Używane Neoplany

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Neoplan...
Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Wystarczy wymienić szybę i by było dobrze.

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

Oni tą szybe pewnie wymienią dopiero wtedy gdy ktoś ją stłucze :retard:

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Piotrek_2274 pisze:Oni tą szybe pewnie wymienią dopiero wtedy gdy ktoś ją stłucze
Prędzej go skasują niż wymienią tą szybę :retard:

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Nie no problem wymiany szyby to już szczyt :P Na bazie PKM Gdynia leży sobie kilka szyb z całymi ramami... Aż mi się nie chce w to wierzyć ;)

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

0405NE pisze:Nie no problem wymiany szyby to już szczyt Na bazie PKM Gdynia leży sobie kilka szyb z całymi ramami... Aż mi się nie chce w to wierzyć
No tak, ale to prawda. Taki jest PKM Bytom :)

lesiu

Post autor: lesiu »

W PKM Sosnowiec było by to nie dopuszczalne. Zmienili by szybę na drugi dzień.

//"byłoby", "niedopuszczalne" i "zmieniliby" (Peter)

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

lesiu pisze:W PKM Sosnowiec było by to nie dopuszczalne. Zmienili by szybę na drugi dzień.
HYm... podejżewam, że szyba zostałaby wymieniona nawet tego samego dnia ;) Dla przykładu powiem, że w PKT Gdynia Solarisa po wypadku naprawiono w kilka godzin. O 14 miał wypadek, a o 20 już był spowrotem na trasie. Co do wymiany szyb, zapewne zależy to od tego, czy posiadają szyby do Ikarusów...

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

0405NE pisze:HYm... podejżewam, że szyba zostałaby wymieniona nawet tego samego dnia Dla przykładu powiem, że w PKT Gdynia Solarisa po wypadku naprawiono w kilka godzin. O 14 miał wypadek, a o 20 już był spowrotem na trasie. Co do wymiany szyb, zapewne zależy to od tego, czy posiadają szyby do Ikarusów...
<b>napewno</b> mają po tylu skasowanych Ikarusach 280.26...

lesiu

Post autor: lesiu »

Heh, widziałem dzisiaj tego #7239 i nie mial tej reklamy z tyłu :)

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

No nareszcie ruszyli tyłki :). Jeszcze trzeba czekać jak przemalują te Neoplany co jeżdzą w barwach BVG...

rzelfix

Post autor: rzelfix »

Podsumowując, na dzień dzisiejszy w barwach PKM Bytom (żółto - czerwone)jeździ:
:strzałka: Neoplan N4021NF #7707
:strzałka: Neoplan N4016NF #7906 (+ reklama usługi wywożenia odpadów)
:strzałka: Neoplan N4014NF #7901
:strzałka: Neoplan N4014NF #7905 (z tym że jest to kolor beżowo - czerwony, czyli górna część nie została przemalowana)

W barwach reklamowych jeżdżą:
:strzałka: Neoplan N4021NF #7704 (reklama Informatix, całopojazdowa)
:strzałka: Neoplan N4014NF #7907 (reklama piwiarni Warka, całopojazdowa)
:strzałka: Neoplan N4014NF #7909 (reklama piwiarni Warka, całopojazdowa)
:strzałka: Neoplan N4014NF #7910 (reklama Silesia CC, busboardy boczne i tylny)
:strzałka: Neoplan N4014NF #7911 (reklama piwiarni Warka, całopojazdowa)

Pozostałe barwy:
:strzałka: Neoplan N4021NF #7705, #7706 (malowanie Moβiel Bielefield)
:strzałka: Neoplan N4014NF #7902, #7904 (malowanie BVG Berlin + reklama Michelin, busboard tylny)
:strzałka: Neoplan N4014NF #7903, #7905, #7908 (malowanie BVG Berlin)

Peter

Post autor: Peter »

Bardzo ładnie to rzelfix opisałeś. Mam nadzieję, że Autor tematu na to odpowiednio zareaguje. Mnie osobiście to bardzo pomogło. ;)

lesiu

Post autor: lesiu »

No naprawdę ładnie to opisałeś Rzelfix.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Gratuluje Rzelfix - super opis. Gratulacje za "Pomógł" ;)

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Dzisiaj #7906 jeździ na swojej stałej linii czyli na 127/227. Troszkę dziwna ta reklama z tymi usługami wywożenia odpadów....

Peter

Post autor: Peter »

A co takiego w niej dziwnego ? :o:

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Peter pisze:A co takiego w niej dziwnego ?
Dla mnie jest taka dziwna :diabeł:

Mody_82

Post autor: Mody_82 »

Filip_2691 pisze:Dzisiaj #7906 jeździ na swojej stałej linii czyli na 127/227. Troszkę dziwna ta reklama z tymi usługami wywożenia odpadów....
Mnie najbardziej rozwalają reklamy na tylnych szybach wiadomej firmy diagnostycznej na autobusach PKM-u Bytom. :D

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Mody_82 pisze:Mnie najbardziej rozwalają reklamy na tylnych szybach wiadomej firmy diagnostycznej na autobusach PKM-u Bytom.
Ta firma Diagnocar czy jakoś tak remonty i przeglądy robi byle jak. Tak skarżył się jakiś bytomianin dzwoniąc do gazety "¯ycie Bytomskie ", że miał tam remontowane auto i jak wyjechał z tej stacji to hamulce mu nie zadziałały i uderzył w jakieś auto...

rzelfix

Post autor: rzelfix »

I kolejna reklama z Dudim w roli głównej, pechowcem okazał się beżowo-czerwony landrynek #7905. Ściany boczne i tylna zostały zaklejone, a przód został taki sam (beżowo-czerwony). Inaczej sytuacja trochę wygląda u #7907 (nie wiem jak jest z #7909, #7911): autobus ma pomalowany przód na biało bordowo, a wcześniej wyróżniał się on zielonym zderzakiem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Neoplan”