SG 3x3 / Lion's Classic G

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Man...
B.A. Baracus

SG 3x3 / Lion's Classic G

Post autor: B.A. Baracus »

W dniu wczorajszym w Gdyni odbyła sie prezentacja Man-a SG313 wyprodukowanego w Ankarze (Turcja). W dniu dzisiejszym jeździł na lini J numerem taborowym 6400. Miałem okazje nim jechać i musze przyznać, że wewnatrz przypomina raczej Jelcza, a niżeli Mana. Wykonczenie w środku dość kiepskie, wszystko skrzypi, wiele niedopracowań. Być może jeszcze gdzieś w Polsce będzie testowany, ponieważ w Gdyni jest tylko do dzisiaj, kto wie co będzie dalej... Jedyne co moge dodać, to dzisiaj miał zamontowane fajne kasowniki :D Owe kasowniki, a w szczególności jeden miał wiele opcji (rozmowa przez telefon, pogaducha z młodociana pasażerką, zamawia pizze, posiada rodowód, siada na siedzeniu, ustepuje miejsca itp.) , o jednym można powiedzieć, że został wyrwany z Ikarusa :P Jedna młoda dama smiała powiedzieć, że 2 z 3 kasowników są przymulone i starego typu... :lol:

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Na stronie ZKMu napisli, że jest to propozycja firmy MAN-STAR Trucks sp. z o.o. dla miast, w których brakuje autobusów przegubowych, a możliwości finansowe uniemożliwiają zakup niskiej podłogi (cena autobusu średniopodłogowego ma stanowić 80% ceny autobusu niskopodłogowego. Uważam, że jest to bezsens bo przwoźnik może przecie<font color=red><b>rz</b></font> kupić używany autobus np. Neoplan w bardzo dobrym stanie. Bo nieukrywajmy, że w Niemczech są są w bardzo dobrym stanie ;).

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

A mnie tam wszystko jedno, byleby cokolwiek w GOPie było :P

Kuba

Post autor: Kuba »

Ja uwazam ze to bardzo dobry pomysl, szczegolnie dla polskich PKSow bylby to dobry zakup, a i w Gdyni nie zaszkodzi, szkoda tylko ze sie nim nie przejade.. :cry:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nawet nie Wiecie ile ja się namęczyłem, żeby ten autobus...sfotografować. Dwa tygodnie temu stał sobie spokojnie w serwisie MAN-a w Wolicy pod Warszawą. A ja tamtędy trzy razy przejeżdżałem.

Za każdym razem próbowałem zrobić mu zdjęcie. Raz sfociłem budynek, drugi raz przód pojazdu. W końcu za trzecim razem zrobiłem mu.... film.... aparatem fotograficznym. Nie wiem czy udało by się go tutaj wkleić... :)

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

To wrzuć na jakiś serwer i daj link

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Postaram się coś wykombinować... ;)

ODPOWIEDZ