O oknach i klimatyzacji słów kilka...

Tutaj dowiesz się o technice stosowanej w pojazdach komunikacji miejskiej Masz problem natury technicznej? Napisz tutaj.
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Skoda 16T pisze:W MPK z problemem otwierania okien podczas jazdy z włączoną klimatyzacją próbowano poradzić sobie przy pomocy ... korektora.
Aż mi się nie chce wieżyć, że to napisał jakiś pracownik MPK :o:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Uważasz, że nie znają języków obcych? :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

plocmaster pisze:Uważasz, że nie znają języków obcych? :mruga:
Ależ wręcz przeciwnie. No, ale chociaż MPK mogłoby załatwić jakieś naklejki. Odrobina cywilizacji, we Wrocku - nie zaszkodzi :cool:

A swoją drogą, będąc we Wrocławiu - w lipcu zeszłego roku - nieźle się zdziwiłem widząc spore grupy rosyjskich turystów. Niemcy to rozumiem, ale czego tam Ruscy szukają ? ;)

Nieco jednak wracając do tematu. Dzisiaj rano napotkałem kilka klimatyzowanych SU z MZA... i wszystkie miały pozamykane okna. Najwyraźniej działała w nich klima. Czyżby MZA się poprawiło ? :-P

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

J-31 pisze:Niemcy to rozumiem, ale czego tam Ruscy szukają ?
Bursztynowej komnaty :P
J-31 pisze:No, ale chociaż MPK mogłoby załatwić jakieś naklejki.
W sumie to większość społeczeństwa częściej czyta bazgroły niż normalne schludne komunikaty ;) A po zajezdni Grabiszyńska można się różnych cudów spodziewać :P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

irisbus pisze:W sumie to większość społeczeństwa częściej czyta bazgroły niż normalne schludne komunikaty ;) A po zajezdni Grabiszyńska można się różnych cudów spodziewać :P
Hmmm... Grabiszyńska. I kto by się spodziewał, takie sympatyczne miejsce. No, ale ja tam byłem tylko przejazdem, a pozory mylą (podobno) :retard:

Awatar użytkownika
Domiz09
Posty: 459
Rejestracja: 2009-10-30, 21:20
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Domiz09 »

J-31 pisze:Czyżby MZA się poprawiło ?
Może ktoś z zajezdni "Ostrochamskiej" postanowił poczytać KMF?... Za tydzień możemy spodziewać się odklejania tych czarnych gumowych pasków na zderzakach Waszych SU, które pół forum skrytykowało :diabeł:
J-31 pisze:Ależ wręcz przeciwnie. No, ale chociaż MPK mogłoby załatwić jakieś naklejki. Odrobina cywilizacji, we Wrocku - nie zaszkodzi
Myślę, że to z korektorem jest lepszym pomysłem ;) W Poznaniu mamy w naszych SU naklejki i nic to nie daje. A na korektor ludzie zwrócą uwagę :retard:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

DominikR pisze:Za tydzień możemy spodziewać się odklejania tych czarnych gumowych pasków na zderzakach Waszych SU, które pół forum skrytykowało :diabeł:
Niech mi się nie ważą tego ruszać. Gumy są piękne :chytry:

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

Nasze MPK w końcu sobie przypomniało o klimatyzacji. Okna w Citarach z klimą są zablokowane, klimatyzacja hula, że aż miło. Na oknach mają się pojawić także naklejki "Pojazd klimatyzowany, proszę nie otwierać okien" czy coś takiego ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technika”