[Propozycja] Zlot użytkowników KMF

Dział ogłoszeń o odbywających się imprezach związanych z komunikacja miejską.

Gdzie należy zorganizować Ogólnopolski Zlot KMF?

Łódź
3
6%
Warszawa
6
13%
Kraków
10
21%
GOP
16
34%
Wrocław
7
15%
Poznań
5
11%
 
Liczba głosów: 47

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

J-31 pisze:Coś czuję, że im większe są chęci organizowania impry, to tym bardziej będzie "jak zwykle
Tak to jest, że jak przychodzi co do czego to ani be ani me. Dlatego na całą inicjatywę od początku obserwuję z przymrużeniem oka. Ale skoro już sie rozkręciła dyskusja to czemu w niej nie pomóc?

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

Ja bym tu faktycznie proponował jakiś długi weekend. Wtedy można przyjechać przykładowo na 2 dni i wówczas z pewnością ludzie będą mieli wolne od pracy. Ja na dalszy wyjazd musiałbym poświęcić 2 dni pewnie podobnie jak kilku tu forumowiczów ;) .
Co do samej inicjatywy jestem jak najbardziej za :D

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

2 dni sprawią, że sporo osób nie wyrobi finansowo/czasowo. Dlatego lepiej zrobić gdzieś, gdzie jest w miarę dogodny dojazd, żeby nikt nie musiał spędzać całego dnia w pociągu.

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

W ostateczności jeśli nie udałoby się zrobić jednego dużego zlotu, można by całość podzielić np. na dwa mniejsze, w różnych częściach kraju, niekoniecznie w tym samym terminie.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

PAFAWAG pisze:W ostateczności jeśli nie udałoby się zrobić jednego dużego zlotu, można by całość podzielić np. na dwa mniejsze, w różnych częściach kraju, niekoniecznie w tym samym terminie.
To nawet jest niezły pomysł ;)

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

J-31 pisze:To nawet jest niezły pomysł
Taaa, już zaczyna się kombinowanie. W ten sposób to żadna impreza się nigdy nie uda.

Awatar użytkownika
Jack the Ripper
Posty: 1037
Rejestracja: 2011-07-10, 21:41
Lokalizacja: Radom - Lublin
Kontakt:

Post autor: Jack the Ripper »

Odkopię trochę temat... (mam nadzieję, że mnie nie zjecie).
A nie myśleliście, żeby spotkać się w szerszym gronie na tegorocznym TransExpo ?

Skowron59

Post autor: Skowron59 »

Uważam że to jest świetny pomysł. Jak coś to może lepiej na pierwszy dzień. Akurat zdąże przyjechać z Oławy na premiere Solarisa .

Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

Jack the Ripper pisze:A nie myśleliście, żeby spotkać się w szerszym gronie na tegorocznym TransExpo ?
PiRo, ja już coś takiego zasugerowałem ;)

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Tylko pytanie ile w rzeczywistości użytkowników KMF wybiera się na pierwszy dzień targów ?

Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

Ja na pewno ; )

Awatar użytkownika
tantus
Posty: 212
Rejestracja: 2009-05-23, 12:45
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tantus »

A ja właśnie nie wiem, czy będę w pierwszy dzień :/ Tegoroczny kalendarz targów jest dość kiepsko ułożony - zaczynają się we wtorek, a kończą w czwartek, więc żeby stracić jak najmniej urlopu muszę wybrać - czy odpuścić pierwszy, czy ostatni dzień targów. A generalnie lubię być w ostatni dzień, bo wtedy można złapać wszystkie autobusy jak wyjeżdżają z terenów targowych i porobić niezłe foty :)

Awatar użytkownika
Coffee
Posty: 1499
Rejestracja: 2006-05-19, 16:21
Lokalizacja: Kraków - Borek Fał.
Kontakt:

Post autor: Coffee »

Ja znów będę w pierwszy dzień, bo chcę się załapać na konferencje Solarisa.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Nawet jak kilka osób będzie w jeden dzień to po prostu możecie się zgadać i planować większą imprezę :D

Blakkatze

Post autor: Blakkatze »

Ja wiem ze będę na pewno pierwszego dnia targów.

Awatar użytkownika
Jack the Ripper
Posty: 1037
Rejestracja: 2011-07-10, 21:41
Lokalizacja: Radom - Lublin
Kontakt:

Post autor: Jack the Ripper »

Ja 20 albo 22. 21-go muszę być w Lublinie.

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

KKS pisze:Nawet jak kilka osób będzie w jeden dzień to po prostu możecie się zgadać i planować większą imprezę :D
A jak się odnajdziemy wszyscy, umówimy się przy konkretnym autobusie i będziecie trzymać wielki baner "km-forum.com.pl" ;) ?

Blakkatze

Post autor: Blakkatze »

A przecie jest to dobry pomysł, lecz na serio to można w sumie umówić się na przykład przy stoisku solarisa lub autosana ( np: przy san city 10), tylko trzeba by było jakąś konkretną porę ustalić :mruga:

Awatar użytkownika
Jack the Ripper
Posty: 1037
Rejestracja: 2011-07-10, 21:41
Lokalizacja: Radom - Lublin
Kontakt:

Post autor: Jack the Ripper »

Wystarczy jak umówimy się na konkretną godzinę pod PKP/PKS. Wymienimy się numerami i spokojnie się odnajdziemy.

Skowron59

Post autor: Skowron59 »

Mam takie pytanie co do tej konferencji Solarisa.Czy można się na nią o tak dostać czy nie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”