25 letnim Ikarusem 280.53 z PKS Garwolin - 04.06.2011

Dział ogłoszeń o odbywających się imprezach związanych z komunikacja miejską.
User_Radom

25 letnim Ikarusem 280.53 z PKS Garwolin - 04.06.2011

Post autor: User_Radom »

25 letnim Ikarusem 280.53 po Wysoczyźnie ¯elechowskiej i nie tylko.

Zapraszam na imprezę 25 letnim Ikarusem 280.53 z PKS Garwolin (numer boczny: 60698) http://www.phototrans.eu/14,418344,0,Ik ... 60698.html. Jest to dość specyficzna, jak na polskie warunki, wersja <b>.53</b>. Od typowej <b>.26</b> wyróżnia się zmodyfikowaną skrzynią biegów i mostem napędowym. Dzięki temu Ikarus miał się bardziej nadawać do tras podmiejskich.
Pierwszym właścicielem pojazdu był PKS Warszawa.

Impreza odbędzie się w sobotę 4 czerwca 2011. Rozpoczęcie o 10:30 na Dworcu PKS, stanowisko "0". Zakończenie najpóźniej o 17:30 w tym samym miejscu.
Zapewne niektórym uczestnikom wygodniej będzie dojechać i wrócić pociągiem. Dlatego autobus po rozpoczęciu imprezy i przed jej zakończeniem zajedzie pod oddalony o 5km od centrum Dworzec Kolejowy.

Aby impreza doszła do skutku, a długość trasy do przejechania kształtowała się na przyzwoitym poziomie, potrzebuję przynajmniej 22 chętnych. Składka 27 zł (w przypadku większego zainteresowania cena zostanie nieznacznie obniżona).

Zgłoszenia, uwagi i wnioski racjonalizatorskie proszę kierować na specjalnie w tym celu utworzonego mejla: ikarusimpreza@wp.pl. W zgłoszeniu proszę podać: imię, nazwisko, pseudonim. Proszę również podać skąd chętny pochodzi.

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Pomysł na imprezę bardzo fajny, szczerze muszę przyznać, że zastanawiam się nad udziałem. Niebieskie Ikarusy ówczesnego oodziału regionalnego PKS Warszawa pamiętam z dzieciństwa i zawsze budziły moje zainteresowanie, dziś mam do nich ogromny sentyment. Proponuję przy planowaniu imprezy jednak zbadać skomunikowania z pociągami Kolei Mazowieckich.

User_Radom

Post autor: User_Radom »

Skomunikowanie z pociągami jest jak najbardziej.

Dojazd na imprezę:
Z kierunku Dęblin - przyjazd do Garwolina na 10:45,
Z kierunku Warszawa - przyjazd do Garwolina na 10:42.
Gdy autobus ruszy z miasta o 10:30 powinien akurat trafić na te pociągi.

Powrót:
Do Dęblina - odjazd 17:38,
Do Warszawy - odjazd z Garwolina 17:40.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”