Niby jestem, niby nie

Wszystko co dziwne i niewyjaśnione na Forum. Takie UFO 😉
chudy5d

Post autor: chudy5d »

Wczoraj #1507 na za tramwaju. Czyli też wyje, mam fotkę później pokażę (za ok. 1 godz.). :)

[ Dodano: 2006-08-06, 21:24 ]
Oto fotka:
Obrazek
Sorry za spóźnienie. ;)
Ostatnio zmieniony 2006-08-07, 10:42 przez chudy5d, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

chudy5d pisze:Oto fotka:
A cóż to jest. Czy MPK Poznań eksploatuje już 15-metrowego Lions'a ? To chyba, nie ten temat. :retard:

chudy5d

Post autor: chudy5d »

J-31 pisze:A cóż to jest. Czy MPK Poznań eksploatuje już 15-metrowego Lions'a ? To chyba, nie ten temat. :retard:
Przepraszam już to zmienię. Miał być Ikarus 280.26 skąd to się wzięło nie wiem. ;)

Już zmieniłem. Robiłem przez okno samochodu, więc trochę krzywo...eh...jak na jakiś piękny okaz trafię np. SU18III lub 280.26 to akurat jadę samochodem i jestem zmuszony robić fotkę przez okno..., ale mam szczęście :retard:

lejos

Post autor: lejos »

chudy5d pisze:[ Dodano: 2006-08-06, 21:24 ]
Oto fotka:

Sorry za spóźnienie. ;)
A fotki nie ma. :/ chudy5d coś ci sie chyba pochrzaniło. Weź zrób to porządnie, a nie "na odwal się" :/

chudy5d

Post autor: chudy5d »

lejos pisze:A fotki nie ma. :/ chudy5d coś ci sie chyba pochrzaniło. Weź zrób to porządnie, a nie "na odwal się" :/
to miałem poprsić tate żeby przy jeździe z 40 km/h zatrzymał się komuś przed nosem, żebym mógł się ustawić ładnie i zrobić fotkę... Nikt by tak nie zrobił. :nuts:

lejos

Post autor: lejos »

to miałem poprsić tate żeby przy jeździe z 40 km/h zatrzymał się komuś przed nosem, żebym mógł się ustawić ładnie i zrobić fotkę... Nikt by tak nie zrobił. :nuts:
To na [***] napisałeś
chudy5d pisze:Oto fotka:

Sorry za spóźnienie. ;)
:nuts: xD


Pracujemy na warna :?: u2w
Ostatnio zmieniony 2006-08-07, 22:09 przez lejos, łącznie zmieniany 1 raz.

chudy5d

Post autor: chudy5d »

1. Fotka jest (ja przynajmniej widzę).
2. Koniec dziecinnej kłótni zrobiłem jak wyszło i tak zostanie.
:nuts:

Dzisiaj #1545 za którym biegłem by fotkę zrobić, bo na niego czekałem, ale foty nie zrobiłem, a ze względu, że zaczęło nie zdążyłbym go złapać i zaczęło lać, więc poszłem odnieść aparat. Jechał na 77/R. Było to coś koło 16.30, ale koło 14 widziałem przez balkon też tego Ikarusa.

Bartej10

Post autor: Bartej10 »

Ludzie wystarczyło zobaczyć w źródło strony: http://img479.imageshack.us/my.php?imag ... 207jj1.jpg

Teraz każdy powinien widzieć, a jeżeli nie to zgłoszenia do Ojca Rydzyka. :retard:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ludzie :!: Widzę :!: No, normalnie, widzę :!: Nareszcie :D
Bartej10 pisze:Ludzie wystarczyło zobaczyć w źródło strony
Oooo. Jaki ładny Ikarus. :P

rthalia

Post autor: rthalia »

J-31 pisze:Oooo. Jaki ładny Ikarus. :P
Pewnie, że ładny! :) To mój ukochany #1507. :P Jedyny w swoim rodzaju (szkoda tylko, że ma wyświetlacze zamiast tablic).

a tak w ogóle panowie to rudi kóper rudi luj shinkadamo to jest huj

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa 51”