Dźwięki zapowiedzi przystanków

Tutaj dowiesz się o technice stosowanej w pojazdach komunikacji miejskiej Masz problem natury technicznej? Napisz tutaj.
Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Shadow238 pisze:W wozach z ostatniej dostawy #400-#405 masz głos męski, który według mnie jest jednak dalej za cichy
To też zależy od tego jaką kierowca ustawi głośność, w Mastero nigdy nie spotkałem się z wyraźnym i głośnym zapowiadaniem.

ATSD, w Sosnowieckiej hybrydzie też uruchomiono zapowiadanie, przystanki zapowiada ta sama kobieta co w unijnych SU15.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Muszę przyznać, że sam głos lektora w w tym kłosowym MAZaku, jest całkiem niezły, ale muzyczka... może wkurzać ;)

Awatar użytkownika
O530
Posty: 741
Rejestracja: 2010-06-15, 18:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: O530 »

http://www.youtube.com/watch?v=c__Qpqwpd_s
W Solarisie Urbino 10 ZTM Kielce.

Nagrywane telefonem
Dźwięk + napisy R&G ;)

klenio

Post autor: klenio »

Co prawda pytanie o PIXEL, ale nie chcę nowego tematu zaczynać na taką pierdołkę :).

Czy ktoś wie kim jest babka, zapowiadająca standardowo przystanki przy systemie PIXEL? Natrafiłem w Internecie na ślad, iż jest to pani Alodia Ostroch, pracownica GOPu, ale nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia na to....

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

klenio pisze:pracownica GOPu
Czego?

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

pmaster pisze:
klenio pisze:pracownica GOPu
Czego?
KZK GOP. Klenio zastosował jakiś dziwny skrót myślowy.

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

klenio pisze:Co prawda pytanie o PIXEL, ale nie chcę nowego tematu zaczynać na taką pierdołkę :).

Czy ktoś wie kim jest babka, zapowiadająca standardowo przystanki przy systemie PIXEL? Natrafiłem w Internecie na ślad, iż jest to pani Alodia Ostroch, pracownica GOPu, ale nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia na to....
Dokładnie mówiąc była rzeczniczka KZK GOP-u, obecnym jest Pani Anna Koteras, a p. Ostroch podobno teraz pracuje jako rzecznik EXPO Silesia w Sosnowcu ;)

Jednak wydaje mi się, że ta informacja jest raczej mało prawdopodobna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technika”