7000A

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Volvo...
Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Proste czy Gdyńskie Solarisy są w dużo lepszym stanie jeżeli chodzi o zawieszenie i silniki? Wątpie, a nie wiem czy nawet nie gorszym więc psioczenie na tylko na Volvo jest <b>conajmniej</b> nie zrozumiałe.

ppln

Post autor: ppln »

Może i Volvo dostarcza części w 2 doby, ale nie każdy przewoźnik ma kasę, żeby od razu po awarii wysłać do Volvo prośbę o części...

A tak BTW to w Solarisie ani razu nie zdarzyło mi się, żeby nie odpalił, w MANach jest to nagminne, w Citarach rzadko, ale się zdarza, a w Volvie zdarzyło mi się to kilka dni temu (kierowca musiał go resetować heblem)

Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

Post autor: Gadzie »

Niestety nie miałem okazji przejechać się tym autobusem, ale parę razy widziałem go na pętli. Wnętrze wyglądało fajnie. Wygląd zewnętrzny też jest całkiem dobry(no chyba, źe jest zdezelowany). Jeśli chodzi o wyświetlacze boczne z numerem i kierunkiem trasy to są dobrze widoczne nawet gdy świeci słońce i się odbija.

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Re: 7000A

Post autor: Marcin_558 »

Miłośnik z Bydgoszczy kupił Volvo 7000A ex MZK Bydgoszcz:

http://phototrans.pl/14,753154,0,Volvo_ ... 2036A.html

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 7000A

Post autor: J-31 »

Czy aby na pewno nabywcą tego autobusu jest "miłośnik" ? Na historyka się nie nadaje, a w eksploatacji ponoć jest dość awaryjny, więc coś mi tu nie gra ;)

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Re: 7000A

Post autor: Marcin_558 »

Czekamy na rozwój sytuacji. Już jedno Volvo B10Ble ma żółte tablice które zostało kupione od MZK Bydgoszcz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volvo”