SL 202

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Man...
NEO_DAB

SL 202

Post autor: NEO_DAB »

25 sierpnia na linię 191 wyjechał pierwszy w sieci MZKP Tarnowskie Góry średniopodłogowy MAN SL202. Jaskrawożółty autobus, wyposażony w wyświetlacze (wyświetlany jest tylko numer), należy do Tadeusza Rzemyka, prywatnego przewoźnika ze Zbrosławic. Nie jest na razie znane pochodzenie tego autobusu. Prawdopodobnie zostały zakupione dwa takie pojazdy lecz na razie drugiego nie widać... :)


http://www.wpk.katowice.pl/photo/rzemyk-sta65xe.jpg

ppln

Post autor: ppln »

Czyżby w Niemczech skończyły się przedsiębiorstwa chętne sprzedać 3-drzwiowe NL222, że ta osoba kupiła wysokopodłogowca i to 2-drzwiowego? A jeśli chodzi o wyświetlacze to prawdopodobnie są pełne, ale przewoźnik nie wgrał zestawu linii (wtedy po wybraniu 4 i wpisaniu linii pokazuje się "brak wariantów linii" i pokazuje się tylko numer).

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

ppln pisze:Czyżby w Niemczech skończyły się przedsiębiorstwa chętne sprzedać 3-drzwiowe NL222
A skąd masz pewność, że ten MAN przyszedł akuratnie z Niemiec? tego typu MAN-y eksploatowane są nie tylko w Niemczech. Chociaż moze z czasem przewoźnik ten zakupi coś nowego, bo turecki MAN SL202 na pewno nie poprawi komfortu podróży na liniach tego przewoźnika.

rzelfix

Post autor: rzelfix »

NEO_DAB pisze:Jaskrawożółty autobus, wyposażony w wyświetlacze (wyświetlany jest tylko numer), należy do Tadeusza Rzemyka, prywatnego przewoźnika ze Zbrosławic.
Zastanawia mnie tylko zdanie "...prywatnego przewoźnika ze Zbrosławic". Przynajmniej pseudozajezdnia mieści się w Bytomiu-Stroszku (mniej więcej jakieś 300 metrów skąd klikam). :)
Na bazie u pana Tadzia już niezły tłoczek się zrobił. Na 40 metrach kwadratowych stoją już dwa przegubowe MANy od Nowaka, dwa Jelcze 120M z Krakowa (udostępnione Nowakowi), trzy Jelcze M11 i no i w dodatku ten MAN.
Ostatnio zmieniony 2006-08-30, 07:56 przez rzelfix, łącznie zmieniany 1 raz.

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Echh, a ja tego newsa chciałem umieścić na portalu :/

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

ppln pisze:Czyżby w Niemczech skończyły się przedsiębiorstwa chętne sprzedać 3-drzwiowe NL222, że ta osoba kupiła wysokopodłogowca i to 2-drzwiowego?
A nie uważasz, że 2-drzwiowy SL202 może być tańszy i dlatego go kupili?
ppln pisze:A jeśli chodzi o wyświetlacze to prawdopodobnie są pełne, ale przewoźnik nie wgrał zestawu linii (wtedy po wybraniu 4 i wpisaniu linii pokazuje się "brak wariantów linii" i pokazuje się tylko numer).
Wg mnie to raczej są niemieckie wyświetlacze i takowy sterownik, a że zaprogramowanie kierunków jest dość trudne i czasochłonne, ograniczyli się do prostego wpisania numerów linii. W końcu tablica z MZKP za szybą. :/

ppln

Post autor: ppln »

plocmaster pisze:Wg mnie to raczej są niemieckie wyświetlacze i takowy sterownik, a że zaprogramowanie kierunków jest dość trudne i czasochłonne, ograniczyli się do prostego wpisania numerów linii.
Wiesz, druga partia Vero też nie miała od początku wgranych linii.

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

NEO DAB : Czy Ty za każdym razem musisz wszystkie newsy z portalu WPK wypisywać przedemną?? Zawsze jak chce napisać jakiegoś newsa np. o tym MANie u p. Rzemyka to zawsze musisz mnie wyścignąć. Czyżbyś bawił się w Newsmana? Prosze o wyjaśnienie tej sprawy.

NEO_DAB

Post autor: NEO_DAB »

Newsmana? - Nie. Po prostu zakładam temat jaki mi odpowiada... Czy to zabronione?

ODPOWIEDZ