N4020

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Neoplan...
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Zewnętrznie autobus wyglądał nieźle, ale pewnie w środku musiał być już nieźle skorodowanym, skoro MPK podjęło decyzję o jego kasacji. Pewnie kratownica :]

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Ostatnio jeździł na 237, jechałem nim parę razy i miałem wrażenie, że kasacja będzie miała miejsce zanim dojedzie do Kaponiery. Opierając się o szybę na tylnych siedzeniach miałem wrażenie, ze zaraz wylecę na zewnątrz. Myślałem, że będą go trzymali na historyka, ale jak widać kasa rządzi w MPK. Ciekawe, czy N4016 chociaż jakiś zostanie. A w ogóle to dziwił mnie jego stan, w końcu po tych pożarach przechodził remonty, więc powinien jeszcze trochę pożyć.

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

KKS pisze:A w ogóle to dziwił mnie jego stan, w końcu po tych pożarach przechodził remonty, więc powinien jeszcze trochę pożyć.
No więc może to jest odpowiedź o jakość tych remontów. Albo też o fakt, że one były, a autobus powinien zostać skasowany już dawno(ze względu na uszkodzenia).

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 2832
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Re: N4020

Post autor: Marcin N »


Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: N4020

Post autor: J-31 »

WOW :shocked: Chryste Panie. Odpicowali go na medal. :-P

No ale sorry, w tak ślicznym stanie, to ten autobus może powędrować tylko i wyłącznie do muzeum - oczywiście do Solarisa, bo tam ma trafić. :cool:

Swoją drogą to teraz wygląda lepiej niż jak był fabrycznie nowy. Ja go pamiętam jako nowego i nie był aż taki śliczny... ale był bardzo fajny :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Neoplan”