Solaris Urbino 10 III generacji w PKMie Świerklaniec!

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Solaris...
Mody_82

Post autor: Mody_82 »

Ja bym wolał jakiegoś MAN-a NL2x2, choćby nawet używany. Pewnie dlatego, że mam do nich słabość na przykładzie Sed-Baz Czeladź no ale lepiej było coś większego kupić. Mam nadzieję, że w przyszłym roku kupią coś 12-metrowego;).
PS Rzecz jasna byle N I E Vecto-złom :D

Milenium

Post autor: Milenium »

Damhan pisze:Hahaha. Niezły żart :rotfl:
Kolega Dab miał na myśli Maciusia :) ,pomylił się tylko z marką i typem.Po prostu chciał więcej macków w GOP-ie.A tak na poważnie czy są osoby które nie chcą takich nowości :?:

DAB

Post autor: DAB »

Tramwaj pisze:Kolega Dab miał na myśli Maciusia
Niee ... Po prostu nie chce nowych Solarisów ... Wole Neoplany

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Ja zdecydowanie wole nowsze busy niż zajechańce zza granicy.

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Ja wole polskie produkty, bo daje się prace polskim pracownikom, a nie szfabą, czy innym.

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

rupak pisze:Ja wole polskie produkty, bo daje się prace polskim pracownikom, a nie szfabą, czy innym.
Popieram Rupak. Dab woli pewnie swoje Maciusie i Vectozłomy...

56247

Post autor: 56247 »

śliczny.Ten Wasz ma przynajmniej (w odróżnieniu od naszych warszawski SU 18.3) boczny display board za pierwszymi drzwiami.

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Filip_2691 pisze:Popieram Rupak. Dab woli pewnie swoje Maciusie i Vectozłomy...
No Vectozłoma produkuje Jelcz. A więc made in poland :mruga:.

Nie schodźmy z tematu. Mac

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Hmmm. Ja normalnie wysiadam. Jak kupują Vecto - źle. Jak kupują używane autobusy z zachodu - źle. Jak kupują Ikarusy z innych miast - źle. Jak kupili nowiutkiego SU 10 III - jeszcze gorzej... :lol:
Panowie z GOP-u. Czy mogę Was prosić o jakąś, choćby minimalną, jednolitą ocenę sytuacji. :mruga:

Ok. ¯artowałem :D . Każdy ma prawo do własnego zdania. A czy ktoś z Was już jechałem tym cudeńkiem ? ;)

_Tomasz

Post autor: _Tomasz »

Może robię mały offtopic, ale czym się różni Urbinetto od Urbino 10?

Mam na myśli np. Warszawskie Urbinetta.

DAB

Post autor: DAB »

Filip_2691 pisze:Vectozłomy...
:!::?::!:

Jezus Marysia .... Czy to tak trudno zrozumiec że wole Neoplany mające 10 lat od Solarisów któe mają miesiąc ? Po prostu Solaris to jeszcze niesprawdzona marka a Neoplan ... TAK !

_Tomasz

Post autor: _Tomasz »

Ale Solaris narodził się z Neoplana...

DAB

Post autor: DAB »

Tomaszekkk pisze:Ale Solaris narodził się z Neoplana...
Ale to są całkiem dwie inne rzeczy ....

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

J-31 pisze:A czy ktoś z Was już jechałem tym cudeńkiem ?
On jeszcze nie jest zarejestrowany. Nie ma tablic no i nie ma numeru taborowego i loga PKMu :) I rzecz jasna muszą jeszcze zaprogramować wyświetlacze :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

DAB pisze: Jezus Marysia .... Czy to tak trudno zrozumiec że wole Neoplany mające 10 lat od Solarisów któe mają miesiąc ? Po prostu Solaris to jeszcze niesprawdzona marka a Neoplan ... TAK !
Proponuję Ikarusy 280.26 albo Jelcze PR110, to są dopiero sprawdzone marki i wozy. I w dodatku tanie.
A możeby tak jakieś ogórki wprowadzić? Jeszcze lepiej…
GOP komunikacyjnie jest jaki jest, ale on najwyraźniej zasługuje na to.

DAB

Post autor: DAB »

plocmaster pisze:Proponuję Ikarusy 280.26 albo Jelcze PR110, to są dopiero sprawdzone marki i wozy. I w dodatku tanie.
Neoplany N4014NF są niskoweściowe :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

DAB pisze:
plocmaster pisze:Proponuję Ikarusy 280.26 albo Jelcze PR110, to są dopiero sprawdzone marki i wozy. I w dodatku tanie.
Neoplany N4014NF są niskoweściowe :)
W porównaniu z w/w mało sprawdzone. Konstrukcja Ikara ma już ok. 45 lat! (no dobra, 40).

Podi

Post autor: Podi »

Ładny autobus,podobnie jak cała 3cia generacja...

Damhan

Post autor: Damhan »

DAB pisze:Po prostu Solaris to jeszcze niesprawdzona marka a Neoplan ... TAK !
Policzmy: 80 autobusów dla Warszawy, 260 autobusów dla Berlina i jeszcze wiele dla m.in Poznania, Gdańska, Krakowa i wiele, wiele więcej całkowicie niskopodłogowych, ładnych i nowoczesnych autobusów. No racja, co to jest w porównaniu ze starodawnym i w dodatku nie pełno niskopodłogowym Neoplanem. To dopiero sprawdzona konstrukcja. :rotfl:

mgajewski

Post autor: mgajewski »

Ze stanu na dzień 31.10.2005 wynika, że Solaris dostarczył już 2271 autobusów miejskich. No to chyba jest to sprawdzona marka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Solaris”