Autobusy piętrowe...

Tutaj dowiesz się o technice stosowanej w pojazdach komunikacji miejskiej Masz problem natury technicznej? Napisz tutaj.
lemba

Post autor: lemba »

Wiem że jeden z Gryfa jeździ między Ustką i Słupskiem. Ale nie mam pewności czy to akurat ten.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

siekierowy pisze:Ale jaka była przyczyna, korozja sufitu/podłogi?
Z tego co pamiętam, to w tym przypadku na górze chcieli jechać wszyscy i wbrew ostrzeżeniom kierowcy, na piętro wlazła cała masa ludzi, tak, że ledwo co się pomieścili stojąc ;)

maly_miki

Post autor: maly_miki »

Jeżeli tak wyglądała sytuacja to się trochę dziwię kierowcy, że na to pozwolił.... To tak trochę jak z zamykaniem drzwi. Powinien powiedzieć, że albo zlezą na dół, albo nie jedzie.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

J-31 pisze:ledwo co się pomieścili stojąc
A tam w ogóle można stać?

lemba

Post autor: lemba »

Jak widać można. J-31 nie zasugerował, jakiego wzrostu byli ci ludzie :)

Awatar użytkownika
Matlik
Posty: 612
Rejestracja: 2008-01-23, 23:02
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Post autor: Matlik »

Stać, staniesz bo zazwyczaj tam jest około 1,7-1,8. Chodzi o to, że na piętrze są dostępne tylko miejsca siedzące gdyż zagraża konstrukcji nadmierna liczba osób ;p

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Nie wolno stawać, bo to grozi właśnie taką sytuacją. Ale jak to jest z przestrzeganiem przepisów to dobrze wiesz...

maly_miki

Post autor: maly_miki »

eee - teraz to i nawet wzrost się nie liczy. Ten Neoplan dla Dubaju ma 4.4m i na górze jest przedział pełnowymiarowy.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

eee - teraz to i nawet wzrost się nie liczy. Ten Neoplan dla Dubaju ma 4.4m i na górze jest przedział pełnowymiarowy.
To fakt. Analizując jego zdjęcia, zauważyłem, że pętro ma naprawdę wysoko sufit ;)

maly_miki

Post autor: maly_miki »

Pewnie piętro będzie przeznaczone dla kobiet i dzieci :) (tak jak tylna części w Solarisach), ale mimo wszystko tak właśnie zrobili :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technika”