"Zemunów nigdy za wiele, czyli przejazd hutniczym Ikaru

Dział ogłoszeń o odbywających się imprezach związanych z komunikacja miejską.
Awatar użytkownika
BarteG
Posty: 82
Rejestracja: 2010-08-12, 21:29
Lokalizacja: Kielce

"Zemunów nigdy za wiele, czyli przejazd hutniczym Ikaru

Post autor: BarteG »

Witam
Co prawda odbyła się już jedna impreza Zemunem z Huty Katowice, ale chciałbym zorganizować jeszcze jeden, mniej "tłoczny" przejazd. Tym razem proponuje wynajem innego Zemuna, np.0747. Myślałem o dacie 11 grudnia, czyli w pierwszą rocznicę wycofania Zemunów z Kielc. ¯eby przejazd się odbył potrzebuję jednak pomocy:
-po pierwsze dobrze by było, żeby ktoś bardziej obeznany w tamtejszym terenie zaproponował trasę. Taką, aby można ją spokojnie pokonać od ok.12:00 do ok.16:00 (proponuje takie godziny, aby każdy mógł spokojnie dojechać z innego miasta i wrócić)
i żeby na jej trasie znalazło się kilka ciekawych miejsc na fotostopy i jeden postój na posiłek (wystarczy zwykły sklep lub bar).
-po drugie prosiłbym jakiegoś członka TWB o utworzenie tematu na tamtejszym forum (wystarczy,że otworzycie nowy temat, nazwiecie go tak samo jak tutaj i wkleicie link na tą stronę),
-po trzecie i najważniejsze aby impreza się odbyła potrzebna jest osoba pełnoletnia, która popodpisuje papiery dotyczące wynajmu. Mógłbym to zrobić sam, ale jeszcze trochę brakuje mi do "osiemnastki" i nie mam jeszcze dowodu osobistego.

Aby impreza się odbyła musi się na nią zgłosić minimum 30 osób, ale myślę, że na przejazd Zemunem zawsze znajdą się chętni. Cena biletu nie powinna przekroczyć 30zł, ale wszystko okaże się dopiero wtedy, gdy będę znał ilość uczestników, oraz kilometrów. Każdy uczestnik otrzyma okazjonalny, pamiątkowy bilet. Jutro zadzwonię do przewoźnika w sprawie wynajmu. Wszystkie dokładne informacje dotyczące ostatecznej daty, oraz miejsca i godziny zbiórki zostaną podane w najbliższym czasie (oczywiście jeśli wyjazd wypali).

WSZYSTCY CHęTNI MOG¡ SIę ZGŁASZAć NA FORUM (W TYM TEMACIE), A CI, KTÓRZY NIE POSIADAJ¡ TU KONTA MOG¡ PISAć NA MÓJ ADRES: gornik357@o2.pl

Dodam, że to ostanie "podrygi" Zemunów w Polsce. Zostało ich może kilkanaście sztuk, a lista czynnych pojazdów bardzo szybko maleje.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

gornik357 pisze:Co prawda odbyła się już jedna impreza Zemunem z Huty Katowice, ale chciałbym zorganizować jeszcze jeden, mniej "tłoczny" przejazd
Nie zaszybko trochę ? Ponieważ może nie byc na nią aż tyle chętnych osób ;)
gornik357 pisze:Cena biletu nie powinna przekroczyć 30zł, ale wszystko okaże się dopiero wtedy, gdy będę znał ilość uczestników, oraz kilometrów.
Trochę drogo, ale myślę, że cena spokojnie powinna spaść jeśli byłaby bardzo duża liczba zainteresowanych.
gornik357 pisze:po pierwsze dobrze by było, żeby ktoś bardziej obeznany w tamtejszym terenie zaproponował trasę. Taką, aby można ją spokojnie pokonać od ok.12:00 do ok.16:00 (proponuje takie godziny, aby każdy mógł spokojnie dojechać z innego miasta i wrócić)
4H trochę mało. Nie lepiej zacząć od 10:00 ?
gornik357 pisze:-po pierwsze dobrze by było, żeby ktoś bardziej obeznany w tamtejszym terenie zaproponował trasę.
Czyli potrzebujesz dobrego współorganizatora tylko do trasy. Z mojej strony polecam, abyś zarejestrował się na forum WPK :strzałka: http://www.tram-silesia.pl/forum/ i tam napisał swój pomysł.

Awatar użytkownika
BarteG
Posty: 82
Rejestracja: 2010-08-12, 21:29
Lokalizacja: Kielce

Post autor: BarteG »

Shadow238 pisze:
gornik357 pisze:Co prawda odbyła się już jedna impreza Zemunem z Huty Katowice, ale chciałbym zorganizować jeszcze jeden, mniej "tłoczny" przejazd
Nie zaszybko trochę ? Ponieważ może nie byc na nią aż tyle chętnych osób ;)
gornik357 pisze:Cena biletu nie powinna przekroczyć 30zł, ale wszystko okaże się dopiero wtedy, gdy będę znał ilość uczestników, oraz kilometrów.
Trochę drogo, ale myślę, że cena spokojnie powinna spaść jeśli byłaby bardzo duża liczba zainteresowanych.
gornik357 pisze:po pierwsze dobrze by było, żeby ktoś bardziej obeznany w tamtejszym terenie zaproponował trasę. Taką, aby można ją spokojnie pokonać od ok.12:00 do ok.16:00 (proponuje takie godziny, aby każdy mógł spokojnie dojechać z innego miasta i wrócić)
4H trochę mało. Nie lepiej zacząć od 10:00 ?
gornik357 pisze:-po pierwsze dobrze by było, żeby ktoś bardziej obeznany w tamtejszym terenie zaproponował trasę.
Czyli potrzebujesz dobrego współorganizatora tylko do trasy. Z mojej strony polecam, abyś zarejestrował się na forum WPK :strzałka: http://www.tram-silesia.pl/forum/ i tam napisał swój pomysł.
Dzięki za pomoc. Myślę, że nie trzeba się spieszyć i poczekamy jednak na ładniejszą pogodę. wstrzymajmy się do kwietnia. Myślę, że w tym czasie Zemuny nie powinny zostać skasowane. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”