Volvo BLE

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Volvo...
Wiśnia

Volvo BLE

Post autor: Wiśnia »

Chciałbym Was zapytać o wasze opinie na temat lubianego przeze mnie autobusu Volvo B10BLE. Co o nim myślicie?

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Tego osobiście nie znam,ale mogę wiele dobrego powiedzieć o VolvoB10BLE6x2,więc myślę że ten autobus również jest niegorszy.

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Chyba chodziło ci o Volvo B10B. U nas takie nie jeżdżą i wątpie, zeby jeszcze były w ofercie bo już nowe modele powchodziły na rynek z ręki Volvo. A myśle, że jakby ktoś się uparł to na specjalne zamówienie by mu go wykonali.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Nie,poznieważ B10B a B10BLE to dwa rózne autobusy.

To jest B10B:
http://ams1.lo3.wroc.pl/~tomek/tournee.php?p=51322
a to B10BLE:
http://ams1.lo3.wroc.pl/~tomek/tournee.php?p=20504

chyba widzisz róznice...

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Sory chodziło mi o B10L http://ams1.lo3.wroc.pl/tomek/zdjecia.p ... 8&seria=68 i co ty na to???

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

B10L/LA już nie produkują od 2000r, jest jedynie oferowane podwozie B10L/LA, ale wyłącznie w wersji CNG. Podobnie jest z B10BLE.

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Ja moge powiedzieć że Volvo B 10 BLE jest dobry u nas w Tczewie jeden taki, jeżdzi się nim wygodnie

DAB

Post autor: DAB »

Mam takie pytanie do Wrocławian. Dlaczego w szybach waszych B10BLE /6x2/ jest woda. To pytanie dręczy mnie od pół roku. W Gliwicach nie ma czegoś takiego

voy

Post autor: voy »

Bo mają pewnie podwójne szyby :/

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Tak... mnie też to denerwuje :| ale poza tym wszystko jest ok :)

Tommy

Post autor: Tommy »

Przynajmniej się nie nudzi podczas dłuższej trasy, ponieważ można popatrzeć na fale i poczuć się jak nad morzem :D Gorzej jeśli ktoś ma chorobę morską, może pomińmy co się może wtedy stać ...

Kuba

Post autor: Kuba »

W Gdyni jest tylko jeden B10BLE,nalezy do firmy Ornowski Travel i obsluguje linie 05 do IKEA. Ja osobiscie wole V7000,w B10BLE nie podoba mi sie karoseria i wnetrze :| jakis takie troche juz staromodne :| (wedlug mnie :) )

DAB

Post autor: DAB »

W końcu BLE ma swoje lata ... Dziadziunio ;)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

E, jeszcze taki stary nie jest...powiedzialbym średni wiek :)

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Mnie osobiście się podoba ten żółty autobus do Ikei. Tylko szkoda, że taki stary .

Kuba

Post autor: Kuba »

On nie jest stary! wyprodukowany zostal w roku 2000....musze sie spytac taty co o nim sadzi,bo przez 2 lata dojezdzal nim do pracy (ikei):)

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

A ja myślałem, że co najmniej z 1995. A to się myliłem ;) .

DAB

Post autor: DAB »

Kiedy zakończyli produkcje BŁE ?

Kuba

Post autor: Kuba »

W 2003 chyba.

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

W 2003r ostatnie B10BLE 6x2 odebrał MZK Jelenia Góra. Podwozie nadal jest produkowane, ale w wersji CNG.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volvo”