Nowy Solbus w PKS Gliwice (?)

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Solbus...
Filip_2691

Nowy Solbus w PKS Gliwice (?)

Post autor: Filip_2691 »

Dzisiaj ok. 18:30 w Bytomiu na dworcu widziałem jakiegoś nowego Solbusa na 280. Nie wiem czy to był testowy autobus ale nic nie pisało. Wie ktoś coś więcej o tym Solbusie w PKS Gliwice?

NEO_DAB

Post autor: NEO_DAB »

Prezes mówił, że ma kilka przyjść ale nie wiem ile dokładnie... Jakiego typu był ten Solbus, którego widziałeś?

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

To zapewne był Solbus B9,5. Tego typu Solbus jest autobusem typowo miejskim, a z tego, co wyczytałem zaczął kursować na liniach miejskich :).

Milenium

Post autor: Milenium »

Czy to jest wersja po face liftingu...?
Adrian_ pisze:To zapewne był Solbus B9,5. Tego typu Solbus jest autobusem typowo miejskim, a z tego, co wyczytałem zaczął kursować na liniach miejskich :) .
Pożyjemy, zobaczymy :).

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A można prosić jakieś fotki tego Solbusa ? :mruga:

NEO_DAB

Post autor: NEO_DAB »

Spróbuje go wyczaić...
Ostatnio zmieniony 2006-08-31, 18:36 przez NEO_DAB, łącznie zmieniany 1 raz.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Z tego, co zauważyłem są już w galerii zdjecia tego Solbusa, więc skieruję swoje pytanie do MKM-ów z GOP-u: jak oceniacie nowy nabytek PKS-u Gliwice? :).

rzelfix

Post autor: rzelfix »

Ja się spodziewałem wszelakiego Solbusa, ale nie SN11! Jego design pozostawia wiele do życzenia, a jazda... trzeba się karnąć.

ppln

Post autor: ppln »

Chyba citelisa nie widziałeś. W porównaniu z nim SN11 to esencja piękna. Cieszczie się tym co macie, zwłaszcza, że jest przynajmniej niski (mam skojarzenia z migiem, może też jest taki ciasny? )

rzelfix

Post autor: rzelfix »

Co do Irisbusa Citelis powiedziałbym, że idzie z nim na równi pod względem wyglądu. :]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Solbus”