Używane Neoplany

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Neoplan...
Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ok. Dzięki. W sumie ciekawie wyglądają w tym żółto-czerwonym malowaniu... ;)

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

J-31 pisze:W sumie ciekawie wyglądają w tym żółto-czerwonym malowaniu...
Tak przy okazji zobacz sobie jak wyglądają teraz wozy w Lublinie, całe czerwone :P To jest dopiero wyzywające malowanie :)Foto

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

Mi się nawet podoba to czerwone, ale i tak lubelskie wygięte malowanie było najlepsze :)

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Piotrek_2274 pisze: Mi się nawet podoba to czerwone, ale i tak lubelskie wygięte malowanie było najlepsze
Mi się to wygięte malowanie nie podobało :P Ciężkie do malowania, dużo kombinacji, dodatkowo każdy pojazd wyglądał inaczej, ze względu na różne położenie okien, zdeżaków itd. Czerwone jest według mnie bardzo ciekawe :) Mam nadzieje, że będą się tego trzymali :)

voy

Post autor: voy »

Teraz wygiętego lubelskiego malowania nie będzie, Lublin będzie miał czerwone autobusy.

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

voy pisze:Teraz wygiętego lubelskiego malowania nie będzie, Lublin będzie miał czerwone autobusy.
No tyle to już wiemy, kilka powyższych postów o tym mówi... :P

voy

Post autor: voy »

Faktycznie, coś mi się znowu przyśniło pisząc posta...

Peter

Post autor: Peter »

OK. Wróćmy do tematu.
W sumie dziwię się czemu PKM Bytom nie przemalowuje sprawniej tych Neoplanów. Chyba takie przygotowanie autobusu tak dużo nie kosztuje, a trzeba przecież wziąć to pod uwagę przy zakupie używańców. :mruga:
Ja w ogóle tego nie rozumiem jak można jeździć sobie w barwach przewoźników od których kupiło się autobusy, szczególnie że Bytom ma dość fajne własne malowanie.

rzelfix

Post autor: rzelfix »

Tak naprawdę to powienien być obowiązek, żeby każdy wóz miał malowanie firmowe. Weźmy na przykład taki PKA Gdynia... Tam każdy wóz przeznaczony do obsługi KM jest w barwach biało-niebieskich, bez wyjątków.

Peter

Post autor: Peter »

Oczywiście, że tak. Tylko u nas zawsze musi być taki bajzel. Powinni płacić kary za takie niedbalstwo jak kolorowe autobusy do niczego nie pasujące. :mruga:
Jaką markę sobie w końcu wyrabia przewoźnik jeżdżąc z bliżej nieokreślonymi barwami ?

voy

Post autor: voy »

A KZK GOP kwestionuje kolory autobusów? NIE. I to jest problemem.

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Taki PKM Świerklaniec kupił Ikara z Gdyni, pojeździł w malowaniu gdyńskim niecałe 3 miesiące i od początku listopada (chyba) jeździ już w świerklanieckim "ubranku"

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Może ten "nie przemalowane" Neoplany będą miały jakąś reklamę i dlatego na razie PKM Bytom nie zmienia im makijażu. Wydaje mi się, że jakiś powód jest, a nie tylko "niedbalstwo"... ;)

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

J-31 pisze:Może ten "nie przemalowane" Neoplany będą miały jakąś reklamę i dlatego na razie PKM Bytom nie zmienia im makijażu. Wydaje mi się, że jakiś powód jest, a nie tylko "niedbalstwo"...
Jeden Neoplan ma reklamę ale po przyjeździe z Niemiec przemalowali go. Nie sądze aby te "nie przemalowane" Neoplany dostały reklamy. PKMowi Bytom po prostu nie chce przemalowywać tych Neoplanów. To samo jest z Ikarusami, PKM zakupił jednego chyba gdyńskiego hungara 2 lata temu czy rok temu i nadal jeździ w gdyńskim malowaniu..

Peter

Post autor: Peter »

Taka właśnie jest rzeczywistość bytomskiego przewoźnika. :mruga:

rzelfix

Post autor: rzelfix »

#7910 dostał już reklamę, lecz jest to zwykły lewoboczny i tylny busboard z wizerunkiem Silesia City Center, a poza tym na tyłach większośći Neosiów też są busboardy...

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

rzelfix pisze:#7910 dostał już reklamę, lecz jest to zwykły lewoboczny i tylny busboard z wizerunkiem Silesia City Center, a poza tym na tyłach większośći Neosiów też są busboardy...
Racja, dużo bytomskich Neosiów ma busboardy np. #7903. Tylko dziwi mnie czemu na jednym Ikarze 280 chyba #7239 jest z tyłu busboard "Lotos" Jak trafił do PKMu to cały czas jeździ z tym busboardem. Czyżby się nie dało tego odkleić czy co?

Peter

Post autor: Peter »

Chyba nie mają tyle siły, żeby to odkleić. :lol:

lesiu

Post autor: lesiu »

Poprzedni właściciel tego Ikarusa z busboardem "Lotos" musiał użyć Super Glue :P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No to może powinni byli zakleić tą reklamę... :mruga:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Neoplan”