Tablice i wyświetlacze w tramwajach

Tutaj dowiesz się o technice stosowanej w pojazdach komunikacji miejskiej Masz problem natury technicznej? Napisz tutaj.
Thomas78

Post autor: Thomas78 »

J-31 pisze:
Thomas78 pisze:A czy ktoś napisał, że nie były :?:
Tak Ty :mruga:

:strzałka:
Thomas78 pisze: W Łodzi na 803-kach nie było, w Warszawie na 13-tkach też nie. Tym bardziej odpowiednio na 805-tkach i 105-tkach. Tablice na dachach w obu miastach odeszły wraz z "Enkami" z tym, że w Łodzi "Enki" kursowały dłużej niż w Warszawie.
Ja za Ciebie tego nie napisałem xD
Pisałem o Łodzi i Warszawie, a nie o Poznaniu :D A że w Poznaniu były - o tym każdy wie :-P

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Thomas78 pisze: Pisałem o Łodzi i Warszawie, a nie o Poznaniu :D A że w Poznaniu były - o tym każdy wie :-P
No wiesz moze sie pojawic jakis "gosciu" który o tym by nie wiedział :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Poznaniak pisze:No tak, ale jak stoje na przxystanku to nie moge patrzec na wyswietlacz bo normalnie oczy mi łzawia..:/
Nie ¯atruj. To tak ostro "dają po oczach" ? :shocked:

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

J-31 pisze:
Poznaniak pisze:No tak, ale jak stoje na przxystanku to nie moge patrzec na wyswietlacz bo normalnie oczy mi łzawia..:/
Nie ¯atruj. To tak ostro "dają po oczach" ? :shocked:
No niestety.Ostatnio sobie siedze na ąłweczce na PST, przyjeżdza 138+139 normalnie nie mogłęm patrzeć na wyswietlacz boczny, tak dawało...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Poznaniak pisze:No niestety.Ostatnio sobie siedze na ąłweczce na PST, przyjeżdza 138+139 normalnie nie mogłęm patrzeć na wyswietlacz boczny, tak dawało...
Ja Cię kręcę. Nie wierzę. U nas też pojawiają się diody, ale da się patrzeć... :shocked:

:chytry: Może to dlatego, że chodzę w okularach.... Czego jednak nie polecam, chodziaż przyciemniane by Ci się sprzydały...:mruga:

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Kolego J-31, też chodze w okularach :P. MOze to tak zwane "nieprzywyczajenie oka", albo cus chociaż na kołobrzeskie diody moge patrzec bez problemu :mruga:

Damhan

Post autor: Damhan »

Kolego J-31, też chodze w okularach :P. MOze to tak zwane "nieprzywyczajenie oka", albo cus chociaż na kołobrzeskie diody moge patrzec bez problemu :mruga:
A to też diody z R&G?

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

janzel pisze:
Kolego J-31, też chodze w okularach :P. MOze to tak zwane "nieprzywyczajenie oka", albo cus chociaż na kołobrzeskie diody moge patrzec bez problemu :mruga:
A to też diody z R&G?
Tak

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Poznaniak pisze:Kolego J-31, też chodze w okularach :P. MOze to tak zwane "nieprzywyczajenie oka", albo cus chociaż na kołobrzeskie diody moge patrzec bez problemu :mruga:
Ok. Sorki. Wobec tego, rzeczywiście coś z tymi diodkami jest nie tak.... :(

Thomas78

Post autor: Thomas78 »

Niezbyt czytelne - niedobre, zbyt rażące - też. Chociaż mnie by pewnie nie raziły... Nie noszę na ulicy okularów a mam -1,5 :D , więc pewnie ta ostrość by mi odpowiadała :) .

Damhan

Post autor: Damhan »

Poznaniak pisze:
J-31 pisze: Nie ¯atruj. To tak ostro "dają po oczach" ? :shocked:
No niestety.Ostatnio sobie siedze na ąłweczce na PST, przyjeżdza 138+139 normalnie nie mogłęm patrzeć na wyswietlacz boczny, tak dawało...
Może to diody dla niedowidzących.

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

janzel pisze:
Poznaniak pisze: No niestety.Ostatnio sobie siedze na ąłweczce na PST, przyjeżdza 138+139 normalnie nie mogłęm patrzeć na wyswietlacz boczny, tak dawało...
Może to diody dla niedowidzących.
Heh...może...

11David

Post autor: 11David »

A mi sie ogólnie podobają oznaczenia w Poznaniu bo są czytelne, tylko szkoda mi tarcz okrągłych, przyzwyczaiłem się do nich. Tylko w GT8 i GT6 są numerki za małe, ale za to w 3G są piekne, z daleka widać.

Podi

Post autor: Podi »

11David pisze:A mi sie ogólnie podobają oznaczenia w Poznaniu bo są czytelne, tylko szkoda mi tarcz okrągłych, przyzwyczaiłem się do nich
Są elektroniczne R&G ,calkiem niezłe :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technika”