Pytania do użytkowników KMF

Wszystko co dziwne i niewyjaśnione na Forum. Takie UFO 😉
Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Pytania do użytkowników KMF

Post autor: Przemek »

W nawiązaniu do shoutboxa:
Tigin pisze:Szkoda ze nie prowadzicie tej serii w normalnym temacie, przetrwałoby dla potomnych pplna, Kędziora i Amalia, a tak zaginie w czeluściach shoutboxa
seria zostaje przeniesiona do normalnego (jak myślę) tematu ;)

Oddaję głos towarzyszowi faja ;)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

To ja może antycypując spytam Amalia: Czy uprawiasz sex, a jeśli tak, to z kim? (kobieta/mężczyzna/Niemiec)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Amalio zapewne nie odpowie Ci na to pytanie, ale mnie za to nurtuje zupełnie inne. :cool:

Pmaster, czy spierając się w tematach z naszym forumowym Amalio, Dostajesz orgazmu ? :P

Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 1518
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Auper »

Pragnę jedynie przypomnieć, że średnia wieku osób czytujących KMF wynosi koło 6, więc może tak lepiej nie demoralizować przyszłości i chociaż użyć jakiegoś szyfru, jak już musicie...? :D

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

A tam - od dzisiejszej "młodzieży" można się więcej dowiedzieć niż ich zdemoralizować ;)

Piotr

Post autor: Piotr »

Wpis usunięty przez autora.
Ostatnio zmieniony 2017-11-25, 12:19 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Ależ ja z chęcią odpowiem na pytanie pmastera. Nie, tzn aktualnie seksu nie uprawiam i moje życie seksualne od jakiegoś czasu prezentuje się mizernie. I zaznaczam opcję numer jeden. A co do opcji numer trzy, to w sumie czuję się obecnie ruchany przez niemiecką biurokrację, ale to w sumie chyba nie jest związane z tematem.


Proszę zadawać następne pytania :P

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

J-31 pisze:czy spierając się w tematach z naszym forumowym Amalio, Dostajesz orgazmu
Jeśli tak, nie jest to w żaden sposób związane z owym spieraniem.
Następne pytanie: dalej masz tą grzywę ze zdjęcia, które kiedyś wrzucałeś?

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Nie, już w sumie od dawna nie mam. Od trzech lat. Jakoś po skończeniu technikum się obciąłem ostatecznie i już tak długich włosów nie zapuszczałem. A teraz na krótko jestem obcięty. W sumie nie wiem, ale chyba szkoda. Ale też zmieniłem się z postury. Już by to kompletnie nie pasowało. A jeszcze zaniedbałem się trochę wagowo. Trzeba będzie zacząć ćwiczyć znów.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Amalio pisze:A jeszcze zaniedbałem się trochę wagowo. Trzeba będzie zacząć ćwiczyć znów.
Dużo Ci jeszcze brakuje do trzycyfrowej wagi? Będziesz mógł dołączyć do ekskluzywnego klubu, w skład którego wchodzę ja i pmaster.
Ostatnio zmieniony 2014-01-14, 21:47 przez faja_k, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Oj, bo pójdę się zważyć... chociaż może lepiej nie :retard:

Mrozard
Moderator
Moderator
Posty: 1563
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Trzycyfrowej? Czemu mnie z miejsca nie przyjęliście?

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

faja_k pisze: Dużo Ci jeszcze brakuje do trzycyfrowej wagi? Będziesz mógł dołączyć do ekskluzywnego klubu, w skład którego wchodzę ja i pmaster.
W sumie, to nie mam pojęcia ile ważę dokładnie, ale boję się sprawdzić. A już na pewno nie chcę na siebie patrzeć. Ale do waszego elitarnego klubu brakuje mi myślę około naście kilo.

Tym niemniej dołączać do klubu nie zamierzam :P Na razie sobie wmawiam, że robię masę. Potem przyjdzie czas na rzeźbę :D

ppln

Post autor: ppln »

Kolejorz pisze: Kto toleruje homoseksualistów? Bo ja nie.
Powinieneś pójść na reedukację do modnej klubokawiarni hipstersko-gejowskiej prowadzonej przez lewicujący kolektyw-komunę w skłocie.
I żeby ten post był spamem tylko trochę - @Amalio, chadzasz do takich lokali? ;)

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Nie.
Ja rzadko chadzam do jakichkolwiek lokali. A jak już, to wybieram ot choćby naszą studencką Kropkę. Można nawet z prowadzącymi się napić.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Amalio pisze:Na razie sobie wmawiam, że robię masę. Potem przyjdzie czas na rzeźbę
O, widzę, że przyjmujesz tę samą linię tłumaczenia co ja :) Ogólnie to kącik ten powinien być prowadzony w shoutboksie właśnie po to, żeby te kompromitujące pytania i odpowiedzi nie zachowały się dla potomnych, ale jak trzeba, to wprowadzimy cenzurę :D

[ Dodano: 14 Sty 2014 21:07 ]
Masz prawo jazdy innej kategorii niż B? Dużo jeździsz autem zamiast KM?

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

Nie, nie mam innej niż B. Chciałbym w przyszłości zrobić C i D, ale to jest raczej odległa przyszłość.
Czy dużo jeżdżę samochodem zamiast KM - do centrum handlowego mam darmobusa spod bloku, więc przeważnie nim jeżdżę. Z KZK GOP korzystam sporadycznie. W inne destynacje po mieście raczej samochód.
Jeśli zaś chodzi o komunikację międzymiastową, to zależy. Na duże dystanse, pomijając Transexpo, to jeżdżę pociągiem. Na zniżce studenckiej jest tanio. Ale do domu czy w różne randomowe miejsca jeżdżę samochodem, bo dostać się KM jest ekstremalnie trudno.

Awatar użytkownika
Biały
Posty: 276
Rejestracja: 2011-10-26, 01:22
Lokalizacja: Piła

Post autor: Biały »

Jeśli można to ja też zadam pytanie do Amalia. Skąd w tak młodym wieku tak wielka wiedza na temat autobusów i ogólnie komunikacji miejskiej??

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Czy jeśli ktoś ma tytuł szlachecki, to mówi się na niego „Herr Von usw.”, czy bez Von?
Wpadłbyś na zlot KMF, jakby był?

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

¯eby odpowiedzieć na to pytanie wpierw muszę napisać, że ja ogólnie interesuje się motoryzacją. Nie tylko autobusy, ale też samochody, ciężarówki.
Już jak byłem mały, jak miałem 2-3 lata, to biegałem do taty z każdym resorakiem (Matchbox, SIKU) żeby przeczytał mi markę i model. Tych resoraków miałem mnóstwo :) I znałem nazwę każdego modelu. No i tak mi zostało. Pochłaniam dużo wiedzy motoryzacyjnej.

Wiecie to jest coś niesamowitego, ale mogę przeczytać kilka razy pier***ny rozdział o filtrach o skończonej odpowiedzi impulsowej i nic z tego nie pamiętam, a jutro mam z tego laborkę. Przeczytam jakąś wzmiankę o nowym modelu - będę pamiętał jego nazwę. Albo już nawet całą gamę silników i to bez skupiania się na tym.
Coś sie w mózgu aktywuje i wszystko wchodzi bez problemu. No i podobnie jest u mnie rzecz jasna i z autobusami.

Ponadto ja od małego nimi dużo jeździłem. Czy to na zakupy czy na budowę naszego domu. Więc generalnie i nimi od małego się nimi interesowałem. Potem zacząłem na tym polu budować wiedzę teoretyczna na temat modeli z całego świata, danych technicznych. Wiele osób chciałoby znać mój sekret (zwłaszcza w kontekście TWB). Ha - i macie niepowtarzalną okazję go poznać :mruga:
Ciężarówki Świata - świetne katalogi które już się nie ukazują niestety. Mam wszystkie wydania począwszy od 1992, a na 2007 skończywszy. To jest świetne źródło wiedzy zarówno o autobusach jak i oczywiście o tytułowych ciężarówkach. Dobrze te katalogi skatalogowałem sobie w głowie. Potem jak ktoś wrzucał na TWB czy tu na forum w specjalnym temacie jakiegoś egzotyka, to ja z góry wiedziałem w którym katalogu +-1 rok zdjęcia takiego modelu.

A potem internet. ¯eby wyłuskać jakieś informacje o konkretnych modelach czy miejscach trzeba czasem poświęcić trochę czasu i to szukając często po obcojęzycznych stronach. Mam pokaźną kolekcję obcojęzycznych stron z całego świata z wieloma użytecznymi informacjami.

To co cechuje ludzi np na TWB, to kompletny brak zaangażowania i wychodzenie z założenia, że wszystko musi być podane na tacy. A najlepsi są Ci którzy twierdzą, że "ja wiem". Nonsens. Nie raz pewne rzeczy zdobywałem na bieżąco. Trzeba chcieć szukać.
Sam czasami byłem zadowolony z siebie gdy nie mając w zasadzie żadnych danych udawało se ustalić coś kompletnie niemożliwego. To było coś fajnego. Czemu tym się już nie zajmuje, to Ci co wiedzą to wiedzą. Tzn zajmuje się, ale tylko i wyłącznie na własny użytek.

Tak buduje się wiedzę. Nie mówię - zwyczajnie mam do tego smykałkę, ale tak to wygląda.
W sumie od 2006 roku poświęcam wyjątkowo dużo czasu komunikacji zbiorowej. Swoją wiedzę budowałem, a teraz zwyczajnie się tym interesuję. Ponadto trzeba też podróżować. Im więcej miejsc się odwiedzi tym lepszy ma się punkt odniesienia co w komunikacji jest dobre, a co nie. Tak samo z modelami autobusów. Często jeżdżę za nowościami do różnych miast tylko po to by się przejechać i mieć porównanie do innych modeli.

Phiu, ale się rozpisałem :P

A tak w ogóle to taki młody już wcale nie jestem - za pół roku 24 urodziny. Masakra!
Ostatnio zmieniony 2014-01-15, 00:25 przez Amalio, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa 51”