Solaris Vacanza

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Solaris...
ppln

Solaris Vacanza

Post autor: ppln »

Jechał ktoś tym autobusem? Jak wrażenia?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A tymczasem... od dwóch dni po Warszawie "turla się" taka oto Vacanza :razz:

Obrazek

Autobus należy do MPK Legnica. I został wynajęty do przewozu dzieci (tak wskazują tablice). Czyli wycieczka szkolna do Warszawy.

Na uwagę zasługuje jego malowanie.

Czyżby ten autobus uczestniczył, czy tylko reklamował jakiś program promocyjny Solarisa ? ;)

PE 099

Post autor: PE 099 »


Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

Jak już jesteśmy w tym temacie, to czy ktoś może podzielić się z nami wrażeniami jak się w ogóle Vacanza jedzie ? ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

MKM Shadow pisze:Jak już jesteśmy w tym temacie, to czy ktoś może podzielić się z nami wrażeniami jak się w ogóle Vacanza jedzie ? ;)
Ależ pewnie, że tak. Sam jestem ciekawy jak się jedzie tym wehikułem :)

Imperator

Post autor: Imperator »

Wypowiem się na temat tej Vacanzy gdyż jest ona z Legnicy. Otóż to prawda pochodzi z tego programu, pochodzi bodajże z 2004 roku. W przyszłych latach nasz "kangurek" ma się doczekać braciszków. CO do zdjęcia na Infobusie coś mi kolor nie pasuje :retard:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Imperator pisze:W przyszłych latach nasz "kangurek" ma się doczekać braciszków.
Nie wiem, czy ja dobrze zrozumiałem. Czy MPK Legnica zamierza dokupić jeszcze jakąś Vanzę. Jedną, czy więcej ? ;)

Imperator

Post autor: Imperator »

Planuje się jedną albo dwie w przyszłym roku, w czerwcu-lipcu Vacanza miała najbliższy wolny termin na wynajęcie w październiku więc ma wzięcie :retard:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Imperator pisze:Planuje się jedną albo dwie w przyszłym roku, w czerwcu-lipcu Vacanza miała najbliższy wolny termin na wynajęcie w październiku więc ma wzięcie :retard:
Rozumiem, że jest wynajmowana na różne wycieczki. A czy Wiesz może, dokąd najdalej dojechała Wasza Vacanza. Czy były również jakieś wyjazdy za granicę ? ;)

Morpheo

Post autor: Morpheo »

Kolega zaniemówił, więc odpowiem (lepiej późno niż wcale ;-) ) - póki co MPK nie posiada licencji na zagranicę, także do momentu przybycia następnych autokarów nasza SV będzie poruszać się tylko po kraju.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Morpheo pisze:póki co MPK nie posiada licencji na zagranicę, także do momentu przybycia następnych autokarów nasza SV będzie poruszać się tylko po kraju
Wielkie dzięki Morpheo za odpowiedź :)

A czy przy okazji jeszcze Mógłbyś napisać - o ile oczywiście Znasz jakieś statystyki z wykorzystania tejże Vacanzy - kto częściej wynajmuje Waszą Vanazę: lokalne szkoły, czy może jakieś firmy (np. biura podróży) ? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Solaris”