[GW] Druga gorzowska nocka!

Dział ogłoszeń o odbywających się imprezach związanych z komunikacja miejską.
Robson

[GW] Druga gorzowska nocka!

Post autor: Robson »

Gorzowski Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej zaprasza serdecznie na drugą Gorzowską Nockę! W tym roku będziemy poruszać się tramwajem typu 4N i autobusem M11 o numerze bocznym 469.
Termin: 16/17 wrzesień 2006 r.
Obsługa taborowa: tramwaj typu 4N1 (nr boczny 100) oraz autobus Jelcz M-11(nr boczny 469)
Szczegółowy program:
• Godz. 19:45 wyjazd z zajezdni tramwajowej tramwajem 4N1 (nr boczny 100)i przejazd na pętle tramwajową Dworzec PKP (w celu odebrania przybyłych gości z Dworca PKP)
• Godz. 20:30 odjazd z pętli Dworzec PKP i przejazd po trasie ul. Dworcowa,ul. Sikorskiego, ul. Chrobrego, ul. Mieszka I, ul. Kazimierza Wielkiego, Osiedle Piaski, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Mieszka I, ul. Chrobrego, ul. Sikorskiego,Al. 11-tego Listopada, ul. Kostrzyńska, ul. Dobra, Zajezdnia Tramwajowa
• Godz. 21:30 przyjazd do Zajezdni Tramwajowej oraz krótka prezentacja MZK Gorzów Wlkp. oraz GKMKM
• Godz. 22:00 wyjazd na trasę autobusu Jelcz M-11 (nr boczny 469) i przejazd po trasie:
Zajezdnia MZK, ul. Kostrzyńska, ul. Dobra, ul. Myśliborska, Tesco – Słowiańska (postój około 30 minut w celu wykonania zdjęć taboru i zrobienia niezbędnych zakupów), ul. Myśliborska, ul. Marcinkowskiego, ul. Staszica, ul. Fredry, ul. Słowiańska, ul. Roosevelta, Al. Odrodzenia Polski, ul. Piłsudskiego, ul. Górczyńska, ul. Okulickiego, ul. Kombatantów, ul. Szarych Szeregów, ul. Dekerta, Dekerta – Szpital, ul. Dekerta, ul. Piłsudskiego, Al. Odrodzenia Polski, ul. Roosevelta, ul. Kosynierów Gdyńskich, ul. Estkowskiego, ul. Orląt Lwowskich, ul. Kostrzyńska, Zajezdnia MZK
• Godz. 02:00 przyjazd do Zajezdni MZK

Podczas przejazdu autobusu planowane są liczne fotostopy:
• Tesco – Pętla
• Ul. Marcinkowskiego (przystanek Staszica)
• Ul. Roosevelta (przystanek Roosevelta)
• Ul. Piłsudskiego (przystanek SP-13)
• Ul. Górczyńska (przystanek PKO)
• Ul. Szarych Szeregów (przystanek Szarych Szeregów I)
• Ul. Dekerta (przystanek Osiedle Chemik II)
• Dekerta – Szpital
• Ul. Czartoryskiego (przystanek Włókno)
• Ul. Piłsudskiego (przystanek SP-13)
• Ul. Roosevelta (przystanek Roosevelta)
• Ul. Kosynierów Gdyńskich (przystanek Meblostyl)
• Ul. Orląt Lwowskich (przystanek linii nocnych przy Hotelu Qubus)
• Al. 11 Listopada (przystanek linii nocnych Słoneczna)
• Zajezdnia MZK

Po imprezie jest planowany grill przy siedzibie klubu.
Impreza jest bezpłatna. Wszelkie napoje we własnym zakresie.
Prosiłbym o szybką odpowiedź kto jest chętny. Bo to jednak naprawdę krótki termin.

miut

Post autor: miut »

TAK BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA Tę IMPREZE

Robson

Post autor: Robson »

I już po nocce :D Nie było eNki bo akurat musiali w sobote remontować tory to jeździliśmy M11 od 20:00 do 2:20. Powiedzmy szczerze to było zajefajnie :D Mielismy mieć muze więc przerobiłem głośniki komputerowe na 12V na zajezdni działały ale za mocno rozkręciliśmy i sie spaliły :D Ale później nie było potrzebne bo po kilku soczkach to muzyka wydobywała się "sama" z gardeł ;) Fakt że w niedziele nie mogłem gadać ale opłacało się.
Razem zrobiliśmy 111km więc to nawet sporo(w planach było 50km) Zaliszyliśmy prawie cały Gorzów i też kilka wiosek.
Na trasie zrobiliśmy 25 fotostopów, sikostopów, sklepostopów itp w tym jeden najdłuższy sklepostop przy TESCO mający 45minut.
W imprezie brało udział 20 osób wiec jak na takie "zadupie" jak Gorzów to sporo. Koledzy z Poznania poprosili żeby zostali przewiezieni jak "pyry" to Kozik tak wiózł nas tylko że zaraz ktoś przedzwonił na dyspozytornie że jeździmy jak wariaci ale przecież w zakręty wchodziliśmy przepisowo z 50 na liczniku :D
Po nocce zrobiliśmy grilla przy siedzibie klubu(ostatnia impreza taka przy naszej siedzibie bo niedługo nam zabierają) nie wiem o której się zakończyło bo ja musiałem wcześniej wrócić do domu nocką o 3:44 gdyż trzeba było się wyspać bo nauka czekała.
W przyszłym roku też jest planowana kolejna nocka być może połączona ze Zlotem Stowarzyszeń które na przyszły rok wypada w Gorzowie.

RadziuGW

Post autor: RadziuGW »


Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Extra. Niezła impreza. Coś mi się wydaje, że po spozyciu dużej ilości napojów "orenżadopodobnych" :mruga: Wasz kierowca a nasz miły forumowy kolega Kozik miał wrażenia jak kursował po trasie linii nocnej. :devil:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

J-31 pisze:Extra. Niezła impreza. Coś mi się wydaje, że po spozyciu dużej ilości napojów "orenżadopodobnych" Wasz kierowca a nasz miły forumowy kolega Kozik miał wrażenia jak kursował po trasie linii nocnej.
Całe szczęście, że drogówka nie tego imprezowego M11 i jej załogi, bo w przeciwnym razie byłoby krucho. Chociaż wątpię, by kierowca wypił coś mocniejszego, jak piwo.
Co do imprezy to w sumie szkoda, ze nie udał się Wam przejazd eNką, ale przejażdżka M11 była zapewne rwnież sporą atrakcją.
Robson pisze:W przyszłym roku też jest planowana kolejna nocka być może połączona ze Zlotem Stowarzyszeń które na przyszły rok wypada w Gorzowie.
Czy ta impreza ma być dostępna jedynie dla klubów z województwa lubuskiego, czy też będzie ogólnodostępna dla Stowarzyszeń z całej Polski? :).

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Adrian_ pisze:Chociaż wątpię, by kierowca wypił coś mocniejszego, jak piwo.
Chociaż nie miałem przyjemności poznać osobiście Kozika, to jednak całkowicie w Niego wierzę i jestem pewny, że na pewno nie wypił nawet piwa... No chyba, że po jeździe. :P

Robson

Post autor: Robson »

Adrian_ pisze:Całe szczęście, że drogówka nie tego imprezowego M11 i jej załogi, bo w przeciwnym razie byłoby krucho. Chociaż wątpię, by kierowca wypił coś mocniejszego, jak piwo.
W czaise imprezy Kozik nic nie pił przecież to karygodne i jaki kierowca pije w pracy napoje alkoholowe?
Adrian_ pisze:Czy ta impreza ma być dostępna jedynie dla klubów z województwa lubuskiego, czy też będzie ogólnodostępna dla Stowarzyszeń z całej Polski? :) .
Z lubuskiego to był by zlot tylko GKMKMu a to będzie ogólnopolski jak w tym roku zlot w Wawie i w tamtym w Gdyni.

Kuba

Post autor: Kuba »

O kurcze, ale musiało byc super. :mruga: A biedny Kozik, musiał patrzyc jak inni piją, a sam nie mógł...ja chyba bym nie mógł byc kierowcą w takie imprezy :retard:

Robson

Post autor: Robson »

Ale on sam chciał ;) Później popił trochę. A że ja musiałem wcześniej iść to w autobusie musiałem pić ;]

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Robson pisze:Gorzowski Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej zaprasza serdecznie na drugą Gorzowską Nockę!
Termin: 16/17 wrzesień 2006 r.
Taa, a potem czyta się takie oto artykuły (artykuł z 17-tego jakby co) :rotfl: :strzałka: Link

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

u2w pisze:Taa, a potem czyta się takie oto artykuły (artykuł z 17-tego jakby co)
Ufff. A już się chciałem wystraszyć, że coś nam o Koziku nasmarowali w gazecie. :mruga:

Robson

Post autor: Robson »

Niee to Tylko były Kozika zmiennik ;] Można żec że wrócił na tydzień czy nawet krócej.

RadziuGW

Post autor: RadziuGW »

a porpo nocki, w sobote ukazal sie artukul w lokalnej prasie odnosnie tego wydarzenia, jak redaktor mogl pomylic M11 z autosanem? ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

RadziuGW pisze:a porpo nocki, w sobote ukazal sie artukul w lokalnej prasie odnosnie tego wydarzenia, jak redaktor mogl pomylic M11 z autosanem? ;)
Może pisał o jakiejś innej "nocce" :mruga:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

RadziuGW pisze: porpo nocki, w sobote ukazal sie artukul w lokalnej prasie odnosnie tego wydarzenia, jak redaktor mogl pomylic M11 z autosanem?
Co do opisania M11 przez redaktora jako Autosana to pozostawię to bez komentarza. Te wpadki, które powstają przy opisywaniu imprez komunikacyjnych w prasie stają się coraz bardziej nużące i świadczą o bezmyślności tego, kto to pisze. Przecież nawet, jeśli zwykły cżłowiek zobaczy an M11 znaczek Jelcza to wie, że to Jelcz.
Robson pisze:Z lubuskiego to był by zlot tylko GKMKMu a to będzie ogólnopolski jak w tym roku zlot w Wawie i w tamtym w Gdyni.
Obawiam sie, ze po zakończeiu współpracy z klubem zielonogórskim ta impreza chyba jednak nie dojdzie skutku (chyba, że była to inicjatywa klubu z Gorzowa) :).

Robson

Post autor: Robson »

To jest inicjatywa krajowa. Jak byś nie wiedział to co roku są organizowane zloty miłośników i co roku gdzie indziej. Na początku był Szczecin, później Poznań, Chorzów, Gdynia i teraz Warszawa(może coś ominełem) na zlocie w Wawie delegacja GKMKMu zaproponowała nasze miasto na przyszły rok i wszyscy na to przystali. Zlot ogórków był organizowany właśnie z połączeniem ze Zlotem Miłośników.
Ostatnio zmieniony 2006-10-05, 19:10 przez Robson, łącznie zmieniany 1 raz.

RadziuGW

Post autor: RadziuGW »

Obawiam sie, ze po zakończeiu współpracy z klubem zielonogórskim
to w ZG jest taki klub? :P

Robson

Post autor: Robson »

To Ty nie wiesz? Jacek jest prezesem. A co Ci będe pisać: www.zkmkm.republika.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”