Lion's City GL/GXL

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Man...
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

plocmaster pisze:Jak tak dalej pójdzie, to początek autobusu będzie na ¯oliborzu, a koniec już na Służewcu :]
Sorry takie cuda możliwe są wyłącznie w Wąchocku :retard:

cypherq

Post autor: cypherq »

Czy ktoś wie może, z czego korzysta Lions City GL do komunikacji z centralą? Tzn. chodzi mi o to, czy wzorem Solarisów ma zamontowane Wi-Fi lub GPS?

Ostatnio widziałem ekran na którym pokazywany jest obraz z kamery z tyłu autobusu, pod spodem jak zwykle płynęły reklamy, ale po środku widniało okienko błędu Windowsa XP na dole informacja o neostradzie. Wie ktoś może jak działa ten system?

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

To chyba indywidualna kwestia przewoźnika, poza tym chyba chodzi Ci o LC G a nie GL :P

cypherq

Post autor: cypherq »

Tzn. w Katowicach działa linia 37 na której jeździ przegubowy MAN i wg. strony producenta jest to GL, chyba, że coś źle zrozumiałem.

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

cypherq pisze:Tzn. w Katowicach działa linia 37 na której jeździ przegubowy MAN i wg. strony producenta jest to GL, chyba, że coś źle zrozumiałem.
Nie. Katowickie "Lwy" to modele NG313 Lion`s City G a nie GL.

Poza tym chyba cały ten monitoring, który stosuje PKM Katowice opiera się na Windowsie XP, podobno jest tam nawet możliwość połączenia się z internetem, ale czy akurat za pomocą Wi-Fi tego nie jestem pewien. Podobno nawet jest możliwość oglądania TV na tych monitorach :P

W MANach NL222 #131-#134 również taki sam system jest ;)

ODPOWIEDZ