[Kraków] Ikarusem Ekstremalnie 2010

Dział ogłoszeń o odbywających się imprezach związanych z komunikacja miejską.
Funthomas

[Kraków] Ikarusem Ekstremalnie 2010

Post autor: Funthomas »

Krakowski Klub Modelarzy Kolejowych ma zaszczyt zaprosić na imprezę pod hasłem “Ikarusem Ekstremalnie 2010″
W latach 2004-2007 podróżowaliśmy Ikarusem po trasach linii autobusowych, zaliczając prawie całą sieć linii aglomeracyjnych wokół Krakowa. Tym razem po raz pierwszy za Kraków, wybierzemy się jedynym ocalałym i przeznaczonym na zabytek, Ikarusem 280.26 #DK260.
W czasie naszej 7 godzinnej wycieczki postaramy się odwiedzić miejscowości: Balice, Aleksandrowice, Morawica, Mników, Czułów, Sanka, Regulice, Alwernia, ¬ródła, Okleśna, Kamień, Spytkowice, Brzeźnica, Paszkówka, Przytkowice, Leńcze, Wola Radziszowska, Jurczyce i Polanka, Krzęcin, Ochodza, Kopanka, Skawina, Tyniec.

W czasie imprezy planowane są liczne fotostopy (w zależności od pogody)

Impreza odbędzie się w sobotę 29 maja 2010 roku. Zbiórka przy bramie zajezdni Wola Duchacka o 9:40. Planowany czas przejazdu – od godziny 10 do 17.
Koszt przejazdu: 25 zł.
Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko przyjmowane są pod adresem email: imprezy@kkmk.org.pl
Ze względów organizacyjnych ilość miejsc ograniczona. Jednocześnie KKMK zastrzega sobie możliwość odmowy uczestnictwa w imprezie osobom, których niechlubne zachowanie psuje opinię o środowisku MKM.

Awatar użytkownika
Maciek007
Posty: 414
Rejestracja: 2009-01-31, 20:24
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Maciek007 »

Zawsze chciałem pojechać na jakąś z krakowskich imprez i wreszcie będzie okazja i to jeszcze takim wozem. Nie ma bata trzeba jechać :)

Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

Funthomas pisze:wybierzemy się jedynym ocalałym
Ejże! Nie jest on jedynym ocalałym Ikarusem 280 z MPK Kraków! W Jaworznie jest jeszcze kilka ;)

¯yczę ciekawej i na pewno ekstremalnej imprezy! :)

Bartek

Post autor: Bartek »

Gdyby nie 18stka u koleżanki, z pewnością bym się wybrał.

bubel12345

Post autor: bubel12345 »

Ja chętnie się wybiorę, mam nadzieję że będzie ekstremalnie ;) Spróbuje pogadać z RMKM i ich też przekonać :smile2:

Awatar użytkownika
Matlik
Posty: 612
Rejestracja: 2008-01-23, 23:02
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Post autor: Matlik »

Takiej imprezy przegapić nie można ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”