Uliczne szynobusy.

Wszystko co dziwne i niewyjaśnione na Forum. Takie UFO 😉
Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Dokładnie. Zupełnie irracjonalne jest kupowanie 2 albo 3 szynobusów tylko po to, by po części jeździły po mieście zwłaszcza, że nie zmieszczą sie na każdej ulicy. Już lepiej byłoby przywrócić sieć tramwajową, zakupić trochę wagonów od PESY i stworzyć prawdziwą sieć tramwajową, a nie to, co obecnie sie planuje. A tak BTW widzę, że po odjeściu Rami z linii do Ustki to chętnych na kursowanie na tejże linii obrodziło :mruga: .

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Adrian_ pisze:Dokładnie. Zupełnie irracjonalne jest kupowanie 2 albo 3 szynobusów tylko po to, by po części jeździły po mieście zwłaszcza, że nie zmieszczą sie na każdej ulicy. .
Sorry, ale to zdanie jest ... brak slow jaka ignorancja tematu wykazal sie kolega. Nie masz nic do powiedzenia to zamkni sie i pisz bzdur :!: :!: :!:

kombino

Post autor: kombino »

Postuluje nadanie bana userowi Wilchelm, za sianie chamstwa i bezczelności na tym forum.

Milenium

Post autor: Milenium »

kombino pisze:Postuluje nadanie bana userowi Wilchelm, za sianie chamstwa i bezczelności na tym forum.
Takie rzeczy to na PW pisz do adminów, a kolega Wilchelm nie stworzył tego działu tylko Admini (którzy idą na lepsze).

Adrian, wydało się, wydało się... :D

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

kombino pisze:Postuluje nadanie bana userowi Wilchelm, za sianie chamstwa i bezczelności na tym forum.
Chamstwa i bezszczelnosci ? Raczej tepienie totalnej ignoancji temtu i gadanie bzdur. Sprobuj puscic szynobus to torach tramwajowych nawet o tym samym rozstawie. A jeszcze po torach polozonym na asfalcie to nie beda sie nadawac zupelnie do niczego. Wiec jezeli ktos nie ma nic konkretnego do powiedzenia niech sie lepiej nawet nie probuje odzywac w temacie.

kombino

Post autor: kombino »

Tak właśnie-to,że masz wiedzę w tematyce kolejowej nie uprawnia Cię do zwracania Zamknij się do innego usera,nawet gdy plecie bzdury.

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Przepraszam bardzo, ale i tak juz wykazywalem duzo cierpliwosci co do poczynania usera Adriana wtematyce kolejowej i na wiecej kwatkow z jego strony juz nie zdzierze. A jezeli ci sie to nie podoba to nie musisz czytac moich postow jezeli tak Cie bulwersuja.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Jeśli chodzi o waszą kłótnię, w którą wplątany został mój wątek to powiem tylko tyle: jeśli chcecie już kogoś obrażać, albo mówić do kogoś zamknij się to oznacza albo stracenie panowania nad nerwami, albo jeszcze coś innego. Zwrot "zamknij się" do innego usera można napisać w nieco bardziej kulturalny sposób. Poza tym posiadasz Wilchelmie obszerną wiedze z zakresu kolei, w której ja jestem kompletnym laikiem. ok, nie neguję tego, a wręcz pochwalam i zazdroszczę takiej wiedzy. Sam także zacząłem pisac w temacie "Kolej i Metro" by zgłębić bliżej także świat kolei, aby móc poszerzyć spektrum swoich zainteresowań, ale cóż, skoro wolisz odnieść się tego typu zwrotem zamiast podejść do tego z dystansem to już Twoja osobista sprawa. Ja oprócz tego, że jestem MKM-em jestem równiez człowiekiem i nie pozwolę, by ktoś mówiąc do mnie zwrotami typu "zamknij się' mieszał mnie z błotem i gnoił jak najgorszego z najgorszych. Poza tym, skoro nie zdzierżałeś moich, jak to nazwałeś "kwiatków" w dziale Kolej i Metro to trzeba było nie podejmowac ze mną dyskusji, tylko zostawić dany temat dla kogoś innego.
Wilchelm pisze: i tak juz wykazywalem duzo cierpliwosci
A odnosząc sie do tego cytatu: ja także już zaczynam tracić cierpliwość do ciągłego i notorycznego robienia ze mnie (przepraszam za to słowo) jakiegoś szmaciarza i niedołęgę przez niektórych userów (zwłaszcza przez Podiego), ale jestem userem tego forum i chciałbym być traktowany jako użytkownik, a nie jak błoto (żeby nie powiedzieć bardziej donośle), którym można rzucać. To tyle z mojej strony i mam nadzieję, ze sprawa została już wyjaśniona.

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Sorry, ale jezeli chcial bym Cie faktycznie jak ty to okresliles zgnoic to bym uzyl innych slow bardziej wyrafinowanych i inteligentnych. Poza tym jezeli chcesz czerpac wiedze kolejowa to chyba przydalo by sie korzystac z bardziej wiarygodnych zrodel jak inne portale kolejowe. Nie bede ich tu reklamowal. Poza tym moglem uzyc sformulowania "Jezeli nie masz o czyms pojecia nie zabieraj glosu" jednak widzac twoj styl pisania i toku myslenia bylem pewny, ze na to nie zareagujesz piszac kolejna bzdure. Wiec z premedytacja uzylem zwrotu"Zamknij sie" za, ktorego nie mam zamiaru nikogo przepraszac bo to i tak delikatnie powiedziane. Wiec na przyszlosc "Jezeli nie masz nic ciekawego do pisania to nie pisz" bo w tematach kolejowych z premedytacja bede tempil wszelkie bzdurne tezy i wymysly.

Podi

Post autor: Podi »

Adrian_ pisze:jakiegoś szmaciarza i niedołęgę przez niektórych userów (zwłaszcza przez Podiego)
A ja tu co, za przeproszeniem robię? Jak piszesz bzdety, to trzeba cię uświadomić...
Popieram wilchelma i jego tezy. Adrian wie tyle o "ciuchciach" co ja o tuszach do rzęs...

[ Dodano: 2006-08-07, 21:20 ]
Zresztą, czemu cie wyrąbali z Twb? Za to, że oni byli zarozumiali? Wątpie.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Przepraszam, że się wtrącę, ale ... temat jest o "Ulicznych szynobusach". A zatem jaki jest cel Waszych postów. I gdzie są te "uliczne szynobusy".

PS. A potem są pretensje do adminów i moderatorów, że są "sztywni" :mruga:

Wg. mnie temat i Wasze posty, nadają się do... Śmietnika :P

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

To ja może odkopię temat... Znalazłem coś takiego na necie:
http://widelec.org/uliczna_kolej,id,888.html
Koleś miał fantazję :diabeł: Ale najlepsze są te komentarze pod spodem :P

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

To fotomontaże?
A tak w ogóle, to dopiero odkryłem ten temat. Naprawdę niezły :mruga:

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

plocmaster pisze:To fotomontaże?
Nie. Tam naprawdę jeżdżą po ulicach parowozy :rotfl: :rotfl:

Awatar użytkownika
ep40
Posty: 1549
Rejestracja: 2006-05-14, 01:02
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ep40 »

KKS pisze:Tam naprawdę jeżdżą po ulicach parowozy
Wystarczy spojrzeć na cienie pojazdów i odblaski świateł samochodowych na wagonach, zbyt realistyczne żeby był taki zwykły fotomontaż.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Sugerujesz, że pod parowozem nie rozleci się asfalt?

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Można ulicę zrobić z betonu

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Jak na moje, na tamtych zdjęciach jest asfalt...

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Ale pociąg jedzie po szynach, a nie po asfalcie - to zależy od tego jak jest podłoże przygotowane.

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Coś podobnego jest w Poznaniu na ul. Głogowskiej.
Parowóz, kiedy jedzie na Targi, przejeżdża tuż pod McDonaldem. Wygląda to tak, jakby wjeżdżał do McDrive'a :cool:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa 51”