SOR BN12 CNG

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki SOR...
voy

Post autor: voy »

http://ams1.lo3.wroc.pl/~tomek/current/ ... ticket=394
No jak chcesz to możesz przyjechać do Rzeszowa, jeszcze dzisiaj i jutro będzi jeździł :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wow. Extra. Wielkie dzięki. Niestety nie bardzo mogę wyjechać do Rzeszowa, ze względów czasowych... :lol: Ale dzięki za zaproszenie. A może by tak ten autobus przyprowadzili do Warszawy... :mruga:

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Bardzo ciekawie ma rozplanowane wnętrze . Podoba mi się ta duża funkcjonaloność :)

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Ja bym chętnie cofnąc to co napisałem, bo silnki nawet cichy, wnętrze ładne, ale zewnętrze jest okropne. Czyli nawet autobusy "made in china" :) potrafią być fajne.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

rupak pisze:Czyli nawet autobusy "made in china" :) potrafią być fajne.
Ale ten autobus nie został wyprodukowany w Chinach, tylko ... u naszych południowych sąsiadów - w Czechach.... :lol:

voy

Post autor: voy »

Niestety, silnik jest jednak najgłośniejszy w swojej klasie, a szkoda. Mogliby go jeszcze wyciszyć bardziej...

Inspektor

Post autor: Inspektor »

No wnętrze wygląda dosyć ciekawie...Troche z Volva B10BLE6x2,trochę z Jelcza... :diabeł:

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

J-31 pisze:
rupak pisze:Czyli nawet autobusy "made in china" :) potrafią być fajne.
Ale ten autobus nie został wyprodukowany w Chinach, tylko ... u naszych południowych sąsiadów - w Czechach.... :lol:
Z tym "made in china" to chodziło mi o taki "chiński kicz". <b>poprostu</b> miał taki chiński styl jak te moje zabawki autobusy z dziecistwa

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Powiem krótko do KM za bardzo się nie nadaje, tak samo jak Solbus. Ale w PKS z miłą chęcią bym go zobaczył (bez butli na dachu, oczywista) :)

voy

Post autor: voy »

Do KM nadaje się najlepiej przecież, pisałem wyżej ;) tylko że jest głośny i to może denerwować.

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Dzisiaj czekając na dworcu PKP na autobus linii 7 widziałem jak stał Solbus. Widać że go Tczew zaczął testować. Jest taki sam jak na zdjęciu wyżej. Kto wie może go zakupią kiedyś. Jak ktoś wie coś o tym wozie niech pisze czekam.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Dominik pisze:Dzisiaj czekając na dworcu PKP na autobus linii 7 widziałem jak stał Solbus. Widać że go Tczew zaczął testować. Jest taki sam jak na zdjęciu wyżej. Kto wie może go zakupią kiedyś. Jak ktoś wie coś o tym wozie niech pisze czekam.
Popatrz wyżej. Kol. Voy dosyć dokładnie go opisał... :)

voy

Post autor: voy »

Ale kolega pisze, że to był Solbus, może to po prostu autobus, o którym pisał mac.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

voy pisze:Ale kolega pisze, że to był Solbus, może to po prostu autobus, o którym pisał mac.
Przecież to te same autobusy... ;)

voy

Post autor: voy »

Ciekawe, o innej długości, o innej podłodze itp. itd.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

voy pisze:Ciekawe, o innej długości, o innej podłodze itp. itd.
Zaraz zaraz. Jakiej innej długości i innej podłodze. Przecież Solbus podobnie jak SOR produkuje te autobusy w różnych wersjach. ;)

Solbus to polski przedstawiciel SOR-a.. :)

voy

Post autor: voy »

Ale Solbus nie produkuje BN12!

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

voy pisze:Ale Solbus nie produkuje BN12!
No dobrze ale niedługo może będzie go produkował, pod warunkiem że znajdą się w Polsce odbiorcy... ;)

voy

Post autor: voy »

O to bym się nie martwił, ten autobus jest niskopodłogowy i może solidnie zawojować.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

voy pisze:O to bym się nie martwił, ten autobus jest niskopodłogowy i może solidnie zawojować.
Tak ale wydaje mi się, że zbyt słaba jest promocja autobusu. Właściwie można powiedzieć - ani widu ani słychu, i nie piszę tego, dlatego, że nie pojawił się w Warszawie. Po prostu jeśli przejrzymy prasę specjalistyczną, to ani SOR ani SOLBUS nie pojawia się z tym produktem zbyt często.... A szkoda, bo warto ;)

ODPOWIEDZ