[Wrocław] Dzień otwarty zajezdni "Borek"

Dział ogłoszeń o odbywających się imprezach związanych z komunikacja miejską.
Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

24 czerwca od godz. 10 na zajezdni "Borek" ul. Powst. Śląskich we Wrocławiu odbędzie się dzień otwarty tej właśnie zajezdni. W planach imprezy możliwość poznania taboru tramwajowego jak i autobusowego, wycieczka do zakładu Protram gdzie będzie można poznać od kuchni proces budowy ich tramwajów. Będzie też można się wcielić w motorniczego i poprowadzić samemu tramwaj oczywiście pod okiem instruktora i tylko po zajezdni.

Awatar użytkownika
204wras
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 356
Rejestracja: 2006-06-02, 20:57
Lokalizacja: Wrocław Bronx

Post autor: 204wras »

Super wdepnę do borka a może jakiś znak Rozpoznawczy.

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

Mam pytanko jak trafić na tą zajezdnię i ile ewentualny wstęp :?: Chętnie się wybiorę.
Ewentualnie gdzie można uzyskać informacje :?:

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Mnie nie będzie na tej imprezie bo będę na innej (kolejowej) w Warszawie. Z dworca PKP można dojechać tramwajami 2 (Krzyki) i 17 (Klecina) i wysiąść na przystanku Orla. Stamtąd dojście jest banalne bo zajezdnię widać. Wstęp jest darmowy jak i wszytskie atrakcje.
Ostatnio zmieniony 2006-06-16, 23:22 przez Wilchelm, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
204wras
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 356
Rejestracja: 2006-06-02, 20:57
Lokalizacja: Wrocław Bronx

Post autor: 204wras »

mam trzy trasy dojazdu:
1.(banalna) wsiąść w 134 i dojechać do ronda na Powstańców Śl. stamtąd każdym tramem oprócz czternastki dojadę.
2.(Też banał) 5 i przy arkadach się przesiąść w 17.
3.(Kombinacja alpejska)100 na tarnogaj i stamtąd 15 pietnastką pod arkady a z pod arkad 17 :retard: .
Ale zdążyć muszę!
Aha czy niepełnoletni może prowadzić tramwaj na tej imprezie? Bo na festynie MPK z okazji dnia dziecka na ostanim kursie robie za wajchmistrza (zwrotnice przekładam) abo steruje Jasiem i Małgosią (ma się wtyki na zajezdni :retard: ) który jest typu nowa Berolina czy jakoś tam.

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

Wielkie dzięki postaram się być na tej imprezie.

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Każdy może się zabawić w motorniczego jeżeli tylko bedziesz dosięgał do pedałów i przy okazji jeszcze coś widział przez przednią szybę.

Awatar użytkownika
204wras
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 356
Rejestracja: 2006-06-02, 20:57
Lokalizacja: Wrocław Bronx

Post autor: 204wras »

O to spoko w zajezdni się (udawałem motormana) bawiłem jednym z pierwszych kartoflii.

[ Dodano: 2006-06-18, 18:55 ]
Iribusie może będziemy na spółe chodzić po zajezdni (ja bym tobie robił zdjęcia a ty mi) :?:
Ostatnio zmieniony 2006-06-17, 12:38 przez 204wras, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

204wras pisze:O to spoko w zajezdni się (udawałem motormana) bawiłem jednym z pierwszych kartoflii.

[ Dodano: 2006-06-18, 18:55 ]
Iribusie może będziemy na spółe chodzić po zajezdni (ja bym tobie robił zdjęcia a ty mi) :?:
Jeżeli uda mi sie pojechać to nie ma problemu. Jak na razie jest ogromna szansa że pojadę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”