7500 -"Bi-articulated"

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Volvo...
Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

Na pewno jest na rynek europejski.Jak już pisałem wyżej do produkcji "tanich" autobusów Volvo ma fabryki w Meksyku, Chinach i Brazylii. Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do "volvowskości" jego wyglądu to odsyłam do najpopularniejszego modelu Volvo w Swecji, Danii i Norwegii (pomijam Finlandię, ponieważ tam są produkowane 8700, chyba tylko na rynek fiński) - w tych krajach nie ma 7000/7700 ani innych znanych nam w Polsce modeli. Poza kilkoma używanymi - np. Volvo B10L z ZKM Tczew czy B10MA z PKM Tychy.

Zdjęcie V8500

Inspektor

Post autor: Inspektor »

W sumie nie jest zły, ale nie jest też rewelacyjny. Mercedes Capa City sprawia wg mnie o wiele lepsze wrażenie.

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Inspektor pisze:W sumie nie jest zły, ale nie jest też rewelacyjny. Mercedes Capa City sprawia wg mnie o wiele lepsze wrażenie.

Tu masz wielką racje :).

ikarus5326

Post autor: ikarus5326 »

Inspektor pisze:W sumie nie jest zły, ale nie jest też rewelacyjny. Mercedes Capa City sprawia wg mnie o wiele lepsze wrażenie.
Według mnie, jak to już napisał Inspektor, Capa City jest ładniejszy, wygląda bardziej nowocześnie... Podoba mi się to, że ma dwa przeguby, jestem ciekaw jak się takie coś prowadzi... :o:

Jessi

Post autor: Jessi »

<b>napewno</b> takie cóś prowadzi się ciężko.

http://www.infobus.pl/text.php?id=5506 - zapraszam

Egon

Post autor: Egon »

ikarus5326 pisze:Według mnie, jak to już napisał Inspektor, Capa City jest ładniejszy, wygląda bardziej nowocześnie...
Można prosić o jakiś link do fotki tego modelu?

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Można prosić o jakiś link do fotki tego modelu?
Owszem :)
Temat na forum - viewtopic.php?t=1343&start=0
Fotki - http://www.autogaleria.mojeauto.pl/inde ... ria_id=665

Egon

Post autor: Egon »

Dzięki - faktycznie, piękny...

Podi

Post autor: Podi »

Jedyne co mi sie podoba w tym busie to kolor na zdjęciu Wiśni...
Nie wiem po co te pierwsze drzwi są bardziej szklane...

DAB

Post autor: DAB »

Ładny jest ... Czego chcecie CHyba nie widzieliście Volvo B12M Biarticulated

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

Z B12M jest o tyle inaczej, że ten autobus jest na rynek brazylijski, gdzie aż tak nie stawia się na wygląd. Co do koloru V8500LEA to jest to normalne malowanie autobusów w Sztokholmie.

Mati15

Post autor: Mati15 »

Pierwsze zdjęcie w temacie to fotomontarz. :rotfl: Zobaczcie na przeguby [chodzi o te gumy nie o człony busa], znajdują się nad nimi takie same budynki i ten sam kawałek jakiegoś daszku. :mruga:

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

No przecież jest tam napsiane że to wizja a nie prawdziwe zdjęcie ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volvo”