MAN CNG

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Man...
voy

Post autor: voy »

Co do NL223, NL283 to one się róznią tylko silnikiem.

Uważam że dobrze, że takie autobusy testują ale na warunki Rzeszowa one się nie nadają, są nieco za duże, wolę trochę się potłoczyć w NL243 CNG niż rozsiąść się w NL313 ale potem jak wywalą kursy autobusów bo mają za duże koszty eksploatacji... W 0A, jednej z najbardziej obciążonej linii nie było najmniejszego problemu z miejscem siedzącym, nie mówiąc o stojących (godziny szczytu) chociaż podejrzewam, że na 18 nieco ludzi by jeździło, ale tylko na 18 w sumie. Sam pewnie wolałbyś mieć kurs autobusu częściej niż rzadziej. O przegubowcach w Rzeszowie nawet nie ma mowy.

[ Dodano: 2005-02-03, 21:22 ]
http://ams1.lo3.wroc.pl/tomek/old/tournee.php?p=68144
wnętrze manidła :]

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Kto wie może już niedługo będe mógł powiedzieć conieco na temat tego MAN-a :D Drugi tydzień marca sie zbliża... :)

voy

Post autor: voy »

Pożyjemy, zobaczymy. We Wrocławiu ten MAN chyba nawet na linię nie wyjechał.

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

voy pisze:Pożyjemy, zobaczymy. We Wrocławiu ten MAN chyba nawet na linię nie wyjechał.
Jeszcze zdąży :P

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

W Gdyni niestety nie ma autobusów na gaz :( . Gdzieś czytałem, że trzeba je długo napełniać tym gazem i, że to jest jeden wielki minus

voy

Post autor: voy »

Zależy, czasem kilka minut, czasem całą wieczność :> zależy od stacji tankowania gazu ziemnego, w Rzeszowie wydajność będzie wzrastać wraz z zakupem gazowców.

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

rupak pisze:W Gdyni niestety nie ma autobusów na gaz :( . Gdzieś czytałem, że trzeba je długo napełniać tym gazem i, że to jest jeden wielki minus
Ale będzie w marcu na testach :P (o ile mozna wierzyc w infobusa)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

voy pisze:Zależy, czasem kilka minut, czasem całą wieczność :> zależy od stacji tankowania gazu ziemnego, w Rzeszowie wydajność będzie wzrastać wraz z zakupem gazowców.
W Warszawie, podobno kilka godzin tankowano testowaną Agorę. Ale pewny nie jestem... ;)

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

0405NE pisze:
rupak pisze:W Gdyni niestety nie ma autobusów na gaz :( . Gdzieś czytałem, że trzeba je długo napełniać tym gazem i, że to jest jeden wielki minus
Ale będzie w marcu na testach :P (o ile mozna wierzyc w infobusa)
Jupi :!: A może wiesz jaki :?: Sie już nie moge doczekać.

P.S. W Szwecji jest fajnie ponieważ tam wszystkie na gaz jeżdzą ( Przynajmniej w Malmo (południe Szwecji)).

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

rupak pisze:
Jupi :!: A może wiesz jaki :?: Sie już nie moge doczekać.
Tak, Man NL313 CNG, choć jak na razie testy te stoją pod wielkim znakiem zapytania :(

voy

Post autor: voy »

Teraz jest we Wrocławiu, jeździ przez 4(! a w Rzeszowie tylko tydzień jeździł no...) tygodnie na linii 127. Wrocławianie, dawajcie swoje wrażenia z jazdy.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Dzieki za tę informację, czas się rozzejrzeć za nim...

voy

Post autor: voy »

Ja myślałem, że od dawna o tym wiecie :o

Inspektor

Post autor: Inspektor »

No może inni wiedza,ale ja nie... :mruga:

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Ja tez się dowiedziałem bardzo przypadkowo, że ten MAN ma przyjechac do Gdyni :P Trzeba czytać gazety :)

Wilchelm

Post autor: Wilchelm »

Dziś całkiem przypadkowo na niego wpadłem i wrażenia są następujące: wnętrze bardzo ładne i przestrzenne jednym słowem dużo miejsca. Praca silnika w miare kulturalna. Niestety plastiki co nieco skrzypią i nie moge zrozumieć dlaczego gdy kierowca 1 drzwi w jego kabinie dzwoni jakiś dziwny dzwonek. Z naklejek we wnętrzu podejrzewam, że to dawny autobus czeski. Gdzie wczesniej jeździł czy ktoś wie? Bo obecnie na polskich tablicach.

voy

Post autor: voy »

W Rzeszowie :P został specjalnie do nas sprowadzony i przerejestrowany.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

TO może ja zapytam skromnie :mruga:
:chytry: A czy Ktoś z Was wie, czy ten pojazd wpadnie może na testy również do Warszawy ? :retard:

DoMANik287

Post autor: DoMANik287 »

Nie wystarczyła ci Karosa na CNG?? :diabeł:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Solbus pisze:Nie wystarczyła ci Karosa na CNG?? :diabeł:
Irisbus Agora GNV :mruga:

A tak poza tym - moja odpowiedź brzmi - NIE :lol: Ja chcę MAN-a CNG :retard:

ODPOWIEDZ