Festyn KM w Gdańsku

Dział ogłoszeń o odbywających się imprezach związanych z komunikacja miejską.
Matthai

Post autor: Matthai »

Ale grochówka też była. :P Przynajmniej tak to wyglądało - nie jadłem. :D Tak że kto chciał mógł się załapać na dwudaniowy obiad na koszt ZKMu. :rotfl:

[ Dodano: 2006-08-12, 22:36 ]
No i należy pamiętać o słodkościach. :chytry: Solaris częstował krówkami, a ZKM owocowymi szklakami. :D

ppln

Post autor: ppln »

rupak9 pisze:Ty jadłeś bigos, a ja obok się zajadałem żurkiem :P
To chyba żurek był. ¯aden organizator by się nie narażał na "zadymienie" środka powrotu i to darmowego ;)

jacool

Post autor: jacool »

Ja tam nie wiem, czy był żurek, czy grochówka, bo nie miałem czasu opychać się tymi pysznościami. Na szybkiego wtrząchnąłem bigos i dalej do roboty :)

A Solarisy bardzo dobre wozy som i już!! Odczepić mi się od nich!
Poza tym śliczne jak mało które :)

Damhan

Post autor: Damhan »

jacool pisze:Ja tam nie wiem, czy był żurek, czy grochówka, bo nie miałem czasu opychać się tymi pysznościami. Na szybkiego wtrząchnąłem bigos i dalej do roboty :)
Ty lepiej się zdjęciem pochwal :D http://transport.asi.pwr.wroc.pl/2-106072.html

jacool

Post autor: jacool »

Damhan pisze:Ty lepiej się zdjęciem pochwal
Dzięki za fotkę, ja nie lubię samochwalstwa :)

Teraz każdy może zobaczyć kim jestem i jak wyglądam :retard:
Jak chcecie mnie zobaczyć na żywo, to zapraszam do Madisona :cool:

sorka za OT

Damhan

Post autor: Damhan »

Hehe, Ja również dziękuję. Dzięki temu zdjęciu przynajmniej wiem kto mi rozdawał firmowe cukierki ZKMu przy symulatorze. No to rzeczywiście kończymy OT,"bo nas naczelny prześwięci" jak niegdyś mawiał u2w. :P

Kuba

Post autor: Kuba »

Macie pare fotek z tej imprezy:

Obrazek Obrazek Obrazek



Zasadniczo, to jest Galeria... ;) Fotki jak najbardziej się nadają. u2w
Ostatnio zmieniony 2006-08-27, 21:28 przez Kuba, łącznie zmieniany 1 raz.

Robson

Post autor: Robson »

Widzę tam po prawej że Jacobson stoi. w ogóle teraz ZKM bardziej jest przychylne do miłośników.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Czy nowe Solarisy już po przekazaniu były dostępne dla miłośników? tzn. chodzi mi o to, czy po przekazaniu można było je zwiedzić od środka itd.?

Monter

Post autor: Monter »

Tak, były dostępne przez prawie cały czas - od początku imprezy, czyli nawet przed przekazaniem. Przestały być dostępne dopiero na godzine przed końcem, pewno dlatego że trzeba było je przygotować do wyjazdu na trasę w chwili zakończenia imprezy. No i pewno dlatego że inwencja twórcza zwiedzających zaczęła sięgać zenitu - włączanie co chwile kierunkowskazów, zamykanie i otwieranie drzwi, co zdolniejszym udało się nawet odpalić (bez kluczyka w stacyjce!).

ppln

Post autor: ppln »

Monter pisze:co zdolniejszym udało się nawet odpalić (bez kluczyka w stacyjce!).
Jak? Przecież takie rzeczy to tylko w MANie NL223 #2009 (ma przycisk od odpalania identyczny jak w Ikarze ;) ) Dobrze, że nie używano klaksonu ;) A tak poza tym to co to za problem sobie taką Solarkę otworzyć? Wystarczy odchylić panel świateł przednich albo otworzyć klapkę baku :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

ppln pisze:Jak? Przecież takie rzeczy to tylko w MANie NL223 #2009 (ma przycisk od odpalania identyczny jak w Ikarze ;) )
Samochodu teoretycznie też bez klucza nie odpalisz, a w praktyce bywa różnie ;-) Po prostu, ktoś wiedział jak pokombinować z kabelkami… :mruga:
BTW czy autobusy mają immobiliser?
A tak poza tym to co to za problem sobie taką Solarkę otworzyć? Wystarczy odchylić panel świateł przednich albo otworzyć klapkę baku :)
Eech, trzeba jeszcze wiedzieć gdzie ta klapka jest i umieć odchylić reflektor.

ppln

Post autor: ppln »

plocmaster pisze:Samochodu teoretycznie też bez klucza nie odpalisz, a w praktyce bywa różnie ;-) Po prostu, ktoś wiedział jak pokombinować z kabelkami…
Tylko, że do tego trzeba rozwalić stacyjkę. A poza tym wygodniej zarąbać bus na zajezdni - zawsze mają kluczyki, a jeśli będzie się miało odpowiednie wdzianko i ustawi jakiś tekst na displayach to nikt nawet nie zauważy :)
plocmaster pisze:Eech, trzeba jeszcze wiedzieć gdzie ta klapka jest i umieć odchylić reflektor.
Tylko, że to wie co najmniej połowa MKMów ;) A odchylenie reflektora to żaden problem , tym bardziej wciśnięcie przycisku obok wlewu benzyny.

Monter

Post autor: Monter »

Z tego co zrozumiałem, (samej kabiny nie widziałem, stałem akurat przy wejściu i usłyszałem prace silnika) chłopak (wiek góra 15 lat) próbował przekręcić stacyjke albo paznokciem albo jakimś patykiem no i mu się udało. Gościu wyglądał na mocno zaskoczonego swoim sukcesem i czym prędzej go zgasił.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

ppln pisze:tym bardziej wciśnięcie przycisku obok wlewu benzyny.
Sorry za OT, ale gdzie w autobusie wlewa się benzynę? :mruga: :rotfl:
I jak jest z tymi immobiliserami?

ppln

Post autor: ppln »

plocmaster pisze:Sorry za OT, ale gdzie w autobusie wlewa się benzynę? :mruga: :rotfl:
Taka klapka jest z reguły pod oknami przed drugimi drzwiami ;)
plocmaster pisze:I jak jest z tymi immobiliserami?
Rzucę zdjęcie z galerii i dopowiem, że swego czasu nie można było odpalić autobusu bez kluczyka identyfikacyjnego do SRG.
galeria/details.php?image_id=1775

Robson

Post autor: Robson »

plocmaster pisze:umieć odchylić reflektor.
Proste jak nie wiem co :D tylko trzeba wiedzieć na co nacisnąć ;)
ppln pisze:tym bardziej wciśnięcie przycisku obok wlewu benzyny.
To nie takie proste. Bo jak przyciśniesz i puścisz przed całkowitym otwarciem drzwi to się one zamkną.

ppln

Post autor: ppln »

Robson pisze:Bo jak przyciśniesz i puścisz przed całkowitym otwarciem drzwi to się one zamkną.
Metodą prób i błędów się wykombinuje ;) Ale rzeczywiście we wszystkich innych autobusach wystarczy tylko wcisnąć.
Robson pisze:tylko trzeba wiedzieć na co nacisnąć ;)
W 405N-kach na takie gumowe coś (przycisk powiedzmy) :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

ppln pisze:Taka klapka jest z reguły pod oknami przed drugimi drzwiami ;)
A ja myślałem, że to od ON. I po co w autobusie benzyna? :rotfl:

[ Dodano: Pon 28 Sie, 06 22:10 ]
Ale się OT zrobił…

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

To może wrócmy do tematu. Super impreza coraz bardziej żałuję, że nie dotarłem. :cry:

PS. Mam cichą nadzieję, że co niektórym miłośnikom jednak nie udało się popsuć nowych Solarisów :mruga:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”