Solaris - dostawy

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Solaris...
Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

To jeszcze nic :D Kiedyś w solarce connexu widziałem całą "deske do prasowania" pociętą nożykiem. Materiał nie był wymieniony tylko wiszące kawałki przykręcono do deski śrubami :lol:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

W sumie co by o tych fotelach - Stera - nie mówić, to pomysł jest ciekawy. Deska obciągnięta materiałem. Wizualnie wygląda ciekawie, natomiast samo siedzenie na czymś takim nie należy do przyjemności. :D

....Cóż - są to jednak fotele do autobus miejskiego - czyli na krótkie odcinki.... ;)

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

Najwygodniejsze są siedzenia z Peerki i Ikarusa. I żadne inne :wink:

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Piotrek_2274 pisze:Najwygodniejsze są siedzenia z Peerki i Ikarusa. I żadne inne :wink:
Tak tylko weź teraz takie kup :P Z nowych autobusów to wygodne siedziska posiadają Man-y, choć Lion's City dostały twarde :/

P.S. Zapewne za odpowiednią cene można zamówić siedzenia z ogrzewaniem ;)

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Panewniczanin pisze:
0405NE pisze: P.S. Zapewne za odpowiednią cene można zamówić siedzenia z ogrzewaniem ;)
Nie przesadzajmy, ale gąbka + ładna tapicerka to powinien być standart...
Owszem standart, ale nie u nas... Jak miękkie siedzenia mają byc podstawą w autobusie skoro kryterium wyboru oferty przetargowej jest cena... :?:

Krzysiek

Post autor: Krzysiek »

Warszawa-dostawy SU18-terminy
12.11.05 8421-8430
26.11.05 8431-8435
10.12.05 8436-8440
20.12.05 8201-8205
07.01.06 8206-8215
28.01.06 8216-8225
11.02.06 8226-8230
04.03.06 8231-8240
Wiadomość z drugiej ręki,jak się sprawdzi to będzie dobrze. :mruga:
Ostatnio zmieniony 2005-11-06, 22:10 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 1 raz.

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Teraz wszystko jasne i wyraźne :) Dzięki za takie informacje :)

Robson

Post autor: Robson »

W piątek była wycieczka z Gorzowskiego MZK w Bolechowie i widzieli na placu gotowe SU18 dla Warszawy więc wóz jest u was albo będzie wkrótce:)

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Robson pisze:W piątek była wycieczka z Gorzowskiego MZK w Bolechowie i widzieli na placu gotowe SU18 dla Warszawy więc wóz jest u was albo będzie wkrótce:)
No to by się zgadzało z tym co mówi Krzysiek, bo dostawa kolejnych 10 wozów ma byc już 12.11 czyli za kilka dni ;)

voy

Post autor: voy »

Robson a wiesz coś może o gazowych Solarisach?

Robson

Post autor: Robson »

Nie wiem musiałbym się spytać kolegi który był czy może coś tam takowego montowali. Jak mowił mi to Montaż SU18 dla Wawy jest bardzo szybki najpierw był osobno Człon A i Człon B a 30 min później były razem i montowano elektrykęi reszte. Tak samo jakiś wóz stał na na podnośniku to na górze montowano wnętrze a poniżej inne części.

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Trzeba przyznać, że w Bolechowie wręcz zadziwiająco szybko idzie produkcja nowych pojazdów :mruga: A jeszcze jak fabryka się rozrośnie to będzie całkowity speed ;)

Robson

Post autor: Robson »

No a hala montażu jak kolega opowiadał na góra 6 busów to naprawdę trzeba być dobrze zorganizowanym.

Krzysiek

Post autor: Krzysiek »

Warszawa-widziane 3 SU18 bez numerów które podążały w kierunku zajezdni Ostrobramska.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wow :) . No to pewnie w przyszłym tygodniu powinny były wyjechać na ulice ;)

Krzysiek

Post autor: Krzysiek »

J-31 pisze:Wow :) . No to pewnie w przyszłym tygodniu powinny były wyjechać na ulice ;)
Dzisiaj co najmniej jeden wyjechał 8421/3/515 :)

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Robson pisze:No a hala montażu jak kolega opowiadał na góra 6 busów to naprawdę trzeba być dobrze zorganizowanym.
Hala montażu pomieści 6 busów, a dziennie wyjeżdżają z niej 4 sztuki... Ja naprawde nie wiem jak oni to robią, ciekawe jaka będzie produkcja po wybudowaniu nowej hali :D
Krzysiek pisze:Dzisiaj co najmniej jeden wyjechał 8421/3/515
A miały być dopiero jutro ;) Zapewne jutro dojedzie 7 sztuk :D

Krzysiek

Post autor: Krzysiek »

Dostawa nowych SU18 to już nie przypuszczenia, ale fakt.
Dostarczono wozy 8421-30 na zajezdnie R-10 Ostrobramska.
A dzisiaj po raz pierwszy na mojej linii142 puszczono SU18 142/1/ 8403 :shocked: :mruga: :retard:

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Krzysiek pisze:Dostawa nowych SU18 to już nie przypuszczenia, ale fakt.
Dostarczono wozy 8421-30 na zajezdnie R-10 Ostrobramska.
No tak mamy już 13 listopada, widać trzymają się z terminami :)

Krzysiek pisze:A dzisiaj po raz pierwszy na mojej linii142 puszczono SU18 142/1/ 8403

Gratulacje ;) Skoro dojeżdża tyle Solarisów, co będzie z Ikarusami :?: Będzie jakaś masowa kasacja, czy też nie :?:

Krzysiek

Post autor: Krzysiek »

0405NE pisze:No tak mamy już 13 listopada, widać trzymają się z terminami
Solarisy dostarczono 9.11.05 więc przed terminem. :cool:
0405NE pisze:Gratulacje Skoro dojeżdża tyle Solarisów, co będzie z Ikarusami Będzie jakaś masowa kasacja, czy też nie
Ikarusy[automaty] trafią na inne zajezdnie,a z częścią lewarów zapewne się pożegnamy.
Za to do SU18 dojedzie więcej SU15 z innych zajezdni,zresztą już to wcześniej pisałem
,oraz lewary z innych zajezdnii dla wyrównania strat po ikarusach[automatach]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Solaris”