NG xx2

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Man...
Podi

Post autor: Podi »

Brzydkie te Many...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Hmm, trochę szkoda, że one będą jeździły bez wyświetlaczy. Mam nadzieję, że to będzie chwilowe. ;)

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

pawlos pisze:Dwa dąbskie MANy mają już pomarańczowe wyświetlacze. 2304 i jeszcze jakis ;] Daje linka do mojej foty ze strony www.mkm.szczecin.pl http://www.mkm.szczecin.pl/foto/big/1139239411.jpg
Reszta przemalowanych i przygotowacych MANów wyjedzie na linie nawet bez wyswietlaczy! Wtedy będzie tablica za szybą jak w ikarusie. (info od dyrektora SPAD)
Wyświetlacze ładne tylko jeszcze trzeba zadbać o malowanie ;) Mam nadzieje, że SPAD przemaluje wszystkie używane Many ;)
Podi pisze:Brzydkie te Many...
Czemu :?:

Mateusz

Post autor: Mateusz »

J-31 pisze:Hmm, trochę szkoda, że one będą jeździły bez wyświetlaczy. Mam nadzieję, że to będzie chwilowe.
Tak, to będzie chwilowe, jeżeli PIXEL nie przyśle na czas weswietlaczy to wtedy MANy beda smigac bez wyswietlaczy do czasu az je przysla. Wszystkie MANy beda przemalowane. 2 lub 3 juz sa pomalowane

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

pawlos pisze:Tak, to będzie chwilowe, jeżeli PIXEL nie przyśle na czas weswietlaczy to wtedy MANy beda smigac bez wyswietlaczy do czasu az je przysla.
Czyli rozumiem, że w takim przypadku te MAN-y nie pojadą do Bydgoszczy. Montaż displayów odbędzie się na miejscu ;)

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

pawlos pisze:Wszystkie MANy beda przemalowane. 2 lub 3 juz sa pomalowane
A cóż to sie stało ze będa je malować. Czyżby Szczecin wreszcie stać na farbę :retard:

Mateusz

Post autor: Mateusz »

Poznaniak pisze:A cóż to sie stało ze będa je malować.

SPAD maluje wszystkie używki, to SPAK nic nie maluje :(

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

pawlos pisze:
Poznaniak pisze:A cóż to sie stało ze będa je malować.

SPAD maluje wszystkie używki, to SPAK nic nie maluje :(
No i to jest bardzo dziwne...Polecam Wam miłośnikom zrzucić się dla SPAK na farbę..

Podi

Post autor: Podi »

B.A. Baracus pisze:Czemu :?:
Wyglądają tragicznie,choćby porównując do naszych,poznańskich :)

Awatar użytkownika
NEO
Posty: 502
Rejestracja: 2004-12-09, 13:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: NEO »

No ale są bardziej wytrzymalsze niż te wasze.

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

NEO pisze:No ale są bardziej wytrzymalsze niż te wasze.
Ta bo co, bo te Wasze są starsze :P?. Skąd takie porównanie

Awatar użytkownika
NEO
Posty: 502
Rejestracja: 2004-12-09, 13:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: NEO »

Niemcy o nie dbali.

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Podi pisze:Wyglądają tragicznie,choćby porównując do naszych,poznańskich
Taa, a niby czym się różnią :?: :chytry: Jeżeli chodzi Ci o to tymczasowe niemieckie malowanie to radzę się doglębnie zastanowić. Z zewnątrz nie różnią się niczym szczególnym od poznańskich manów...

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

NEO pisze:Niemcy o nie dbali.
A my o swoje nie dbamy :shocked: :?:

[ Dodano: 2006-02-11, 17:13 ]
B.A. Baracus pisze: Z zewnątrz nie różnią się niczym szczególnym od poznańskich manów...
¯eby było śmiesznie: ilościa drzwi :P

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Mnie się te many podobają - widziałem zdjęcia. S swoją, drogą jak się sprawują wasze volvo ?

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Poznaniak pisze: ¯eby było śmiesznie: ilościa drzwi
I to powoduje, że są gorsze od waszych :?: PKS Wejherowo również eksploatuje NG272 z III drzwiami z wyposażeniem skandynawskim i podejżewam, że mimo III drzwi są o niebo lepsze niż poznańskie :P

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

B.A. Baracus pisze:
Poznaniak pisze: ¯eby było śmiesznie: ilościa drzwi
I to powoduje, że są gorsze od waszych :?: PKS Wejherowo również eksploatuje NG272 z III drzwiami z wyposażeniem skandynawskim i podejżewam, że mimo III drzwi są o niebo lepsze niż poznańskie :P
Tego nie powiedziałem...ale patrząc na rok produkcji te szczecińskie pewnie 1992r, nasze 1996r a cztery lata różnicy moga duzo zrobic..

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Poznaniak pisze:Tego nie powiedziałem...ale patrząc na rok produkcji te szczecińskie pewnie 1992r, nasze 1996r a cztery lata różnicy moga duzo zrobic..
Racja, ale podejżewam, że ich stan techniczny jest podobny. Owszem wnętrze niemieckich Manów może wyglądać staro, ale za to pod względem technicznym nie odbiega od poznańskich manów ;) dlatego uważam, ze pora skończyć dyskusje na temat "który man jest lepszy" ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A czy w ramach powrotu do tematu, mógłbym prosić kolegów ze Szczecina o najnowsze zdjęcia Waszych NG272 - już w malowaniu szczecińskim ? :)

Mateusz

Post autor: Mateusz »

J-31 pisze:A czy w ramach powrotu do tematu, mógłbym prosić kolegów ze Szczecina o najnowsze zdjęcia Waszych NG272 - już w malowaniu szczecińskim ? :)
Zdjęcia są na stronie www.mkm.szczecin.pl - dzisiaj dorzuciłem kilka, bo wizytowałem w SPAD, pierwsze przeguby już w środę na linii!

ODPOWIEDZ