PSSTM

Dział ogłoszeń o odbywających się imprezach związanych z komunikacja miejską.
jacool

PSSTM

Post autor: jacool »

Powstało
Pomorskie Stowarzyszenie Sympatyków Transportu Miejskiego
w Gdańsku.

Spotkania odbywają się przy Zajezdni Wrzeszcz.
Najbliższe spotkanie będzie prawdopodobnie 12 lipca, w godzinach wieczornych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.


(to właśnie to, o czym wspominałem, że coś się szykuje :P )

kombino

Post autor: kombino »

Czy w tym stowarzyszeniu jest ok.20 osób-a wiceprezesem jest pewien pan z Gdyni :?: :chytry:

Damhan

Post autor: Damhan »

Czyżbyś ty należał do tego stowarzyszenia, ze tak je reklamujesz na forum? :chytry:
kombino pisze:Czy w tym stowarzyszeniu jest ok.20 osób-a wiceprezesem jest pewien pan z Gdyni :?: :chytry:
Czyżbyśmy mieli na forum owego wiceprezesa? :D Jeśli tak to gratulacje. ;)

jacool

Post autor: jacool »

Tak, chciałem je zareklamować, bo nie wiem, czy wszyscy czytają pl.misc.transport.miejski :)

Damhan

Post autor: Damhan »

To w takim razie życzę Wam powodzenia w działalności. ;)
Ostatnio zmieniony 2006-07-08, 14:49 przez Damhan, łącznie zmieniany 1 raz.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Również życzę Wam powodzenia. Mam nadzieję, ze w przeciwieństwie do kolegów z KMKM Vetra zdziałacie dużo więcej dobrych uczynków na rzecz autobusów itp. ;).
Ostatnio zmieniony 2006-07-08, 14:49 przez Adrian_, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Czy PSSTM, zorganizuje jakąś imprezę komunikacyjną ? :)

Damhan

Post autor: Damhan »

Zorganizujemy, i to pewnie nie jedną. :) Myślę, ze jedną z pierwszych imprez mogłoby być sierpniowe pożegnanie Jelczy M11, ale to zależy już od kierownictwa klubu i dobrej woli ludzi z Zajezdni Brzeźno, ale podejrzewam, ze z tym nie powinno być większego kłopotu. ;)

jacool

Post autor: jacool »

Z tego co mi wiadomo, najbliższa otwarta dla ludzi impreza, to 25 lecie Ikarusa 280 w Gdańsku :)

Damhan

Post autor: Damhan »

jacool pisze:Z tego co mi wiadomo, najbliższa otwarta dla ludzi impreza, to 25 lecie Ikarusa 280 w Gdańsku :)
Ale także skoro w sierpniu wszystkie 20-letnie zresztą M11 idą do kasacji to można byłoby zrobić ich 20-lecie połączone z pożegnaniem. :)

PIKeR

Post autor: PIKeR »

Bardzo mi się podoba Wasza inicjatywa! Niestety nie wiem czy będę mógł być 12 lipca...
P.S. Godziny wieczorne to co - 19 czy 23? xD

Monter

Post autor: Monter »

Co rozumiecie przez "otwarta dla ludzi"? Nawet dla takich nie udzielających się jak ja?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Monter pisze:Co rozumiecie przez "otwarta dla ludzi"?
Otwarta dla ludzi, tzn. Możesz przyjść. Zapraszają Cię. :D

:chytry: No chyba, że jako monter Zabierzesz ze sobą wkrętaki i Rozmontujesz im jakiegoś pokazowego Ikarusa 280, to wtedy Cię ... :retard:

jacool

Post autor: jacool »

Spotkanie jest 12.07 o 18:30 pod budynkiem pionu eksploatacji zajezdni Wrzeszcz :)
Monter pisze:Co rozumiecie przez "otwarta dla ludzi"? Nawet dla takich nie udzielających się jak ja?
Otwarta dla wszystkich chętnych Gdańszczan i nie tylko. Czyli reklamy w autobusach i tramwajach :) Przyjść może każdy, nawet nie-MKM :P

Damhan

Post autor: Damhan »

Wątpię, czyby nie-MKM chciałby tłuc się starym Ikarusem, kiedy nie musi :retard:

PIKeR

Post autor: PIKeR »

jacool pisze:Spotkanie jest 12.07 o 18:30 pod budynkiem pionu eksploatacji zajezdni Wrzeszcz :)
Możesz zaznaczyć na mapce (choćby pf.pl) gdzie to dokładnie jest? Ja nie tutejszy więc dla mnie... :)
jacool pisze:
Monter pisze:Co rozumiecie przez "otwarta dla ludzi"? Nawet dla takich nie udzielających się jak ja?
Otwarta dla wszystkich chętnych Gdańszczan i nie tylko. Czyli reklamy w autobusach i tramwajach :) Przyjść może każdy, nawet nie-MKM :P
Hurra! A Moher Mafia też będzie? :D
Damhan pisze:Wątpię, czyby nie-MKM chciałby tłuc się starym Ikarusem, kiedy nie musi :retard:
To wtedy by się nazywało Masochizm :]

BTW. Będzie przejazd starym Ikarusem? :mruga:
BTW2. Napiszczie kto będzie ^^

Damhan

Post autor: Damhan »

PIKeR pisze:Możesz zaznaczyć na mapce (choćby pf.pl) gdzie to dokładnie jest? Ja nie tutejszy więc dla mnie... :)
Nie tutejszy. A w polu skąd masz napisane..... :chytry:

Wsiadasz w tramwaj 6 lub 12 jadący na pętlę Abrahama i wysiadasz przy końcu trasy. Tak jest najprościej. Możesz też wsiąść w Jelitkowie w autobus T6 i również dojechać do końca trasy. :mruga:
PIKeR pisze:BTW. Będzie przejazd starym Ikarusem? :mruga:
Skoro to 25-lecie Ikarusów to pewnie tak...
PIKeR pisze:BTW2. Napiszczie kto będzie ^^
Całe grono MKMów z Gdańska. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”