Volvo BLE

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Volvo...
HARNAŚ

Post autor: HARNAŚ »

No widocznie dla nich am to sens ,choć ja go nie widzę :smile2:

voy

Post autor: voy »

Czy te linie np. 5A, 5B to tak jakby jedna linia 5 ale z drobnymi zmianami wariantowymi (np. przedłużony kurs)??

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Tak należy rozumieć.

Ja z czymś takim spotkałem się w Varnie. Było np. 7, 7A, 7B,7W, 7G, 7D (zgodnie z alfabetem bułgarskim) - każda z tych linii była szczytowym wariantem linii 7 -wszystkie mają za zadanie połączyć centrum miasta z osiedlami i strefami przemysłowymi, część z nich (włącznie z linią 7) trafia na Dw. Kolejowy. Zdecydowana większość wariantów to linie o ograniczonym kursowaniu (np. 5 kursów dziennie - trzy rano i dwa po południu)...

Czy tak jest w Kaliszu ? :)

HARNAŚ

Post autor: HARNAŚ »

Voy:
Tak z tym że potem się roździelają ,ijedna linia jedzie tu druga tu ,aczkolwiek początek trasy jest ten sam-czyli w przypadku 5-dworzec PKP:)

Milenium

Post autor: Milenium »

HARNAŚ pisze:Voy:
Tak z tym że potem się roździelają ,ijedna linia jedzie tu druga tu ,aczkolwiek początek trasy jest ten sam-czyli w przypadku 5-dworzec PKP:)
Troche przekretu w tym jest i sensu tez :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wg. mnie ma to większy sens, niż np. w Warszawie gdzie czasami linie autobusowe mają dwa warianty, ale żeby je odróżnić trzeba się wpatrywać w przednie tablice (nie zawsze elektroniczne) albo na rozkłady jazdy. Jest to czasami trudne, dlatego pomysł z wariantami linii (np. 5, 5A), to całkiem ciekawa idea warta pochwalenia... :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volvo”