Urbino 18

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Solaris...
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ale z tego co wiem, mają rozbudować fabryke
A przynajmniej, wiem, że starają się zatrudnić więcej pracowników... :)

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

J-31 pisze: A przynajmniej, wiem, że starają się zatrudnić więcej pracowników... :)
Nawet zamieścili ogłoszenie na swojej stronie internetowej :P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ciekawe czy się wyrobią z realizacją zamówień w terminie dla Krakowa i innych miast.... :)

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1535
Rejestracja: 2005-01-21, 18:56
Lokalizacja: Kraków - Prądnik Cz.
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak »

Jeżeli chodzi o Kraków to tam będą montować Nasze 18 :)

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Kraków staje sie bardzo ważnym partnerem Solarisa :) Zapewne w Krakowskich warsztatach jest serwis Solarisa :!: :?: :!:

Profesor

Post autor: Profesor »

Z moich informacji wynika iż TR ma oficjalną licencje montowni i serwisu solarisa w Polsce . Więc współpraca Bolehowa z Krakowem powinna się rozwijać . :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Profesor pisze:Z moich informacji wynika iż TR ma oficjalną licencje montowni i serwisu solarisa w Polsce . Więc współpraca Bolehowa z Krakowem powinna się rozwijać . :)
To dobrze, taka współpraca <b>napewno</b> mogłaby wspomóc wytwórnię w Bolechowie. I dzięki takiej współpracy Solaris ma szansę na dotrzymanie terminów... :)

voy

Post autor: voy »

Oby tylko autobusy z tej montowni były dobrze zmontowane.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Na pewno są i będą. Jakość wykonania w Krakowie od razu - niejako z automatu przekłada się na ogólną ocenę Solarisa... ;)

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

No <b>napewno</b> wtedy koszty robocizny są mniejsze.

Profesor

Post autor: Profesor »

Wilchelm pisze:No <b>napewno</b> wtedy koszty robocizny są mniejsze.
Wiesz, co trochę niby tak, ale ludzie składający to w Krakowie też muszą trochę zarabiać. A staranność, z jaką złożono nasze SU12 to osobny długi temat do rozmowy. Bo niby wszystko cacy pięknie, ale nie tak do końca jest.

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Profesor pisze:
Wilchelm pisze:No <b>napewno</b> wtedy koszty robocizny są mniejsze.
Wiesz, co trochę niby tak, ale ludzie składający to w Krakowie też muszą trochę zarabiać. A staranność, z jaką złożono nasze SU12 to osobny długi temat do rozmowy. Bo niby wszystko cacy pięknie, ale nie tak do końca jest.
Przy zamówieniu dla Krakowa to zyskał i Solaris i MPK KRaków, natomiast przy zamówieniach dla innych miast to Solaris juz tak dobrze na tym nie zarobi. Trzeba pamietać, że trzeba zapłacić za montaż w Krakowie, dodatkowo transort nadwozi tez kosztuje i według mnie nie jest to zbyt opłacalne dla Solarisa, ale inaczej by sie nie wyrabiali. Natomisat Kraków kożysta ponieważ zaplecze techniczne ma dobrze płatna robotke :)

A mógłbyś mi troche objaśnić o co ci chodzi z ta starannością :?:

Profesor

Post autor: Profesor »

Wiesz co o tym raczej się nie powinno mówić , więc raczej się wstrzymam od komentarza . Przykro mi .Nie chce rozsiewać jakiś plotek itp

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Profesor pisze:Wiesz co o tym raczej się nie powinno mówić , więc raczej się wstrzymam od komentarza . Przykro mi .Nie chce rozsiewać jakiś plotek itp
Hym... a jakie jest twoje wrażenie, są dobrze zmontowane czy źle :?:

Profesor

Post autor: Profesor »

0405NE pisze:
Profesor pisze:Wiesz co o tym raczej się nie powinno mówić , więc raczej się wstrzymam od komentarza . Przykro mi .Nie chce rozsiewać jakiś plotek itp
Hym... a jakie jest twoje wrażenie, są dobrze zmontowane czy źle :?:
Według mnie nie jest źle , oprócz tego iż w jedym z egzemplarzy podczas pierwszych dni kursowania ukrwał się zbiornik paliwa . Ogólnie , zawsze coś wyjdzie co trzeba poprawić . Ale jak na pierwszy raz nie jest źle :)

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Ciekawe czy wersję 18 m też byli by wstanie zmontować w Krakowie czy w takie zabawy bawią się w fabryce.

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Wilchelm pisze:Ciekawe czy wersję 18 m też byli by wstanie zmontować w Krakowie czy w takie zabawy bawią się w fabryce.
Być może niedługo się okaże, przecież MPK ogłosiło rzetarg na 6 przegubowców, kto wie może to będą Solarisy. Wtedy będzie można się przekonać czy będą montowali Urbino 18 :)

t.x

Post autor: t.x »

0405NE pisze:
Wilchelm pisze:Ciekawe czy wersję 18 m też byli by wstanie zmontować w Krakowie czy w takie zabawy bawią się w fabryce.
Być może niedługo się okaże, przecież MPK ogłosiło rzetarg na 6 przegubowców, kto wie może to będą Solarisy. Wtedy będzie można się przekonać czy będą montowali Urbino 18 :)
Oby były to Solarisy :)

Robson

Post autor: Robson »

Wg mnie Solaris Urboino 18 to najlepszy autobus.

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Robson pisze:Wg mnie Solaris Urboino 18 to najlepszy autobus.
O...to moze chcesz odkupić od Poznania bo ja ich mam juz dosyć....:(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Solaris”