Solaris - dostawy

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Solaris...
voy

Solaris - dostawy

Post autor: voy »

http://www.solarisbus.pl/referencje_zak ... owano.html
To bardzo ciekawy link, przedstawia gdzie Neoplany z polskiej fabryki i Solarisy są/były dostarczone.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Przyznam link bardzo ciekawy ;) Widac że Solaris jest z jednym z glównych dostawców do polski i w europie ale nie spodziewalem sie że aż tyle zamówień :shocked: Ale nalezy pogratulowac Solarisowi za tylu klientów i powiedziec : "Oby tak dalej" :)

Profesor

Post autor: Profesor »

To nie koniec dostaw . Bo przypominam , że w Krakowie na Stacji Obsługi w Podgórzu montowanych jest 55 czerwonych solarek ..... . Ja wiem , a niech ktoś zabłysnie wiedzą i powie . :)

voy

Post autor: voy »

Dla kogo te solarki są montowane?

Profesor

Post autor: Profesor »

No ja wiem , dla kogo tylko chce żebyście ruszyli mózgownice . A jak nie bedziecie wiedzieć to w końcu powiem :) :diabeł:

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Ale na Polski rynek czy na Export???

t.x

Post autor: t.x »

O ile pamietam to chyba na Litwe (albo Ukraine)

Profesor

Post autor: Profesor »

Na Eksport :) :mruga: :mruga:

voy

Post autor: voy »

Z tego co wynika ze strony to pewnie do Kowna :>

Profesor

Post autor: Profesor »

TAK > BRAVO . Strasznie wam to długo zajeło . Ale cóż . Liczy sie dobra odpowiedz . Czerwone solarki dla Kowna . W ilości 55 sztuk

voy

Post autor: voy »

Macie tu zdjęcie Solarki dla Kowna:
http://ams1.lo3.wroc.pl/tomek/tournee.php?p=44762

Policzan

Post autor: Policzan »

ale nie ma TUTAJ SALUSA dla sszczecina.
przecież dostajemy 2 solarisy w styczniu 2005r.

DAB

Post autor: DAB »

my dostaniemy 4 sztuki na początku 2005

voy

Post autor: voy »

Policzan pisze:ale nie ma TUTAJ SALUSA dla sszczecina.
przecież dostajemy 2 solarisy w styczniu 2005r.
A co ma piernik do wiatraka?

DAB

Post autor: DAB »

Jelcz a Solaris to dwie inne Marki :-). Urbino xx a Saluś to dwa inne modele :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Profesor pisze:TAK > BRAVO . Strasznie wam to długo zajeło . Ale cóż . Liczy sie dobra odpowiedz . Czerwone solarki dla Kowna . W ilości 55 sztuk
A ja mam pytanie w związku z tym.
1) Czy ten montaż prowadzą pracownicy z MPK Kraków ?
2) Czy w związku z tym planuje się jeszcze jakiś "kontrakt" dla innych przewoźników, czy jest to tylko chwilowe zajęcie ?

Profesor

Post autor: Profesor »

Prowadzą to wykwalifikowan ludzie z Podgórskiej Stacji Obsługi i Remontów w krakowie . Przeszli szkolenie w bolechowie . Złozyli juz 44 solarki dla kraka i juz około 5 z 55 dla kowna . Można je sfocic przed halą . A o przyszłych zamówieniach na razie cicho , wszystko jest mozliwe iz bedą .

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Czy sądzisz, że Podgórska Stacja Obsługi i Remontów w Krakowie może być konkurencją, czy raczej partnerem dla Solarisa - szczególnie, gdy okaże się, że jest zbyt duży popyt i zbyt małe możliwości produkcyjne w Bolechowie :)

Profesor

Post autor: Profesor »

Jako konkurencjii tego nie można rozpatrywać . Jest to raczej partner , przy coraz to nowych zamówieniach , Krakowska stacja jest szansą dla solarisa by utrzymać produkcje , jezeli fabryga w bolechowie nie jest wstanie tyle wyprodukować . A wiadomo czas to pieniądz .A ja jestemjak najbardziej za tym by były nowe zamówienia dla Krakowskiej ekipy w Stacji Obsługi i Remontów w Krakowie przy ulicy Brożka .

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja również życzę im tego, w końcu przeszli przeszkolenie, a to coś kosztowało...

A tak a propo - ja rozumiem, że oni składają autobusy z gotowych części, a te gdzie są produkowane ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Solaris”