Nowe Solarki juz w Poznaniu!

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Solaris...
chudy5d

Post autor: chudy5d »

Zapomniałem się podzelić informacją, ale na 76 gdy przejeżdżałem widziałem U18III tylko nie widziałem numeru, bo trochę za szybko mój tata jechał żeby cos ujrzeć (nie jest piratem jechał tylko 50km/h, ale i tak nie zauważyłem). No z tego co widziałem to <b>poprostu</b> cudo. Byłem przyklejony do szyby mojego Forda i przez chwilę myślałem, że taki bus to w śnie, ale to na prawdę nieźle wygląda na żywo.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

chudy5d pisze:No czyli NG313 Lion's City, a później pewnie NL313-15 Lion's City xD
Lion’s City G i Lion’s City LL, przy czym nie licz na to 2.

chudy5d

Post autor: chudy5d »

Ale ja nie rozumiem tego, że Poznań nie chcę kupić 15 metrowych MANów :shocked:
No, ale wracając do tych Solarków to to nie dziwne, że klimatyzacja jest pomalowana na zielono? Sam <b>niewiem</b> czy to dziwne, więc się pytam. :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

chudy5d pisze:Ale ja nie rozumiem tego, że Poznań nie chcę kupić 15 metrowych MANów :shocked:
15-metrowych mają wystarczająco dużo i przez najbliższe 10 lat nie potrzeba więcej.
Nie — to nie dziwne, najwyżej interesujące.

Podi

Post autor: Podi »

No, ale wracając do tych Solarków to to nie dziwne, że klimatyzacja jest pomalowana na zielono? Sam nie wiem //pisownia - osobno czy to dziwne, więc się pytam. :)
Spoko, tylko tym razem odstaliśmy od normy. Następne wozy będą miały klimę pomalowaną tradycyjnie na różowo.

marcinc

Post autor: marcinc »

plocmaster pisze:15-metrowych mają wystarczająco dużo i przez najbliższe 10 lat nie potrzeba więcej.
Nie — to nie dziwne, najwyżej interesujące.
Mamy ich aż 19 (o 19 za dużo :D )

Poznañczyk

Post autor: Poznañczyk »

marcinc pisze:Oprócz 76 to jeszcze 51 i 74.
A także linia 58 :mruga:

marcinc pisze:Mamy ich aż 19 (o 19 za dużo ).
Polemizowałbym bo to świetne autobusy i przydałoby się jeszcze trochę tego w postaci SU15.

chudy5d

Post autor: chudy5d »

marcinc napisał/a:
Oprócz 76 to jeszcze 51 i 74.


A także linia 58 :mruga:


marcinc napisał/a:
Mamy ich aż 19 (o 19 za dużo ).


Polemizowałbym bo to świetne autobusy i przydałoby się jeszcze trochę tego w postaci SU15.
58 :shocked: Tam chyba nie ma tak dużego tłoku w autobusach jak np. w 59 :wow:
A jeżeli chodzi o N4020 to fajne busiki i myśle, że mamy ich o 19 za mało :/

A Podi pisał, że tradycyjnie na różowo maluje się klime :nuts: Kity wciskasz. A plocmajster mówisz, że przez najbliższe 10 lat nie kupią? Kupią - niby N4020TD od MZA Warszawa chyba.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

chudy5d pisze:Kupią - niby N4020TD od MZA Warszawa chyba
Ooops... Czy mnie się wydaje, czy udało mi się zrobić Ciebie "w balona" :retard:
To był mój żart. MZA niczego nie sprzedaje. :P

Wracamy do poznańskich Solarisów - co u nich dobrego słychać ? :)

chudy5d

Post autor: chudy5d »

J-31 napisał/a:
Ooops... Czy mnie się wydaje, czy udało mi się zrobić Ciebie "w balona" :retard:
To był mój żart. MZA niczego nie sprzedaje. :P
Aaa... kłamczuchy :rotfl: i Podi to samo pisał przez GG grrr..., ale no cóż trudno. A wracjąc właśnie do tych U18III to nadal nie mogę żadnego złapać i się przejechać (przepłynąć :D )

Podi

Post autor: Podi »

chudy5d pisze:A Podi pisał, że tradycyjnie na różowo maluje się klime :nuts: Kity wciskasz.
Taa no nie gadaj...
chudy5d pisze:Podi to samo pisał przez GG grrr
Hihi...

marcin_1099

Post autor: marcin_1099 »

Skoro Ci się nie udało to masz pecha. Bo ja już wszystkimi 5 jechałem.

chudy5d

Post autor: chudy5d »

A na 59 już jeżdżą :?: I chciałem spytać na jakich liniach jechałeś :?:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Ale przecież maluje się je na różowo!
Obrazek
Dodatkowy autobus przeznaczony do testowania nowych technologii, na testach w jednej z podpoznańskich miejscowości.

Podi

Post autor: Podi »

No widzisz Chudy, podwójnie cię wkręciłem. Wesoło ci?

chudy5d

Post autor: chudy5d »

:nuts: Wesoło trochę. Ale różowy nie pasuje do zielono-żółtego Solarisa U18III. Pokiełbasiona ta klimatyzacja, lepsza by było już kremowa, albo jakaś inna co raczej pasuje, ale najlepsze są zielone na tych U18III np.#1814. A ty plocmajster też kity wciskasz, bo jak na testach w jakiejś podpoznańskiej miejscowości, skoro pisze, że linia 76. :nuts:


Bardzo proszę nie przekręcać nicków współforumowiczów. Skąd wytrzasnąłeś tego plocmajstra ? Poza tym trochę poczucia humoru też by się koledze przydało. Te wszystkie informacje o Scaniach dla Poznania, kombinacje ze zdjęciami należy traktować z przymróżeniem oka :) mod. Dziwny
Ostatnio zmieniony 2006-06-30, 21:15 przez chudy5d, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

chudy5d pisze:Bardzo proszę nie przekręcać nicków współforumowiczów. Skąd wytrzasnąłeś tego plocmajstra ?
Nie obrażam się :)
To wyświetlacz nowej generacji, popsuł się i za @#$%! nie dało się tego zmienić. Ale na innych jest już dobrze.

Podi

Post autor: Podi »

Chudy, jak niewierzysz to masz problem, poproś jakiegoś kierowcy nowego solarisa żeby cie podniósł to zobaczysz kolor klimy.

chudy5d

Post autor: chudy5d »

No, ale na jednym zdjęciu ten Solaris ma różową, a na jednym zieloną. Pokręcone to, więc w końcu ktoś powie mi jakie kolory klimatyzacji mają te U18III w Poznaniu, bo to jakieś chore jedni, że tak się maluje drudzy tak...ehh... :nuts:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No dobra wyjaśnijmy sobie - ten różowy kolor obudowy klimatyzatorów, to jest żart ? :mruga:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Solaris”