[Zielona Góra] II Nocka Zielonogórska

Dział ogłoszeń o odbywających się imprezach związanych z komunikacja miejską.
Kuba007

[Zielona Góra] II Nocka Zielonogórska

Post autor: Kuba007 »

Zielonogórski Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na II Zielonogórską Nockę, która odbędzie się 30 sierpnia 2008 r. - start o godzinie 19:00 na przystanku przy Dworcu PKP (przystanek linii "5" i "6"). Nockę obsłuży Jelcz 120MM/1 #601, który był pierwszym pojazdem w zielonogórskim MZK wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów. Pojazd ten ma już 15 lat i niedługo opuści tabor naszego MZK. Trasa nocki nie jest jeszcze dokładnie ustalona, jednak pewne jest, że kilka godzin spędzimy jeżdżąc autobusem po mieście i jego okolicach, a grillowy finał nastąpi najprawdopodobniej na pętli przy kąpielisku miejskim. Autobus prowadził będę ja (Prezes ZKMKM Jacek Newelski) oraz Remigiusz Antonik, który jest członkiem naszego klubu oraz kierowcą MZK. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą wziąć udział w imprezie. Impreza jest bezpłatna (bierzemy ze sobą tylko coś na grilla). Wszelkie informacje na temat nocki udziela pod nr telefonu 609 44 55 55 prezes ZKMKMu. Prosimy o rejestracje miejsca poprzez telefon do mnie, bądź gg (nr 6031401) do mojego zastępcy Jakuba Melińskiego, który będzie prowadził listę wszystkich chętnych do wzięcia udziału w nocce. Serdecznie zapraszamy.

Trasa:

Zaczynamy na przystanku na ul. Dworcowej, stamtąd jedziemy do Droszkowa, zaliczając tamtejszą pętle. Następnie jedziemy kolejno do Nowego i Starego Kisielina. Po wykonaniu kilkunastu zdjęć ruszamy do centrum miasta zaliczając po kolei następujące ulice: Szosa Kisielińska II, Lwowską, Wrocławską p/Focus Parku, Al.Konstytucji 3 Maja p/k.Wenus, Dąbrówki Carrefour, Al.Wojska Polskiego Castorama, Al.Zjednoczenia, zaliczając 2 kółka na rondzie, zjeżdżamy na Trasę Północną w kierunku następnego Ronda Stefana Batorego. 3 zjazdem wjeżdżamy na ul. Batorego i jedziemy na tamtejszą pętlę. Stamtąd udajemy się w kierunku Słonego, jadąc przez miasto. Ze Słonego jedziemy do Buchałowa, potem do Świdnicy, wracamy na zakupy do Tesco/Auchan/Carrefour i jedziemy na grilla na Ochlę Kąpielisko, gdzie zakończymy imprezę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”