Przepraszam, że w ogóle tematy robie...

Wszystko co dziwne i niewyjaśnione na Forum. Takie UFO 😉
NEO_DAB

Przepraszam, że w ogóle tematy robie...

Post autor: NEO_DAB »

Sorry, że w ogóle te tematy zakładam... (są bez sensu).
Ostatnio zmieniony 2006-08-16, 14:34 przez NEO_DAB, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Spooko… Nic się nie stało.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Ale o co ci dokładnie chodzi? o pomyłkę z umieszczeniem modeli w odpowiednich tematach? to zdarza się każdemu. Chyba, że chodzi o coś innego :chytry: .

james206

Post autor: james206 »

Nie przepraszaj, bo nie masz za co i nie poddawaj się! :) Każdy jakoś musi zacząć i każdy ma prawo do pomyłek. Dopiero zaczynasz i to normalne, że pomyli Ci się temat czy zapomnisz czegoś dopisać, ew. wystąpią nieścisłości. Większość z nas, jeśli zwróci Ci uwagę to nie po to, aby Cię upokorzyć czy zrobić Ci przykrość, ale żeby ci odpowiednio nakierować. Zrobiłeś już wiele fajnych fotek do działu 'Galeria' i wierzę, że także tutaj będziesz miał dużo do powiedzenia. Tak więc głowa do góry i nie załamuj się! ;) Jest dobrze i nic się nie stało! :D

NEO_DAB

Post autor: NEO_DAB »

Thx :)

james206

Post autor: james206 »

NMZC. ;) Każdy z nas jakoś zaczynał. Mnie też się zdarzało zaspamować czy pomylić tematy i wówczas mnie pomagano. W sprawie tematu o PKM Bytom kiedyś mi się nieźle oberwało. :retard: Ale już jest dobrze. :D Dlatego teraz ja zawsze służę pomocą - jakby co pisz na forum czy też przez PW. :P
Pozdrawiam :)

Milenium

Post autor: Milenium »

Dajcie to do Area 51, bo fajny ten temat jest :).

[ Komentarz dodany przez: Hannibal: 2006-08-16, 14:49 ]
A niech ci będzie :P ;)

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

PszonaR pisze:Mnie też się zdarzało zaspamować
Heh, spamowanie zła rzecz. Zwłaszcza, jak wchodzi w nawyk (wiem, co mówię ;). Dlatego nie polecam nikomu zejścia na drogę ochydnego spamu, bo to droga do nikąd. A co do ciebie Neo_Dabie to nie przejmuj sie tymi drobnymi pomyłkami. Mam nadzieję, ze jakoś się zmobilizujesz i będziesz co jakiś czas pisał tematy o tym, co dzieje się w Gliwicach. A poza tym, zawsze mozesz liczyć na pomoc forumowiczów. Tak więc nie rezygnuj z pisania tematów zwłaszcza, ze nawet najgłupszy temat może wnieść chociaż cząstkę czegoś nowego na forum :).

NEO_DAB

Post autor: NEO_DAB »

Tak właściwie w tym temacie chodziło mi o to, że robie jakiś temat a przez pomyłkę dostaje ostrzeżenie czy ktoś od razu krytykuje ...

Milenium

Post autor: Milenium »

Adrian_ pisze:cząstkę czegoś nowego na forum :)
Tak, kłótnię :devil: . Hehe...

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Milenium pisze: Tak, kłótnię . Hehe...
Kłotnia także może być czyms ciekawym. Przeciez w kłótni chodzi przede wszystkim o ostrzejszą wymianę opinii na dany temat i bronienie swojego zdania, kiedy ktoś mówi coś innego. Wtedy też mozna się o przekonać o sposobie myslenia, jak i "dojrzałości" wypowiedzi danego użytkownika. Zresztą kłótnie też są potrzebne (ale w słusznych sprawach, a nie np. w wykłócaniu sie, czy Vecto ma światłe zwykłe, czy soczewkowe, kiedy nie ma to istotnego znaczenia :roll: .

Milenium

Post autor: Milenium »

Spokojnie :D nie musisz wszystkiego tłumaczyć :D.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa 51”