matthai

Post autor: Matthai »

Adrian_ pisze:#3000? to któreś z przedsiębiorstw na pomorzu testuje tego Mana,czy po prostu numerek został mu z ostatnich testów?
O ile się nie mylę Planetobus testuje Lwa. Bynajmniej ostatnio testował akurat tego - po numerze rejestracyjnem go poznałem. :P Tyle, że Planetobus dał mu numer 7020. PS. Zrobiłem kilka (jakieś 170 :P) fotek w Zajezdni i na Beniowskiego - dać je do galerii? :)

Damhan

Post autor: Damhan »

Przecież ZKM Gdańsk testuje Lwa i to on mu nadał taki kosmiczny numerek #3000. ;)

Matthai

Post autor: Matthai »

Damhan pisze:Przecież ZKM Gdańsk testuje Lwa i to on mu nadał taki kosmiczny numerek #3000.
Tego nie wiedziałem. ;) Bo dziwne by było, żeby Planetobus zmieniał sobie numery ot tak sobie. Szkoda, że dziś już nie było Lwa. :(

kombino

Post autor: kombino »

7020 był wypożyczony przez planetobusa bo 7022 był w naprawie

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Przyznam, że również się zawiodłem. Sądziłem, że będzie więcej wystawców w hali. Widać, że było to wszystko nastawione na konferencję.
Damhan pisze:zdjęcie autorstwa u2w (którego zresztą wczoraj widziałem jak robił te zdjęcia) jest w albumie.
I co :?: Podejść się nie chciało, czy się bałeś ;)

Matthai

Post autor: Matthai »

u2w pisze:Przyznam, że również się zawiodłem. Sądziłem, że będzie więcej wystawców w hali. Widać, że było to wszystko nastawione na konferencję.
Jak byłem na halo to większości już nie było. :( Dobrze, że chociaż kilka autobusów dało się obejrzeć. A w Zajezdni też bieda. :( Wydzielili skrawek terenu i tyle. :cry: Ale kilka zdjęć mam. I za sterami tramwaju też siedziałem. :P

Damhan

Post autor: Damhan »

Matthai pisze:Jak byłem na halo to większości już nie było. :( Dobrze, że chociaż kilka autobusów dało się obejrzeć. A w Zajezdni też bieda. :(
A gdzie więcej mogli wpuścić? Zauważ, ze do hali postojowej tramwajów, można było wjechać N-ką jechała ona powoli, więc można było zobaczyć różne ciekawe zakamarki i zrobić zdjęcia przez okno. ;)
u2w pisze:I co :?: Podejść się nie chciało, czy się bałeś ;)
Za parę minut miałem już 101 w kierunku centrum. W końcu z rana corso, potem od razu targi wystawa, a obiad też trzeba kiedyś zjeść. :)

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

A ja na chwile zejde z tematu:po co ZKM gdańsk testuje Lionsa,skoro już posiada NL283? przetarg jakis sie zapowiada? przeciez niedawno co kupili z Niemiec O405GN2.A tak w ogóle ile jeszcze dni potrwa ta wystawa i czy będą na niej jeszcze jakieś atrakcje oprócz tych,które już były?

mgajewski

Post autor: mgajewski »

Adrian_ pisze:A tak w ogóle //pisownia - osobno ile jeszcze dni potrwa ta wystawa i czy będą na niej jeszcze jakieś atrakcje oprócz tych,które już były?
Wystawa skończyła się dzisiaj, chyba o 14.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Adrian_ pisze::po co ZKM gdańsk testuje Lionsa,skoro już posiada NL283?
¯eby zobaczyć, co tracą po kupnie Solarisów xD
Może mają braki taborowe?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”