Solaris Urbino 10 III generacji w PKMie Świerklaniec!

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Solaris...
DAB

Post autor: DAB »

mgajewski pisze:No to chyba jest to sprawdzona marka.
Ale nie pod wzgledem wieku ... Ile lat mają najstarsze Solarki ?

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

chyba z 4 lata

Damhan

Post autor: Damhan »

Ale nie pod wzgledem wieku ... Ile lat mają najstarsze Solarki ?
To chyba ich zaleta, że są jeszcze nowe. :)

_Tomasz

Post autor: _Tomasz »

Niedługo będziemy w ten sposób (jak obecnie na ikarusy) pomstować na solarisy. I będziemy tylko wyczekiwać kolejnych coraz to nowszych przetargów...

ppln

Post autor: ppln »

@Filip: 6 bo najstarsze są (chyba) z 1999, chociaż może trafi się jakaś z '98

rzelfix

Post autor: rzelfix »

Pierwszym Urbino (wersja 12-metrowa) jest najprawdopodobniej #07 z bydgoskiego ForBusu (z 1999 roku), a sama firma Solaris Bus&Coach oficjalnie swoją działalność rozpoczęła 1 września 2001 roku, kiedy to zakończyłą współpracę z Neoplanem.
Ostatnio zmieniony 2005-12-25, 11:08 przez rzelfix, łącznie zmieniany 1 raz.

Robson

Post autor: Robson »

Najstarsze Gorzowskie Solarski są z początku 2000 roku a przed nami były jeszcze jakieś inne miasta więc na bank pierwszy powstał w 1999 roku.

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Wracając do tematu... widziałem zdjęcia na TWB tego mini Solarisa i musze przyznac, że jest cudem ;) Według mnie III genaracja jest czymś pięknym (z niecierpliwością czekam na IV generacje) :mruga: Co najstarszego Solarisa to w Gdyni jeździ pierwszy na świecie Solaris Urbino 18, który jest z 1999 roku :P Starszego już się chyba nie znajdzie ;)

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

No też mi się wydaje że najstarszy Solaris jest z 1999 r. Wracając do tematu: No, naprawdę słodki ten U10 :)

Milenium

Post autor: Milenium »

Tomaszekkk pisze:Ale Solaris narodził się z Neoplana...
Podobno o gustach się nie dyskutuje więc przestańmy! Gratuluję jeszcze raz! Super.

DoMANik287

Post autor: DoMANik287 »

Tramwaj pisze:
Tomaszekkk pisze:Ale Solaris narodził się z Neoplana...
Podobno o gustach się nie dyskutuje więc przestańmy! Gratuluję jeszcze raz! Super.
O jakich gustach? Przecież kol. Tomaszekkk potwierdził, że Solaris wywodzi się z Neoplana i chyba gusta nie mają tu nic do rzeczy.


Echh mimo, że za Solarkami nie przepadam to bardzo zazdroszcze. Naprawde piękny.

Czy będzie jeździł na 20?




Setny post xD

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

DoMANik287 pisze:Czy będzie jeździł na 20?
3 Solaris na 20 to by była już przesada... Nie będzie jeździł na 20 bowiem na 164 i 185.

[ Dodano: 2005-12-25, 13:38 ]
Do umowy są wpisane wozy : 0307, 0402, 0403, 1423, 1424 a na dodatek często pojawiają się 1432, 1452, 1490 i 2694 a nie powinny jeździć na 20. Więc 0504 nie może isć na 20. Na 99% dadzą go do Piekar.

Peter

Post autor: Peter »

To jest bardzo miła dla mnie niespodzianka z tym Solarisem najnowszej generacji w Świerklańcu. Bardzo fajny busik. Tylko życzyć w te Święta więcej takich nabytków w przyszłości i również tych 12, 15 i 18 metrowych. :)

Robson

Post autor: Robson »

Ale te SU10.3 jest naprawdę słodkie takie małe niewinne ;) I Szczerze bardzo gratuluję Świerklańcowi.

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Ale te SU10.3 jest naprawdę słodkie takie małe niewinne :wink: I Szczerze bardzo gratuluję Świerklańcowi.
Ja też gratuluję Świerklańcowi dobrego zakupu tego SU10 III generacji. Przynajmniej jest to lepsze niż kolejny Ikarus z Krakowa :)

rzelfix

Post autor: rzelfix »

Solaris prawdopodobnie wyjechał w trasę. Za niedługo zabawię się w łowcę i wybieram się w poszukiwania. Po powrocie zdam relację!

Podi

Post autor: Podi »

Ja też gratuluję Świerklańcowi dobrego zakupu tego SU10 III generacji. Przynajmniej jest to lepsze niż kolejny Ikarus z Krakowa :smile:
Tylko żeby taki zakup nie był wyjątkiem...

rzelfix

Post autor: rzelfix »

Niestety. Na dziś Solarisa nie będzie, ale i tak wróciłem zadowolony ponieważ udało mi się trafić na... dwa testowe MANy.

Podi

Post autor: Podi »

rzelfix pisze:dwa testowe MANy.
Jeden Lions,a drugi?

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

rzelfix pisze:Niestety. Na dziś Solarisa nie będzie, ale i tak wróciłem zadowolony ponieważ udało mi się trafić na... dwa testowe MANy.
Ale u jakiego przewoźnika są te 2 testowe MANy?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Solaris”